کد خبر: ۷۱۴۵۵
زمان انتشار: ۱۴:۰۸     ۱۵ مرداد ۱۳۹۱
رييس دانشگاه آزاد اسلامي در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه با بانك صادرات از اعطاي تسهيلات به دانشجويان دكترا به مبلغ 10 ميليون تومان خبر داد و گفت:‌ اين مبلغ معادل 50 درصد شهريه دانشجويان دكتري دانشگاه آزاد در 2 سال تحصيلي است.
ايسنا، دكتر فرهاد دانشجو افزود: اين وام 10 ميليون توماني قرض‌الحسنه است و هيچ سودي به آن تعلق نمي‌گيرد. همچنين متقاضيان بايد از زمان دريافت وام تا 4 سال مبلغ وام دريافتي را بازگردانند.

وي همچنين از اعطاي وام 20 ميليون توماني به 2 هزار نفر از اعضاي هيات علمي كه در سال 91 و 92 جذب دانشگاه آزاد مي‌شوند خبر داد و گفت: اين وام به صورت كارت‌هاي اعتباري خواهد بود و اگر تا 45 روز هر ميزان از مبلغي را كه هزينه كنند برگردانند، سودي به آن تعلق نمي‌گيرد ولي بعد از 45 روز طبق روال ديگر بانك‌ها سود تعلق مي‌گيرد.

وي خاطر نشان كرد: مبلغ ذكر شده براي اعضاي هيات علمي خانم 25 ميليون تومان است و شرايط بازپرداخت آن نيز همانند موارد ذكر شده مي‌باشد.

دكتر دانشجو همچنين از اعطاي وام با مبلغ 10 ميليون تومان به 2 هزار نفر از كارمندان دانشگاه آزاد اسلامي خبر داد و گفت: بازپرداخت اين وام نيز همانند ساير موارد بالاست.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها