کد خبر: ۷۱۴۷۳
زمان انتشار: ۱۶:۳۶     ۱۵ مرداد ۱۳۹۱
بولتن نیوز: در آستانه  شصتمين سالگرد تاسيس بانک صادرات ايران طي  مراسمي با حضور فرهاد دانشجو رييس دانشگاه آزاد اسلامي و محمد رضا پيشرو مدير عامل اين بانک، تفاهم نامه اي  به منظور توسعه و ارتقاي سطح تعاملات در زمينه هاي ارايه خدمات بانکي، آموزشي، پژوهشي و فن‌آوري  بين اين بانک و دانشگاه آزاد به امضاء رسيد.
 اين بانک در راستاي  انجام رسالت هاي فرهنگي و اجتماعي خود تفاهم نامه اي به منظور ارايه خدمات متنوع بانکي در زمينه هاي مختلف، اعطاي تسهيلات و تامين منابع مالي و ارايه خدمات بانکي به اساتيد، دانشجويان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي  به امضا رساند.

بر اساس تفاهم نامه امضاء شده مقرر شد؛ بانک نسبت به پرداخت وام قرض الحسنه دانشجويي  به معرفي شدگان دانشگاه آزاد، اعطاي تسهيلات بابت ساخت پروژه هاي ساختماني و خريد  تجهيزات آموزشي و آزمايشگاهي ، تجهيز واحدهاي دانشگاه آزاد به دستگاه خودپرداز و پايانه فروش ، فراهم ساختن بستر هاي لازم جهت واريز شهريه دانشجويي به صورت اينترنتي، ارايه خدمات ارزي در داخل و خارج از کشور، پرداخت تسهيلات مسکن به اعضاي هيات علمي اين دانشگاه اقدام نماييد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي دراين مراسم طي سخناني ضمن تقدير از اين اقدام بانک گفت: اين اقدام خردمندانه بانک درجهت توسعه علم و دانش درجامعه است و نتيجه درک صحيح و شناخت است که درآينده براي دوطرف  ثمرات مطلوبي خواهد داشت.

همچنين مهندس پيشرو مديرعامل اين بانک نيز درسخناني يادآور شد:  اين بانک با در اختيار داشتن 3 هزار واحد بانکي فعال، داراي بزرگترين شبکه بانکي درکشور است که  افتخار اين را دارد تا عامليت پرداخت تسهيلات دانشجويي را بردوش بگيرد و زمينه ارايه خدمات متنوع و گسترده را به اعضا هيات علمي و کارکنان دانشگاه آزاد فراهم سازد.

مهندس پيشرو خاطر نشان ساخت: علاوه بر پرداخت تسهيلات به دانشجويان اين بانک  آمادگي داريم تا در زمينه تقويت زيرساخت‌هاي دانشگاه، تجهيز فضاهاي آموزشي و تامين وسايل آموزش و آزمايشگاهي نيز به دانشگاه آزاد کمک کند.

وي در پايان بر آمادگي شعب اين بانک و آسانگيري در فرايند پرداخت وام قرض الحسنه به دانشجويان تاکيد کرد.

شايان ذکر است اين بانک در راستاي انجام تکاليف و رسالت هاي اجتماعي خود به عنوان حامي يار مهربان براي پنجمين سال متوالي از نمايشگاه بين المللي کتاب تهران و بيستمين نمايشگاه بين المللي قرآن کريم حمايت نموده است.

حمایت بانک های کشور از دانشگاه ها، دانشجویان و فرهنگ و آموزش کشور، باید سرلوحه بانک های مختلف کشور باشد و همان گونه که امروز بانک صادرات با دانشگاه آزاد تفاهم نامه ای برای توسعه خدمات بانکی به امضارسانده، سایر بانک های کشور نیز باید با پیروی از برنامه بانک صادرات به دانشگاه ها و فرهنگ و آموزش کشور خدمات ارائه دهند....

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها