کد خبر: ۷۲۷۸۷
زمان انتشار: ۱۳:۵۰     ۲۱ مرداد ۱۳۹۱
خيانت همسر انگيزه‌اي شد تا مرد جوان مصمم شود از زنان انتقام بگيرد. او به عنوان خواستگار دختران جوان را فريب مي‌داد و بعد از برقراري رابطه از آنان اخاذي مي‌كرد.

به گزارش شرق شكايت عليه اين متهم كه «رضا» نام دارد روز 17 خرداد در پليس آگاهي مشهد به ثبت رسيد و دختري جوان به نام «مهناز» به كارآگاهان گفت: «چندي قبل به طور اتفاقي با رضا آشنا شدم و او با من طرح دوستي ريخت و با بيان اينكه به من علاقه‌مند شده است پيشنهاد ازدواج را مطرح كرد. همين كار باعث شد اعتمادم نسبت به وي جلب شود. او جوان موقري به نظر مي‌رسيد و من نيز در اين مدت به او علاقه پيدا كرده و به ازدواج با او مايل بودم. رابطه ما روز به روز صميمانه‌تر مي‌شد تا اينكه وي مرا به خانه‌اش دعوت و در آنجا با من رابطه برقرار كرد. چون قرار بود با هم ازدواج كنيم من مشكلي با اين موضوع نداشتم اما بعد از آن اتفاق رفتار رضا با من تغيير كرد و او چند روز بعد گفت از رابطه‌اش با من فيلمبرداري كرده است و اگر به خواسته‌هايش تن ندهم فيلم را منتشر مي‌كند و آبرويم را مي‌برد. تازه آن زمان بود كه متوجه شدم فريب خورده‌ام.»

مهناز در ادامه اظهاراتش گفت: «من كه آبروي خودم را درخطر مي‌ديدم هيچ راه چاره‌اي جز تسليم شدن در برابر رضا نداشتم و به ناچار به او پنج‌‌ميليون و 500‌هزار تومان باج دادم. رضا همچنين گوشي موبايلم را نيز از من گرفت. در حالي‌كه فكر مي‌كردم ماجرا تمام شده است چندي بعد رضا به من تلفن زد و خواسته تازه‌اي را مطرح كرد. او گفت قصد دارد از دختر ديگري خواستگاري كند اما به تنهايي نمي‌تواند اين كار را انجام بدهد و من بايد خودم را به‌عنوان خواهر او معرفي و براي رسيدن به هدفش كمك كنم. در حالي‌كه مي‌دانستم چه سرنوشت شومي در انتظار آن دختر است باز هم از روي ناچاري با رضا همكاري و به عنوان خواهر وي از طعمه جديدش خواستگاري كردم اما ديگر نتوانستم اين شرايط را تحمل كنم چون احتمال مي‌دادم او بار ديگر خواسته تازه‌اي را مطرح كند و من همين‌طور مجبور به باج دادن به وي باشم. براي همين تصميم گرفتم عليه او شكايت كنم.»

ماموران بعد از تشكيل پرونده با توجه به اطلاعاتي كه دختر جوان در اختيار آنان قرار داد تلاش خود را براي رديابي رضا آغاز كردند و چند روز پيش او را در منطقه «طرقبه» به دام انداختند و از خانه‌اش گوشي تلفن همراه مهناز را كشف كردند. رضا بعد از انتقال به پليس آگاهي تحت بازجويي قرار گرفت. او به خواستگاري از مهناز و اغفال او اقرار كرد و گفت همين نقشه را در مورد چند دختر ديگر نيز اجرا كرده است.

رضا در اعترافاتش گفت: «همسرم به من خيانت و با مرد ديگري رابطه برقرار كرد. من زنم را خيلي دوست داشتم و وقتي اين موضوع را فهميدم ضربه روحي بزرگي خوردم. به ناچار از همسرم جدا شدم و بعد از آن تصميم گرفتم از زنان انتقام بگيرم. براي همين با آنها طرح دوستي مي‌ريختم و بعد از فريب دادن طعمه‌هايم با آنها رابطه برقرار و از آنان اخاذي مي‌كردم.»

كارآگاهان تاكنون شماره تلفن 30 دختر جوان را از بين مدارك رضا پيدا كرده‌اند و با توجه به سرنخ‌هاي موجود احتمال مي‌دهند اين افراد قربانيان رضا باشند كه از ترس آبروي خود از طرح شكايت صرف‌نظر كرده‌اند.

بنا بر اين گزارش تحقيقات از متهم همچنان ادامه دارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها