کد خبر: ۷۳۴۲۸
زمان انتشار: ۱۲:۳۳     ۲۴ مرداد ۱۳۹۱
رئيس دانشگاه صنعتي شريف با بيان اينکه خاتمي انگار نمي‌داند که در معرض اتهام سنگين تلاش براي اخلال در امنيت ملي كشور قرار دارد، گفت: خاتمي بهتر است سکوت اختيار کند و جز اظهار پشيماني چيزي نگويد.
رضا روستاآزاد رئيس دانشگاه صنعتي‌شريف در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به تلاش برخي سران اصلاحات براي ورود به عرصه سياسي کشور، اظهار داشت: محمد خاتمي در انتخابات 88 عملكرد خوبي نداشت و به نوعي در جايگاه متهم قرار دارد.

وي با بيان اينکه فضاي عمومي جامعه مصلحت نمي‌بيند كه اين افراد محاكمه و مورد سوال واقع شوند، تصريح کرد: مقابله سران اصلاحات با اصل نظام در سال 88، آسيب‌ها و صدمات امنيتي، فرهنگي و سياسي زيادي به پيكره سياسي كشور وارد كرد لذا بهتر است که اين افراد سکوت اختيار کرده و اگر هم قرار باشد حرفي بزنند، بهتر است تنها اعلام برائت و اظهار پشيماني كنند.

روستا‌آزاد با بيان اينکه خاتمي انگار نمي‌داند که در معرض اتهام سنگين تلاش براي اخلال در امنيت ملي كشور قرار دارد، خاطرنشان کرد: وي بايد بداند حتي در صورت اعلام برائت نيز حق ورود به عرصه سياسي کشور را ندارد زيرا هيچگونه پايگاه اجتماعي، سياسي و حقوقي در جامعه ندارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها