کد خبر: ۷۳۴۳۹
زمان انتشار: ۱۲:۴۹     ۲۴ مرداد ۱۳۹۱
دیده‌بان: سال 1379 رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پرشور با جوانان در مصلای تهران از روزنامه‌های زنجیره‌ای به عنوان پایگاه‌های دشمن یاد کردند. پس از وقوع زلزله در مناطق شماال غربی کشور بار دیگر با همکاری سولماز ایکدر خبرنگار روزنامه زنجیره‌ای شرق با رسانه بیگانه و ضد انقلاب رادیو فرانسه مهر تاییدی بر فرمایشات 12 سال قبل مقام معظم رهبری زد.
ضد انقلاب که پس از انتشار خبر زلزله مناطق شمال‌غربی کشور آتش بار رسانه‌ای را برای به راه انداختن فتنه قومی به کار انداخته است در این بین ماموریت ویژه‌ای نیز به عناصر فتنه در داخل و خارج از کشور داده‌اند تا با جنگ روانی علیه نظام اسلامی از این نمد برای خود کلاهی دست و پا کنند.

در همین راستا عناصر فعال جریان فتنه در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های معاند با نظام به تولید این جنگ روانی کمک به‌سزایی می‌کنند. اما این تنها ماموریت فتنه‌گران نیست، گروهی از بهائیان که در اغتشاشات و آشوب‌های تاسف‌بار روز عاشورای 88 حضور فعالی داشتند به مناطق زلزله زده سفر کرده‌اند تا با تبلیغات مسموم خود بازماندگان جانباختگان را به حزب صهیونیستی بهائیت جذب نمایند.

برخی دیگر از عناصر فعال در روزنامه‌های حامی فتنه نیز با پوشش گزارش نویسی برای روزنامه متبوع خود به این مناطق سفر کرده تا خوراک مناسب را برای رسانه‌های ضد انقلاب تهیه و در اختیار آنها قرار دهند.

سولماز ایکدر خبرنگار روزنامه شرق روزنامه حامی فتنه نیز به این مناطق سفر کرده و طی مصاحبه‌ای که با رادیو فرانسه که خبرنگارش ارشاد علیجانی فرزند رضا علیجانی از عناصر فتنه به دروغ‌پردازی، جوسازی و سیاه‌نمایی علیه نظام اسلامی می‌پردازد.


سولماز ایکدر در کنار یکی از سران فتنه محمد خاتمی

وی در این مصاحبه تعداد کشته‌شدگان اعلام شده توسط مراجع رسمی و قانونی را زیر سئوال می‌برد و تعداد جانباختگان را بالای 1000 نفر می‌داند. درحالی که گزراش رسمی که از سوی وزیر بهداشت در مجلس شورای اسلامی ارائه شد تعداد جانباختگان را 306 نفر اعلام کرد. وی همچنین در یک اظهار نظر مغرضانه این مطلب را اعلام می‌کند که دو روستا کاملا ناپدید شده است. وی در ادامه سیاه‌نمایی خود برای تقویت جنگ روانی رسانه‌های به دروغ این مطلب را به آن‌ها اعلام می‌کند که توزیع آب و غذا مناسب نبوده است، در حالی که بیش از 50 هزار نفر اسکان پیدا کرده و امکاناتی از قبیل آب و غذا و دارو نیز در اختیار دارند.

ایکدر در حالی با رادیوی ضد انقلابی فرانسه مصاحبه می‌کند که پیش از این مراجع مسئول در قوه قضائیه مصاحبه با رسانه‌های بیگانه و ضد انقلاب را جرم اعلام کرده بودند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها