کد خبر: ۷۴۰۳۵
زمان انتشار: ۱۴:۲۸     ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در پايان ديدار دوستانه ايران و تونس در شهر کشکه مت مجارستان گفت که عملکرد تيم ايران در اين ديدار بهتر از نتيجه‌اي بود که بدست آمد.
کارلوس کي‌روش همچنين ضمن ابراز رضايت از اردوي مجارستان به مدير رسانه‌اي تيم ملي گفت: در اين اردو به نتايج و جمع بندي‌هايي که درنظر داشتيم، رسيديم.

به گزارش ايسنا وي درباره ديدار با تونس گفت: ما در اين ديدار چند موقعيت تک به تک ايجاد کرديم اما نتوانستيم ازآنها استفاده کنيم و متاسفانه دو گل ساده خورديم که البته اين نتيجه کل تيم بود نه يک بازيکن خاص. درکل از عملکرد تيم راضي بودم اما نتيجه بدست آمده پايين‌تر ازحد انتظارم بود و يک پيروزي را به سادگي از دست داديم. البته من نگران نيستم زيرا مشکلي نيست که نتوانيم آن را حل و اصلاح کنيم.

کي روش درباره دلايل دريافت دو گل در اين ديدار گفت: در دو موقعيت حريف که دروازه ما باز شد، تمرکزمان را ازدست داديم و در اين دقايق نتوانستيم به حريف فشار بياوريم تا نتواند روي دروازه ما موقعيت ايجاد کند اما نتيجه مثبت اين مسابقه اين بود که اجازه ايجاد موقعيت‌هاي زياد را به تونسي‌ها نداديم و چون باز بازي نکرديم آنها موفق نشدند از فضايي که لازم داشتند استفاده کنند. همچنين کارهاي ترکيبي و موقعيت‌هايي که در طول مسابقه ايجاد کرديم به نظر من از نقاط مثبت تيم ما بود. من معتقدم کارمان خوب و حرکتمان رو به جلو است و براي اردوي بعدي هيجان زده هستم زيرا اين ذهنيت را دارم که براي ديدار با لبنان کاملا آماده خواهيم بود.

سرمربي تيم ملي ايران درباره بازيکنان به ويژه بازيکنان جديد گفت: از عملکرد اميد نظري کاملا راضي هستم. او در طول بازي تمرکز بالايي داشت و گويي براي چندمين بار است که در تيم ايران بازي مي‌کند. ساير اعضاي تيم هم در مجموع خوب بودند و نکاتي را که در تمرينات به آنها تذکر داده بوديم در اين ديدار بخوبي انجام دادند. من از عملکرد تيم راضي اما از نتيجه ناراحت هستم.

وي ادامه داد: بسيار علاقه داشتم که از قوچان نژاد هم در اين ديدار استفاده کنم زيرا در طول هفته خوب تمرين کرده بود اما به دليل صادر نشدن مجوز فيفا براي او نتوانستيم وي را به زمين بفرستيم. همچنين مازيار زارع در پست دفاع مياني بسيار راحت و خوب بازي کرد و پس از عملکرد او در اين مسابقه خوشحالم که يک بازيکن مطمئن و آماده ديگر را در اين پست دراختيار داريم.

کي روش در پايان گفت که در مجموع از اين اردو راضي است و افزود: آماده هستيم در اردوي بعدي در اردن به کارمان ادامه دهيم و اشکالاتمان را بازهم برطرف کنيم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها