کد خبر: ۷۴۰۷۳
زمان انتشار: ۱۶:۳۸     ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز با حضور سرزده در مناطق زلزله‌زده‌ استان آذربایجان شرقی ضمن ابراز همدردی با ساکنان این منطقه، از نزدیک در جریان خسارات وارده و نحوه‌ کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان قرار گرفته و تأکید کردند: ملت ایران با زلزله زدگان همدرد وهمدل هستند.

مقام معظم رهبری بعد از حضور در منطقه زلزله زده به روستای سرند رفته و با مردم آسیب دیده این روستا دیدار کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سپس با حضور در روستای کویج با مردم این روستا از نزدیک دیدار و گفتگو کردند. رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم کویج، هدف اصلی از سفر به مناطق زلزله‌زده را ابراز همدردی و همدلی با مردم این مناطق و عرض تسلیت بیان و تأکید کردند: همه‌ی ملت ایران با ساکنان مناطق زلزله‌زده همدرد و همدل هستند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: مردم ایران مردمی متحد و یکپارچه هستند و همین اتحاد و یکپارچگی موجب قدرت و نیرومندی ملت شده است.
 
ایشان با توصیه مردم مناطق زلزله‌زده به صبر و بردباری، خاطرنشان کردند: اگر ساکنان این مناطق با یکدیگر همکاری و همدلی داشته باشند این حادثه می‌تواند به سکوی پرش و دگرگونی چهره‌ی این منطقه تبدیل شود.
 
رهبر انقلاب اسلامی خدمت‌رسانی به مردم مناطق زلزله‌زده را خوب ارزیابی کردند و افزودند: البته مسئولان برای بازسازی و مقاوم‌سازی مناطق زلزله‌زده وظایف سنگینی دارند و مردم این مناطق نیز باید به مسئولان برای انجام این وظایف سنگین کمک کنند.

دانلود
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
یک آذری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۰۵ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۱
۶
۱
از زبان یک آذری:

فرزندان و خانواده ما زیر آوار جان داده اند آنگاه عده ای از دشمنان اسلام، شده اند کاسه داغ تر از آش و جمعه را روز آذربایجان تعیین کرده اند! هر چند عزادار عزیزانمان هستیم ولی به کوری چشم دشمن: جمعه مثل همیشه روز قدس است نه روز آذربایجان
آذربایجان اویاخده انقلابا دایاخده
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها