کد خبر: ۷۴۱۰۶
زمان انتشار: ۲۱:۳۸     ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
نماینده مردم اهر و هریس با اشاره به دیدار و گفتگوی رهبر معظم انقلاب با خانواده‌های داغ دار و حضور ایشان در روستاهایی که به طور کامل تخریب شده است گفت که برخی روستایی‌ها برای سلامتی رهبر انقلاب قربانی کردند.
عباس فلاحی باباجان نماینده مردم زلزله زده اهر و ورزقان که در سفر امروز مقام معظم رهبری به اهر، ایشان را همراهی کرده بود در گفت‌وگو با فارس، گفت: مقام معظم رهبری از سه روستای زلزله زده در بخش‌های هریس، اهر و خواجه بازدید کردند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب از روستای اورنگ و باجاباج بازدید و با خانواده‌های داغ دیده گفتگو کردند؛متاسفانه تمام خانه‌ها در روستایی باجاباج تخریب شده و بیشترین کشته را این روستا داده بود.

فلاحی با بیان اینکه ساکنان روستاهای زلزله دیده تنها چند دقیقه قبل از دیدن مقام معظم رهبری از حضور ایشان مطلع شده بودند، افزود: حتی مسئولان استان و نمایندگان نیز از سفر حضرت آقا بی‌اطلاع بودند و سفر ایشان به مناطق زلزله زده کاملا سرزده بود.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از روستایی‌ها به محض اینکه مقام معظم رهبری را در روستای خود دیدند، برای سلامتی ایشان گاو و گوسفند قربانی کردند.

وی افزود: مقام معظم رهبری با خانواده‌های داغ دیده گفت‌وگو کردند و از آنها خواستند با توسل به اهل بیت(ع) صبور باشند. برخی خانوده های داغ دیده تلاش می‌کردند خود را به آقا برسانند و درباره از دست دادن عزیزان خود بگویند.

فلاحی با بیان اینکه حضور مقام معظم رهبری در روستاهای زلزله دیده فضای خاص معنوی را حاکم کرده بود، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسئولان امداد و نجات دستور دادند هرچه سریعتر نسبت به بازسازی روستاهای زلزله دیده اقدام کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها