کد خبر: ۷۴۲۶۳
زمان انتشار: ۱۱:۱۰     ۲۸ مرداد ۱۳۹۱
جریان منافقین و رژیم صهیونیستی به جریان فتنه سفارش کرده که خودسوزی را کلید بزنند.

پايگاه 598، در پی درخواست مریم رجوی، همسر تشکیلاتی سرکرده  گروهک منافقین از سران رژیم صهیونیستی برای قبول پناهندگی منافقین و انتقال آنها از عراق به اسرائیل، سران آن رژیم جنایتکار، شرط پذیرفتن عده‌ای از منافقین را «اقدام حداقل 50 نفر از آنها به خودسوزی های فردی و جمعی در یک مقطع یکماهه آن هم فقط در کشورهای ایران، عراق، آمریکا و چند پایتخت اروپایی» تعیین کرده‌اند.

سران رژیم اشغالگر قدس به مریم رجوی گفته‌اند که این خودسوزی‌ها موجب جلب توجه و ترحم جامعه جهانی به وضعیت فلاکت‌بار کنونی منافقین شده و به ماندگاری بخشی از آنها در عراق (که شدیداً مطلوب رژیم صهیونیستی است) خواهد انجامید.

در عین حال منابع موثق گزارش می‌دهند که سران رژیم صهیونیستی علاوه بر هدف اعلام شده، در اصل، به منظور تحت الشعاع قرار دادن خودسوزی ‌های اعتراضی زنجیره‌ای که اخیرا در اسرائیل صورت گرفته، از مریم رجوی کمک خواسته‌اند.

 

در هر حال آنچه که مسلم است، سران فرقه ضاله رجوی که با بیش از سه هزار منافقی که وبال جان آنها شده، مواجه هستند، این راهکار را بسیار مطلوب می‌دانند؛ چه با انگیزه جلب ترحم جهانی و چه برای خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی و چه برای رهایی از شر اعضای گروهک منافقین.

 

به همین جهت است که این گروهک تعداد خودسوزی ‌های ابلاغ شده توسط رژیم صهیونیستی را شش برابر نموده و به اعضای سازمان ابلاغ کرده‌اند که باید 300 عضو سازمان اقدام به خودسوزی نمایند تا نه تنها مشکل اسکان اعضاء حل شود، بلکه« 300 مورد خودسوزی مجاهدین خلق (!؟) موجب براندازی رژیم جمهوری اسلامی خواهد شد(!)» در کارنامه سیاه این فرقه نیز مسبوق به سوابق متعدد است که هر گاه لازم دانسته‌اند به راحتی تعدادی از منافقین را به مسلخ فرستاده و بلافاصله به عزاداری و شیون برای آنها پرداخته‌اند!

گفتنی است که در خرداد ماه گذشته نیز «م.ن» (از عوامل پیاده نظام فتنه) اعلام کرد که به منظور بزرگداشت فتنه 88 قصد خودسوزی دارد اما در همان زمان افشای خبری از محافل فتنه مستقر در خارج ازکشور، بهانه‌ای شد تا وی از این وعده‌ای که اعلام کرده بود، با سکوت بگذرد.

خبری که مورد استفاده «ن» برای فرار از خودسوزی اعلام شده قرار گرفت، این بود که یکی از سران فتنه در تماس با عناصر داخل، ضمن انتقاد از بی تحرکی و انفعال آنها دستور داده بود به هر شکل ممکن اقدامی انجام دهند؛ حتی اگر شده دیوانه‌ای را گیر بیاورند و خودسوزی کند! یا خود را از برج میلاد به پایین پرتاب کند!

به هر حال ظرف روزهای آینده معلوم می‌شود، که از بین «م.ن» و اعضای گروهک منافقین، کدامیک آماده اجرای طرح مشترک «اسرائیل و فتنه گران» هستند.

منبع: فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها