کد خبر: ۹۶۶۸۹
زمان انتشار: ۲۰:۲۷     ۱۱ آذر ۱۳۹۱
کریم انصاری فرد می‌گوید از چند باشگاه خارجی پیشنهاد دارد اما فعلا نمی‌خواهد درباره این پیشنهادها صحبت کند.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره پیشنهادهای خارجی خود و اینکه چه تصمیمی برای آینده فوتبالش گرفته گفت: سعی دارم فعلا درباره این موضوع زیاد صحبت نکنم. پیشنهاد از تیم‌های اروپایی دارم اما هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.

وی افزود: باید به هر باشگاهی که می‌روم از شرایط آنجا مطمئن شوم. البته پیشنهادهایی که به من شده همه چیزشان مشخص است اما هنوز تصمیم خاصی نگرفته‌ام. تا به حال هم نگفته‌ بودم که پیشنهاد دارم اما متاسفانه فضای فوتبال ما طوری است که تا صحبت می‌کنید می‌گویند که دارد بازارگرمی می‌کند.

انصاری فرد با اشاره به اینکه باشگاه باید نظر نهایی را بدهد گفت: باید با چند نفر مشورت کنم. حرف نزنم بهتر است چون هر چیزی که بگویم علیه خودم می‌شود. می‌توانید از رویانیان بپرسید که می‌خواهد چه تصمیمی در این باره بگیرد. نیم فصل برای پیشنهادهایم تصمیم می‌گیرم.

وی درباره غیبت خود در بازی پرسپولیس با تراکتورسازی گفت: قسمت نشد در این بازی باشم. خیلی دوست داشتم برابر تراکتورسازی بازی کنم. امیدوارم بازیکنان تیم مثل چند بازی گذشته خوب کار کنند و با یک بازی زیبا و کسب سه امتیاز هواداران را خوشحال کنند.

مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس در ادامه درباره شایعه‌ای که مبنی بر تبانی کارلوس کی‌روش با قطری‌ها شنیده می‌شود گفت: صد سال سیاه این موضوع امکان‌پذیر نیست. من اگر با چشم خودم هم این موضوع را ببینم باور نمی‌کنم چرا که کی‌روش یک فرد قابل احترام و یک مربی بزرگ است.

انصاری فرد درباره انتخاب فدراسیون فوتبال به عنوان بهترین فدراسیون آسیا هم گفت: به نظر من کفاشیان در فدراسیون زحمت می‌کشد. امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه‌دار باشد و همه دست به دست هم دهیم تا تیم ملی را در جام جهانی ببینیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها