کد خبر: ۹۷۰۳۶
زمان انتشار: ۱۱:۵۷     ۱۳ آذر ۱۳۹۱
مدارک دادگاه فدرال آمریکا نشان می دهد که یک مهندس 52 ساله برزیلی به نام «ریبامار بارباسو سانتوز» در نظر داشته است که هواپیماها را به قیمت 19.5 میلیون دلار به طرف چینی بفروشد
گسترش تحریم های غیرقانونی علیه جمهوری اسلامی ایران تنها رفاه مردم ایران را نشانه نگرفته است بلکه با ورود به حریم خصوصی افراد در عرصه تجارت بین الملل، از گردش آزاد مالی نیز جلوگیری می کند.

به گزارش بولتن نیوز به نقل از سایت «منابع هوانوردی جهان»، یک شهروند برزیلی به اتهام تلاش جهت معامله ای برای فروش هفت هواپیما از چین به ایران، بازدداشت شده است.مدارک دادگاه فدرال آمریکا نشان می دهد که یک مهندس 52 ساله برزیلی به نام «ریبامار بارباسو سانتوز» در نظر داشته است که هواپیماها را به قیمت 19.5 میلیون دلار به طرف چینی بفروشد و او هم این هواپیما را به شرکت ایران ایر بفروش برساند.

این شهروند برزیلی که متولد کشور امریکا است پیش از این نیز در کار خرید و فروش هواپیما و قطعات آن بوده است و بر اساس گزارش FBI دو معامله در اوایل سال 2000 و سال 2004 در آمریکا انجام داده است.

بر اساس جدیدترین تحریم ها علیه ایران، چنانچه او در دادگاه محکوم گردد بایستی مبلغ یک میلیون دلار بعنوان جریمه بپردازد و علاوه بر آن سی سال را هم در زندان سپری کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها