کد خبر: ۹۷۲۰۵
زمان انتشار: ۲۱:۰۴     ۱۳ آذر ۱۳۹۱
نصرالله پژمان فر در گفت و گو با خانه ملت، با بیان اینکه برخورد جدی با عوامل سازنده فیلم مذکور ضروری است، گفت: درتعدادی از فیلم‌ها ایراداتی به صورت پنهان وجود دارد و در لفافه به انتقاد از مسائل سیاسی، اجتماعی و ...می‌ پردازند، ولی این فیلم به صراحت و با شیطنتی خاص ارزش‌هایی از جمله عقاید اسلامی، دفاع مقدس و ....را زیر سوال برده و آن‌ها را مورد هجمه قرار داده است.
 
نماینده مردم مشهد درمجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: مسئولان صدا و سیما باید در مقابل این اشتباه عذرخواهی عملیاتی کنند، به این صورت که تمام افرادی که در تهیه این فیلم به نوعی دخالت داشته و در این مورد بی دقتی کرده‌اند، باید از سمتشان عزل شوند و برای حل این اهمال کاری راه‌ حل دیگری وجود ندارد.
 
پژمان فر با بیان اینکه اکران این فیلم درنمایشگاه فیلم ابوظبی بازتاب نامطلوبی را در جهت توهین به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درجهان داشته است، تصریح کرد: ساخت این فیلم باعث سوءاستفاده دشمنان جمهوری ایران اسلامی به نفع خودشان شده است و تبلیغاتی که از این طریق علیه ما در سطح بین المللی صورت گرفته، محدود نیست.
 
عضو فراکسیون روحانیون مجلس یادآورشد: کمیسیون فرهنگی مجلس از ضرغامی برای حضور درجلسه این هفته کمیسیون، دعوت به عمل آورده و باید ایشان در مورد وضعیت به وجود آمده ناشی از ساخت این فیلم، پاسخگو باشند. اعضای کمیسیون در این خصوص با هم اتفاق نظر داشته و با جدیت این موضوع را پیگیری خواهند کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
کامیار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۳ - ۱۴ آذر ۱۳۹۱
۰
۰
واقعا یعنی خودتون خبرو حتی اگه یکبار میخوندید ...........این فیلم اسم نداره
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها