کد خبر: ۹۷۳۴۴
زمان انتشار: ۱۲:۰۳     ۱۴ آذر ۱۳۹۱
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «کمیته فنی هفته آینده تشکیل می‌شود تا عملکرد کادر فنی را در نیم فصل اول ارزیابی کند.»

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ محمد رویانیان گفت: «هفته آینده کمیته فنی تشکیل جلسه خواهد داد تا عملکرد کادر فنی در طول نیم فصل اول مورد ارزیابی قرار بگیرد. برپایی اردوی دوبی نیز تا مشخص شدن فهرست بازیکنان مازاد از سوی سرمربی تیم متوقف خواهد شد.»


به گزارش سايت پرسپوليس، رویانیان که در حال حاضر برای انجام مذاکرات با باشگاه آ.ث.میلان در ایتالیا به سر می‌برد، در پایان بازی امروز افزود: «کمیته فنی پرسپولیس به منظور بررسی عملکرد کادر فنی در نیم فصل اول و تصمیم‌گیری درباره آینده تیم هفته آینده تشکیل جلسه خواهد داد. در این جلسه مجموع عملکرد تیم با در نظر گرفتن تمام جوانب امر تحت آنالیز و بررسی دقیق قرار می‌گیرد تا پس از آن تصمیم سازی شود.»


وی ادامه داد: «در پایان بررسی‌ها هر تصمیمی که به صلاح باشگاه پرسپولیس تشخیص داده شود، بدون اغماض اتخاذ خواهد شد. در همین ارتباط سرمربی تیم هم فهرست بازیکنان مازاد را معرفی خواهد کرد، چرا که بعضی از بازیکنان در طول بازی‌های نیم فصل اول در حد انتظار و در حد نام پرسپولیس و نام خود ظاهر نشدند که دلایل این موضوع باید مورد بررسی قرار بگیرد.»


مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: «در بازگشت به ایران، فهرست نفرات مازاد و فهرست بازیکنان مورد نیاز را دریافت خواهیم کرد و براساس آن وارد عمل می‌شویم.»


رویانیان تاکید کرد: «برنامه اردوی دوبی فعلا متوقف می‌شود تا درباره آن تصمیم‌گیری مجدد صورت بگیرد. بعد از دریافت فهرست بازیکنان از سرمربی در صورت تشخیص ضرورت از سوی وی با نفراتی که قرار است تیم را در نیم فصل دوم همراهی کنند، راهی اردو خواهیم شد.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها