کد خبر: ۹۷۵۰۵
زمان انتشار: ۱۹:۲۵     ۱۴ آذر ۱۳۹۱
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در راستای انجام رسالت و وظیفه خود، نامه محرمانه‌ تحلیلی را در رابطه با طرح اصلاح قانون انتخابات به نمایندگان مجلس ارسال کرده است.
به گزارش 598 به نقل از فارس، علیرضا کریمی از ارسال نامه‌ای محرمانه در رابطه با طرح اصلاح قانون انتخابات به نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد.

علیرضا کریمی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور از ارسال نامه محرمانه این اتحادیه به نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در راستای انجام رسالت و وظیفه خود، نامه محرمانه‌ تحلیلی را در رابطه با طرح اصلاح قانون انتخابات به نمایندگان مجلس ارسال کرده است.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: این نامه اتمام حجت دانشجویان با نمایندگان مجلس است و اگر نمایندگان مجلس برای تصویب طرح اصلاح قانون انتخابات ممارست کنند، این نامه به صورت علنی منتشر خواهد شد.

کریمی با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید بدانند که در جمهوری اسلامی مسئولان بر پایه آراء‌ مردم روی کار می‌آیند، افزود: همان مردمی که برای سر کار آمدن مسئولان رای می‌دهند، می‌توانند با رای خود افراد را از مسئولیت عزل کنند.

وی افزود: نمایندگان مجلس بدانند که اگر از مسیر قانون اساسی منحرف شوند، مردم نمایندگان خود را در حوزه انتخابیه استیضاح می‌کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۳
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۴۹ - ۱۵ آذر ۱۳۹۱
۸
۱
من با این گفته که(نمایندگان مجلس بدانند که اگر از مسیر قانون اساسی منحرف شوند، مردم نمایندگان خود را در حوزه انتخابیه استیضاح می‌کنند)کاملا موافق و اجازه نخواهم داد نماینده من همچین کاری انجام دهد
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۰ - ۱۵ آذر ۱۳۹۱
۱
۰
نمایندگاه این لکه ننگ را در کارنامه مجلس ثبت نکنند.
پاسخ
اسفندیار رفیعی کشتلی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۷ - ۱۵ آذر ۱۳۹۱
۱
۰
چون شورای نگهبان برای تائید یارد قوانین مصوب برخلاف اسلام وقانون اساسی حضور دارد دمکراسی و ابزار آن کفایت میکند برای رد این قانون وبهتر است دانشجویان وبقیه افراد حزب الهی اطلاع رسانی کنند ونه اقدام هیجانی واز همه مهمتر آقای ... وباندش هرچه بیشتر تلاش کنند تنها میتوانند آرا کمتر از ده درصدی خود را ازدست بدهند
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها