کد خبر: ۹۸۰۳۸
زمان انتشار: ۲۰:۰۵     ۱۷ آذر ۱۳۹۱
عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان از تهیه طرحی برای «مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات» خبر داد و گفت: این طرح، اصلاح‌ قانون انتخابات را به مدت 6 ماه مسکوت می‌کند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس از تهیه طرحی برای «مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات» خبر داد و گفت: فراکسیون اصولگرایان در مورد طرح اصلاح قانون انتخابات این دیدگاه را دارد که ماده 35 با 11 تا از اصول قانون اساسی مغایرت دارد.

وی افزود: نه تنها فراکسیون اصولگرایان بلکه تعدای از نمایندگان تصمیم‌ گرفتند که اگر عده‌ای بخواهند ماده 35 اصلاح قانون انتخابات رابه نتیجه برسانند طرحی را برای مسکوت ماندن آن تهیه کنند.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان تصریح کرد: طرح «مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری»با حداقل 25 امضا می تواند به هیئت رئیسه ارائه شود و طرح اصلاح‌قانون انتخابات را به مدت 6 ماه مسکوت می‌کند.

حاجی‌دلیگانی همچنین گفت که ما زیاد به دنبال جمع آوری امضا نیستیم اما پیش بینی می کنیم که بالای 100 امضا پای این طرح باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که طرح «مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات» را چه زمانی به هیئت رئیسه تقدیم‌می‌کنید، اظهار داشت: اگر بر تصویب ماده 35 اصلاح قانون انتخبات ریاست جمهوری اصراری باشد طرح را به هیئت رئیسه تقدیم می‌کنیم چرا که ما هم معتقدیم اولویت با موضوعات اقتصادی است دوم اینکه ما این را مغایر قانون اساسی می‌دانیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها