کد خبر: ۹۸۳۴۴
زمان انتشار: ۰۱:۳۲     ۱۹ آذر ۱۳۹۱
پاسكاري سرمربي بين مدير عامل و كميته فني
در شرايطي كه مدير عامل باشگاه پرسپوليس به سرمربي پرتغالي اين تيم تا روز دوشنبه مرخصي داده و يحيي گل محمدي را به عنوان سرمربي موقت انتخاب كرده، اما اتخاذ تصميم نهايي در مورد مانوئل ژوزه را به كميته فني واگذار كرده است!
نتايجي كه پرسپوليس در نيم فصل اول ليگ برتر كسب كرد، پيش بيني ها براي ايجاد تغييرات فني روي نيمكت اين تيم را افزايش داد و روز جمعه مسئولان اين باشگاه رسماً سرمربي پرتغالي شان را به مرخصي فرستادند تا تكليف او در نشست روز دوشنبه كميته فني مشخص شود.
اين در حالي است كه اظهارنظر مشخصي در مورد وضعيت كادر فني اين تيم صورت نگرفته و يحيي گل محمدي از ديروز به طور موقت هدايت سرخپوشان را برعهده گرفته تا كميته فني تكليف مانوئل ژوزه را مشخص كند. اين مسئوليت در حالي به كميته فني واگذار شده كه به نظر مي رسد رويانيان قصد دارد تبعات احتمالي اين تصميم را به گردن كميته فني بيندازد.
محمد رويانيان كه به ايتاليا سفر كرده بود، بامداد ديروز در حالي كه در آلمان حضور داشت در خصوص آخرين وضعيت همكاري و يا قطع همكاري باشگاه پرسپوليس با مانوئل ژوزه ضمن بيان مطلب فوق گفت: ما چون در باشگاه پرسپوليس كميته فني تشكيل داده ايم اين كميته نقش اصلي را در خصوص تصميم گيري در مورد ادامه و يا قطع همكاري با مانوئل ژوزه ايفا مي كند.
وي در همين خصوص افزود: البته اين موضوع فقط به نتيجه بازي با تراكتورسازي مربوط نمي شود و از قبل نيز قرار بود كميته فني عملكرد كادر فني و سرمربي تيم را در نيم فصل رقابت هاي ليگ برتر مورد بررسي قرار دهد.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش كه آيا مانوئل ژوزه اخراج شده و برگزاري كميته فني براي تصميم گيري در اين خصوص فرمايشي است، تأكيد كرد: مانوئل ژوزه اخراج نشده و شايد بماند، بايد با وي در اين خصوص صحبت كنيم ضمن اينكه بايد ببينيم كميته فني در مورد اين مربي چه تصميمي خواهد گرفت.
وي با بيان اينكه كميته فني در اين خصوص روز دوشنبه تشكيل جلسه خواهد داد، در پاسخ به اين پرسش كه اگر وي اخراج نشده پس چرا در تمرينات روزهاي ابتدايي هفته حاضر نمي شود، گفت: در حال حاضر او براي استراحت در مرخصي به سر مي برد.
ژوزه كه پس از شكست تيمش برابر تراكتورسازي با هماهنگي باشگاه به مرخصي چند روزه رفته بود، بامداد ديروز به همراه همسر خود وارد ايران شد و هنوز مشخص نيست آيا وي با توجه به تغييراتي كه در باشگاه پرسپوليس رخ داده در اين نشست شركت مي كند يا خير؟
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها