کد خبر: ۹۸۷۰۷
زمان انتشار: ۱۱:۰۷     ۲۰ آذر ۱۳۹۱
مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من مانول ژوزه از اول نباید به پرسپولیس می آمد.
عباس انصاری فرددر گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: به هر حال مدیران باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته اند و با مانوئل ژوزه قطع همکاری کرده اند اما به نظر من این مربی پرتغالی از اول نباید می آمد و معلوم بود که سرنوشت ژوزه در تیم بزرگ و پرطرفدار پرسپولیس به این جا کشیده می شود.

مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس افزود: من با مربی خارجی مخالف نیستم اما کسی به عنوان مربی خارجی باید وارد فوتبال ما شود که در بورس باشد و شرایط مربی گری را داشته باشد. به نظر من ژوزه آخرین دوران مربیگری اش بود و نمی توانست کارش را ادامه بدهد چون سن بالایی داشت. البته آلکس فرگوسن هم سن بالایی دارد اما هنوز در بورس است.

وی در ادامه گفت: به نظر من ژوزه انگیزه‌ای نداشت و در کنار زمین نشان می داد که در برابر برد باخت تیم بی تفاوت است و هیچ انگیزه ای ندارد. به نظرمن انگیزه ژوزه بیشتر مالی بود تا فوتبالی ضمن این که مانوئل خصوصیات اخلاقی ما را نمی دانست و به همین دلیل شاهد مشکلات زیاد او در تیم با بازیکنان بودیم.

انصاری فرد اظهار داشت: مدیریت باشگاه پرسپولیس در حال حاضر یحیی گل محمدی را به عنوان سرمربی موقت تیم معرفی کرده است . یحیی بچه خوبی است و در مربی گری هم خوب کار کرده اما باید دید با شرایطی که پرسپولیس دارد و در بحران به سر می برد، می تواند در پرسپولیس کار کند و از پس کار بربیاید یا نه، در حال حاضر مهم ترین مساله این است که یحیی بتواند تیم را جمع کند و از بحران خارج کند.

مدیر عامل سابق پرسپولیس افزود: کمیته فنی باشگاه قرار است تشکیل جلسه بدهد و سرمربی جدید را معرفی کند. به نظر من مربی داخلی در این مقطع بهتر است چون مربی خارجی بهانه دارد که تیم را خودش نبسته و زمان هم در اختیار نداشته است. بعید است که مربی خوب خارجی در حال حاضر بیاید هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد چون شرایط پرسپولیس بحرانی است و برای مربی خارجی کارنامه کاری اش خیلی مهم است به همین دلیل برای هدایت پرسپولیس باید به مربی ایرانی فکر کرد. البته گزینه خاصی را نمی توانم بگویم اما هر کسی که سرمربی پرسپولیس می شود، امیدوارم موفق باشد.

وی تصریح کرد: بعید می دانم حمید استیلی قبول کند و در این شرایط هدایت پرسپولیس را بر عهده بگیرد چون در گذشته در این تیم مشکل داشته و اگر در نیم فصل دوم نتیجه نگیرد، کلا در مربیگری به مشکل می خورد. الان وسط فصل است و پرسپولیس در بحران است و اگر استیلی ریسک کند، به ضرر خودش خواهد بود.

انصاری فرد در پایان گفت: پرسپولیس در حال حاضر خیلی مشکل دارد و برای حرفه ای شدن خیلی کار دارد. باید برای فصل بعد از الان برنامه ریزی کند؛ مشکلات پرسپولیس زیاد بوده و تفرقه خاصی در تیم وجود داشته و برای بهتر شدن شرایط همه باید با هم متحد شوند و این مشکلات را حل کنند.

بازیکن پرسپولیس باید یک تیم باشند و با اتحاد و یکدلی مشکلات را پشت سر بگذارند و نتیجه بگیرند. این تیم بازیکن خوبی دارد و پتانسیل نتیجه گرفتن را دارد و فقط باید اتحاد و انسجام تیمی بیشتر شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها