کد خبر: ۹۸۹۱۸
زمان انتشار: ۲۰:۰۸     ۲۰ آذر ۱۳۹۱
در حالیکه شنیده می‌شود قرارداد دروازه بان استرالیایی تیم استقلال در نیم فصل فسخ می‌شود اما هنوز این اتفاق روی نداده است.

لیام ردی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره مذاکرات خود با باشگاه استقلال مسائلی را توضیح داد. به نظر می‌رسد که بعد از شکایت توزی به فیفا، اعتراض‌های جانواریو در اواخر نیم فصل اول و غیبت ساموئل در تمرینات تیم استقلال، لیام ردی هم شاید به زودی به صف بازیکنان شاکی به فیفا بپیوندد.

گفت‌وگوی ردی را با ایسنا در ادامه می‌خوانید:

* وضعیت شما در استقلال به کجا رسید؟

باشگاه 14 روز قبل از طریق مدیر برنامه‌ام اعلام کرد که آمادگی فسخ قرارداد را دارد. یک توافق نامه مشروط در این مورد نوشته شد و قرار شد که باشگاه این هفته بخشی از قرارداد من را پرداخت کند تا قراردادم فسخ شود. در غیر این صورت طبق شرطی که در آن توافق‌نامه نوشته شده، قرارداد من فسخ نخواهد شد.

* در این هفته پولی از باشگاه استقلال دریافت کردید؟

متاسفانه هنوز نه! قرار بود که دیروز(یک‌شنبه) این اتفاق رخ دهد اما به من قول دادند که تا آخر هفته این کار را انجام دهند. برای آخرین بار منتظر وعده جدید باشگاه خواهم ماند.

* توزی به خاطر مسائل مالی به فیفا شکایت کرد، گویا ساموئل هم به خاطر همین مشکلات هنوز به ایران برنگشته. آیا ممکن است شما هم به فیفا شکایت کنید؟

بهتر است هواداران استقلال یک نکته را بدانند. طبق بندهای قرارداد، مدتهاست که می‌توانم به دلیل انجام نشدن تعهدات از سوی باشگاه در تمرینات تیم حاضر نشوم اما من تا پایان نیم فصل و قبل از آنکه آنها موضوع فسخ قرارداد را مطرح کنند، در تمرینات حاضر شدم. حتی در قرارداد من دیرکرد هم برای مسائل مالی در نظر گرفته شده اما تا این لحظه سعی کردم رفتار مناسبی از خودم نشان بدهم. دوست ندارم در فوتبال ایران ذهنیت نامناسبی درباره بازیکنان استرالیایی وجود داشته باشد. امیدوارم در نقطه مقابل، این همکاری از طرف باشگاه استقلال هم وجود داشته باشد. من دوست ندارم کار به آنجا برسد. بر خلاف خیلی از بازیکنان خارجی در ایران تلاش می کنم که از روش دیگری با باشگاه به توافق برسم. برای شکایت کردن همیشه وقت وجود دارد.

* در مدتی که در استقلال حضور داشتی هرگز به شما بازی نرسید. این شرایط سخت نبود؟

من می دانستم که دروازه بان اول تیم ملی در استقلال حضور دارد و با آگاهی به این تیم آمدم. به توانایی خودم هم اطمینان داشتم. من 520 بازی در سوپر لیگ استرالیا انجام دادم و جزو 15 بازیکن استرالیا هستم که رکورد بازی در سوپر لیگ را در اختیار دارند. بهتر بود که چنین تصمیمی نمی‌گرفتم و به تیمی می‌رفتم که بازی کنم. به هر حال منهای شرایط سختی که به دلیل مسائل مالی و بی امکانات بودن در ایران برای من بوجود آمد، تجربه خوبی بود. در تمرینات و زندگی با تیم خاطرات خوبی در ذهنم ثبت شد.

* برای نیم فصل دوم چه تصمیمی دارید‌؟

اگر استقلال تا آخر این هفته بخشی از قرارداد من را پرداخت کند‌، قراردادم با استقلال فسخ می‌شود و آن وقت به نیم فصل دوم فکر می کنم‌.

* اگر این مبلغ پرداخت نشد ، چه؟

فعلا به وعده رئیس باشگاه خوشبینم . او گفته است که حتما این هفته به توافقنامه‌اش عمل می کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها