کد خبر: ۹۹۳۳۸
زمان انتشار: ۱۲:۰۰     ۲۲ آذر ۱۳۹۱
قدردانی حماس از مواضع و حمایت های رهبری و مقامات ایران:
این مسئول در جنبش حماس با اعلام این مطلب که به جمهوری اسلامی ایران به خاطر حمایتش از گروه های مقاومت درود می فرستم گفت: مواضع اصولی رهبر و مقامات ایران را در قبال مسئله فلسطین بسیار ارج می نهیم. وی در ادامه تاکید کرد: ایران با وضوح و روشنی تمام از مقاومت فلسطین حمایت کرد و در حقیقت جمهوری اسلامی ایران جزو اولین کشورهایی است که در همه زمینه ها از فلسطینیان حمایت می کند و چنین پشتیبانی ها و حمایت هایی ناشی از مسائل اعتقادی و ایدئولوژیکی است.
به گزارش پایگاه 598، یکی از سران جنبش مقاومت اسلامی با قدردانی از مواضع ایران در قبال مسئله فلسطین، همه کشورهای عربی و اسلامی را به پیروی و حرکت در مسیر جمهوری اسلامی ایران فراخواند.

"صلاح البردویل" یکی از سران جنبش حماس در گفتگویی مطبوعاتی از حمایت های ایران از مقاومت فلسطین در غزه بسیار تشکر و قدردانی کرد.


پایگاه خبری العهد با اعلام این خبر نوشت: این مسئول در جنبش حماس با اعلام این مطلب که به جمهوری اسلامی ایران به خاطر حمایتش از گروه های مقاومت درود می فرستم گفت: مواضع اصولی این کشور را در قبال مسئله فلسطین بسیار ارج می نهیم.

وی در ادامه تاکید کرد: ایران با وضوح و روشنی تمام از مقاومت فلسطین حمایت کرد و در حقیقت جمهوری اسلامی ایران جزو اولین کشورهایی است که در همه زمینه ها از فلسطینیان حمایت می کند و چنین پشتیبانی ها و حمایت هایی ناشی از مسائل اعتقادی و ایدئولوژیکی است.

"صلاح البردویل" در ادامه از همه کشورهای عربی و اسلامی خواست که در مسیر حرکتشان از ایران پیروی و جا پای آن بگذارند.

شایان ذکر است که بعد از گذشت تقریبا یک هفته از برقراری آتش در غزه بود که فلسطینیان ساکن این منطقه در سرزمین فلسطین، با نصب دست نوشته ها و پارچه نوشته هایی در میدان های مختلف به زبان های فارسی، عربی ، انگلیسی و عبری از ایران به خاطر کمک و حمایتش از آنان در برابر حملات بی امان صهیونیستها تشکر و قددرانی کردند.

در همان زمان "خالد مشعل" رئیس دفتر سیاسی حماس هم در اظهاراتی از جمهوری اسلامی ایران تشکر کرد و کشورهای عربی را به پیروی از ایران در حمایت مسلحانه از مقاومت فراخواند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها