کد خبر: ۹۹۴۱۹
زمان انتشار: ۱۳:۵۶     ۲۲ آذر ۱۳۹۱

با پخش قسمت سیزدهم سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی»، مخاطبان این سریال شاهد بحث و جدل مریلا زارعی بازیگر نقش «فروغ» با نگین محسنی در نقش «بلانش» خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی این سریال تلویزیونی، در قسمت سیزدهم کلاه پهلوی که جمعه بیست و چهارم آذرماه پخش خواهد شد، مخاطبان شاهد ادامه تدریس زبان فرانسه توسط بلانش در مدرسه زنان سامان خواهند بود. در این قسمت می بینیم بلانش در پوشش آموزش زبان فرانسه تلاش می کند سبک زندگی زنان سامان را تغییر دهد و به همین دلیل با تعریف و تمجید از زنان فرانسوی و مبارزه آنها برای کسب حقوق برابر، فضایی غیرواقعی از زنان فرانسوی را در ذهن زنان سامان به وجود می آورد. این مساله با اعتراض شدید فروغ مواجه می شود و این دو با یکدیگر در این زمینه بحث می کنند.
 
همچنین در این قسمت معامله سکه های عتیقه میان کریم و فرخ ادامه می یابد و کریم از این راه به پول خوبی دست پیدا می کند. بینندگان قسمت سیزدهم همچنین شاهد اختلاف نظر و جر و بحث شدید بلانش و فرخ خواهند بود که این مساله روابط آنها را تحت الشعاع قرار می دهد.
 
همچنین با پخش قسمت سیزدهم این سریال تلویزیونی، فصل اول کلاه پهلوی به پایان می رسد و از هفته آینده با پخش قسمت چهاردهم بینندگان شاهد تغییرات وسیع در قصه و فضای این سریال خواهند بود.
 
سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» در 54 قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و چهار ماه از آغاز پخش آن می گذرد. علاقمندان این سریال می توانند با مراجعه به سایت اختصاصی این سریال به نشانی  www.kolahpahlavi.tv  دیدگاه های خود درباره این اثر را به سازندگان منتقل کرده و مطالب متنوعی درخصوص این سریال را مطالعه کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
مهشاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۷ - ۲۵ آذر ۱۳۹۱
۰
۰
فوق العادست. واقعا خسته نباشيد. با ارزوي موفقيت روز افزون براي تمام زحمتكشان سريال.
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها