کد خبر: ۹۹۶۶۰
زمان انتشار: ۱۸:۲۰     ۲۳ آذر ۱۳۹۱
سرمربی تیم استقلال گفت: نمی‌دانم ما چرا باید فردا بازی کنیم و پرسپولیسی‌ها چهارشنبه؟!

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا اظهار داشت: سایپا واقعا با برنامه است و در بازی رفت ما را شکست داده است. البته ما هم تغییراتی دادیم و فردا بازی سختی داریم. با توجه به اینکه 2 بازی گذشته را شکست خورده‌ایم از لحاظ روحی و روانی کار کرده‌ایم و بازیکنان ما پیشرفت خوبی داشتند و با آرامش بیشتر به مصاف حریف می‌رویم. هم آنها ما را می‌شناسند و هم ما نسبت به تیم سایپا شناخت داریم و تصور می‌کنم بازی سختی خواهد بود.

وی در خصوص اینکه چرا شما فردا بازی می‌کنید و پرسپولیس روز چهارشنبه گفت: برای من هم عجیب است؛ چرا باید این اتفاق بیفتد؟ دیدید که ما به یک سفر رفتیم و چه بلاهایی بر سرمان آوردند و روند داوری را هم که دیدید اما برای خود من هم عجیب است که چرا باید چنین برنامه‌ریزی شود.

سرمربی تیم استقلال در خصوص ناراحتی جواد نکونام و اینکه او مجددا نسبت به حضور در این تیم بی تمایلی نشان داده است، گفت: 2 ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات محمد محمدی و ایمان مبعلی نزد من آمدند و خواهان جدایی شدند. زندی هم در نیم فصل اول همین کار را کرد ولی من اعتقاد دارم بازیکن باید با قلبش بازی کند ولی نکونام تا این لحظه حرفی از جدایی نزده است.باید علت‌یابی کنیم تا ببینیم مشکل او چیست. شاید او مشکلاتی داشته باشد که ما نمی‌دانیم.

خبرنگاری در خصوص علت حضور پژمان منتظری در مسابقات غرب آسیا سوال پرسید که قلعه‌نویی گفت: برای من هم عجیب است چون لزومی نداشت که منتظری به آنجا برود. ما کلاً سه مدافع وسط داریم که یکی از آنها در شرایط ایده‌آل نیست، حالا اگر آن بازیکن را نمی‌دادیم می‌گفتند قلعه‌نویی می‌خواهد به تیم ملی ضربه بزند.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه با توجه به کمبود مدافع قصد به خدمت گیری بازیکنی در این پست را ندارید گفت: سه مدافع برای استقلال کافی است و من هم قبول دارم که تیمی که می‌خواهد در سه جام رقابت کند باید 5 مدافع قوی و خوب داشته باشد اما فعلا برای ما همین تعداد کافی است.

قلعه‌نویی در خصوص اینکه آیا با توجه به گذشته استقلال در جام حذفی این مسابقات را جدی می‌گیرید با تمرکزتان روی لیگ برتر و آسیا است گفت: ما که هیچ وقت نمی خواستیم در جام حذفی حذف بشویم و تیم‌ها ما را شکست می‌دادند، ضمن آنکه 2 قهرمانی در جام حذفی داریم اما قطعا همان نگاهی که روی لیگ برتر داریم روی جام حذفی نیز خواهیم داشت.

سرمربی استقلال در خصوص نقل و انتقالات این باشگاه خاطر نشان: بازیکن برزیلی قرار بود به تهران بیاید اما این اتفاق نیفتاد و رایزنی‌هایی را انجام دادیم که فردا یا پس‌فردا به تهران بیاید. همچنین کاماچو ارزه را از روی فیلم انتخاب کردیم و با توجه به شناختی که به آقای بیات مدیرعامل شارلوا داشتیم می‌دانستیم که او می‌خواهد به استقلال کمک کند. در این دو جلسه‌ای که این بازیکن را دیدم او در حد استقلال است.

وی در خصوص شرایط میلاد میداوودی و اینکه گفته می‌شود این بازیکن از روز سه‌شنبه در تمرینات شرکت  خواهد کرد گفت: من از این موضوع خبری ندارم.

به گزارش فارس سرمربی استقلال در خصوص اینکه آیا باشگاهی با بازیکنان شما مذاکره کرده است یا خیر، عنوان کرد: قانونی در نیم فصل وجود دارد که تیم‌ها می‌توانند نقل و انتقالات انجام دهند که این قانون هم خوب است. اتفاقا اگر این قانون با رایزنی صورت بگیرد بهتر خواهد بود.با بازیکنان ما در میانه راه صحبت کردند و من موضعی نگرفتم چون اعتقاد دارم بازیکن باید با قلبش بازی کند و اگر این گونه نباشد بهتر است که برود. اگر هم یک بازیکن مثلا از استقلال به سایپا رفت دلیل بر ضعف او نبوده و نتوانسته خودش با این تیم هماهنگ کند.

وی در خصوص مذاکره استقلال با غلامرضا رضایی گفت: من خبری ندارم و چنین اتفاقی نیفتاده است.

یکی از خبرنگاران پرسید روزنامه‌ها نوشته‌اند شما از فرهاد مجیدی خواسته‌اید قرارداد 4 ماهه ببیند ولی او می‌‌خواهد قراردادش یک سال و نیمه باشد که قلعه‌نویی پاسخ داد: روزنامه‌ها خیلی چیزها می‌نویسند. امروز از قول من نوشته شده اگر نکونام از استقلال برود بهتر است، من نمی‌دانم آنها فکر نمی‌کنند که خدایی وجود دارد و آخرتی است! مجیدی سرمایه ملی و سرمایه استقلال است. اول فصل هم خودم پیشنهاد دادم بیاید. نظر مردم و احترام به نظر آنها نیز مهم است ولی اگر این بار گفتم او به استقلال برگردد به خاطر شخصیت خودش بود. ما هم که صدرنشین هستیم اگر مثلا استقلال ششم بود می‌گفتیم او نیاید. در زمان من دو بازیکن خداحافظی کردند و دوست داشتم در مورد مجیدی هم همین اتفاق بیفتد. اگر دوست داشت بیاید و بازی کند و اگر توانست ادامه دهد، اگر هم دوست نداشت خداحافظی کند. اما من پیشنهادی مبنی بر قرارداد چهارماهه به او ندادم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها