کد خبر: ۹۹۹۲۳
زمان انتشار: ۱۱:۰۴     ۲۵ آذر ۱۳۹۱
پسر و نوه رویانیان امروز بازی پرسپولیس را از نزدیک تماشا کردند.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ در حاشیه بازی پرسپولیس با سنگ آهن بافق اتفاقات جالبی افتاد كه در زير مرور مي كنيم.


* عکس گرفتن از کریم باقری ممنوع


در حالی که کریم باقری امروز این بازی را از نزدیک تماشا کرد مسئولان باشگاه پرسپولیس اجازه ندادند عکاسان از او عکس بگیرند! باقری در نیمه نخست در کنار حسین عبدی نشسته بود اما در نیمه دوم روی نیمکت بازیکنان رفت و برای دقایقی هم با رویانیان به گفتگو پرداخت.


نکته جالب اینجاست که پرسپولیسی ها اجازه عکاسی از کریم باقری را نداند و حرفشان این بود که تا زمانی که او سمتی در این تیم نگرفته، مطبوعات عکس نشستن باقری روی نیمکت را منتشر نکنند.


* پدر، پسر و پدربزرگ در درفشی فر


محمد رویانیان امروز همراه خودش، پسر و نوه اش را آورده بود تا بازی تیمش با سنگ آهن بافق را از نزدیک تماشا کنند. این برای نخستین بار بود که پدر، پسر و پدر بزرگ بازی پرسپولیس را در درفشی فر تماشا می کردند.


* درفشی فر علیه پروین؛ همان بهتر که ژوزه بماند


عده ای از هواداران، از رویانیان خواستند تا اگر قرار است پروین در پرسپولیس فعالیت کند، بهتر است با همان ژوزه کارش را ادامه بدهد.


در حاشیه بازی تیم های پرسپولیس و سنگ آهن بافق یزد عده ای از هواداران بنری را همراه خود به درفشی فر آورده بودند که متن های نوشته شده روی آن علیه علی پروین بود.


پس از اینکه رویانیان در برنامه ورزش و مردم بار دیگر از پروین خواست تا همکاری اش با پرسپولیس را ادامه بدهد هواداران از این بنر در درفشی فر رونمایی کردند. البته پس از دقایقی لیدرهای باشگاه با تماشاگران برخورد کردند و از آنها خواستند تا این بنر را از درفشی فر بیرون ببرند.


نکته جالب اینجاست که روی این بنر نوشته شده بود: «سردار سرخ ایران، اگر قرار است تیم محبوب ما پرسپولیس، به دست افرادی چون پروین و دوستان هدایتی بیفتد همان بهتر که ژوزه در تیم ما بماند.»


شاگردان یحیی گل محمدی امروز در مسابقه ای دوستانه موفق شدند با تک گل سید جلال حسینی سنگ آهن بافق را شکست دهند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها