کد خبر: ۱۰۴۶۷۶
زمان انتشار: ۱۸:۲۰     ۱۴ دی ۱۳۹۱
به گزارش 598 به نقل از رجا، سردارسید محمد باقرزاده، مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور فرهنگ دفاعی و حفظ ارزش‌های دفاع مقدس صبح امروز در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی در گفت‌وگو با رسا گفت: با تعریف یک خاطره رسا می‌توان خیلی از مسایل پیرامون ایشان را روشن ساخت البته در ابعاد شخصیتی آن مرحوم بحث زیاد است و فرصتی مناسب طلب می‌کند.
 

 
وی افزود: در مقطعی از زمان احساس کردم که عملی خلاف شرع قرار است در سطوح بالا تصمیم‌گیری و اجرا شود لذا احساس وظیفه کردم که باید مقابل این عمل و تصمیم ایستاد.
 
سردار باقرزاده گفت: جهت کسب راهنمایی در این زمینه به خدمت حاج آقا مجتبی تهرانی رسیدم و عرض کردم چنین تصمیمی در حال برنامه‌ریزی است و بنابر اجرای آن است،برای مقابله با آن چه باید کرد؟ حاج آقامجتبی ‌تهرانی به بنده گفت شما زیرک باشید و به آن افراد بگویید که اگر راستگو هستند، این طرح را خدمت حضرت آقا (رهبر معظم انقلاب) برسانند و اگر ایشان این طرح را تصویب کردند، شما آن را اجرا کنید.
 
سردار باقرزاده در پایان ذکر خاطره ابراز داشت: حاج آقا مجتبی تهرانی به بنده گفت هر دستوری که رهبر ‌معظم انقلاب فرمودند، عمل کنید چراکه ایشان علمدار و جلودار هستند و همه باید پشت سر این رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی حرکت کنند، البته این مسئله به عرض مقام معظم رهبری رسید و ایشان آن کار را تایید نفرمودند و آن‌ عمل خلاف شرع هم انجام نشد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
رسول
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۱ - ۱۵ دی ۱۳۹۱
۰
۰
خدایا مارو سرباز واقعی ولایت قرار بده و مارو فدایی ولایت کن
واقعا هنوز خیلی مونده تا امثال من ابعاد شخصیتی این بزرگ مرد ایران حضرت امام خامنه ای رو بشناسیم.
ولی بعضیا از بزرگان مثله حضرت علامه حسن زاده آملی ، آیت الله بهجت ، آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی خوب تونستن ابعاد شخصیتی حضرت آقا رو تشخیص بدن .

قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها