کد خبر: ۱۰۵۷۵۰
زمان انتشار: ۱۸:۳۴     ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین گلی که ذوب‌آهن دریافت کرد در دقیقه ۶۵ دیدار با ملوان بود که مهرداد اولادی دروازه تیم اصفهانی را باز کرد

به گزارش 598 به نقل از سايت گل- اگر مجموع بازي‌ها در جام حذفي و ليگ برتر را در نظر بگيريم، تيم ذوب‌آهن اصفهان  505 دقيقه است دروازه خودش را بسته نگه داشته و اين براي تيمي كه در نيم‌فصل اول به راحتي گل مي‌خورد پيشرفت بسيار خوبي است.

 ذوب‌آهن ۵ بازی است که در لیگ بر‌تر و جام حذفی دروازه خود را بسته نگه داشته است و به این ترتیب به آمار قابل توجه ۵۰۵ دقیقه بدون دریافت گل در این دو جام دست یافته است. آخرین گلی که ذوب‌آهن دریافت کرد در دقیقه ۶۵ دیدار با ملوان بود که مهرداد اولادی دروازه تیم اصفهانی را باز کرد. پس از آن ذوب‌آهن در دیدار با ملی‌ حفاری اهواز، شهرداری یاسوج، فجرسپاسی، صبا و استقلال دروازه خود را بسته نگه داشته است.

البته ذوب‌آهن در این دیدار‌ها به لحاظ آمار گلزنی خیلی خوب کار نکرده و به زدن سه گل در ۵ بازی بسنده کرده است. نباید از تغییرات در ساختار دفاعی ذوب‌آهن و حضور کاسپاروف بسیار آماده در سنگر اين تيم راحت عبور کرد که باعث قوام خط دفاعی تیم اصفهانی شده است. کاسپاروف از زمان حضور دوباره‌اش در لیگ ایران هنوز گلی دریافت نکرده است.

البته مهدي رحمتي و خط دفاعي استقلال هم مثل ذوب‌آهني‌ها در 5 بازي اخير گلي دريافت نكرده‌اند كه با احتساب گل خورده از داماش در دقيقه 84 هفته هفدهم، دقايق بسته ماندن دروازه استقلال به 456 دقيقه رسيده است. يعني 49 دقيقه كمتر از ذوب‌آهن.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها