کد خبر: ۱۰۵۹۲۱
زمان انتشار: ۱۰:۴۳     ۲۰ دی ۱۳۹۱
تیم استقلال گفت:با تمام توان به مصاف ابومسلم می رویم.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی، امیر قلعه نوعی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ابومسلم در جام حذفی اظهار داشت:همزمانی این نشست با تمرین باعث می شود ما از کارمان هم بیفتیم. امیدوارم فکری به حال این مشکل شود.برای ما خیلی سخت است که از آن طرف شهر بکوبیم و بیاییم در نشست خبری شرکت کنیم. ضمن اینکه این نشست ها با زمان تمرین ما تقارن دارد و باعث می شود در تمرینات حضور نداشته باشیم.به نظر من سازمان لیگ حرفه ای باید این کنفرانس های خبری را جمع کند. همان نشست هایی که بعد از بازی برگزار می شود کافی است.

 

قلعه نوعی در پاسخ به این پرسش که استقلال در دیدار برابر ذوب آهن با یک مهاجم بازی کرد و به دنبال حداقل امتیاز بود گفت: کسانی که این حرف را می زنند سطح دانش فنی بالایی ندارند. ما دو بار فیلم آن بازی را تماشا کردیم و به این نتیجه رسیدیم که ما تا دقیقه 75 صاحب توپ و میدان بودیم اما به دلیل اینکه مسیر باد عوض شد نتوانستیم کارایی لازم را داشته باشیم. ضمن اینکه زمین فولادشهر هم شرایط خوبی نداشت و مثل این بود که یک مشت چمن را ریخته باشند روی آسفالت.

 

وی با تاکید بر اینکه هنوز کارت بازی فرهاد مجیدی صادر نشده است در باره شرایط این بازیکن گفت: از آنجایی که هواداران مجیدی را دوست دارند ما از وی تست گرفتیم و برنامه ای به او داده ایم تا تمرین کند و زمانی که به میدان رفت همان مجیدی آماده و سرحالی باشد که مردم می خواهند. شاید اگر مربی دیگری جای من بود الان که مجیدی ناآماده است او را به زمین می فرستاد.

 

قلعه نوعی که از برخی مطالب منتشر شده پیرامون اظهار نظرش در مورد جدایی نکونام گلایه داشت افزود: متاسفانه برخی ها هر چه دلشان می خواهد می نویسند. من هیچ وقت در مورد موافقتم با جدایی نکونام چیزی نگفتم. اصلا پیشنهادی نیامده که من پاسخی بدهم اما متاسفانه برخی هر چه دلشان می خواهد می نویسند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها