کد خبر: ۱۰۷۳۶۵
زمان انتشار: ۱۳:۵۳     ۲۸ دی ۱۳۹۱
کاپيتان سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خدا را شکر که رويانيان استعفاء‌ داد و از پرسپوليس رفت، وقتي حضور در پرسپوليس براي او زهر است بايد از اين تيم جدا مي شد.

بهروز رهبري فرد در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر که رويانيان استعفاء داد و از پرسپوليس رفت، روي اين مسئله خيلي حرف دارم که رويانيان بسياري از حرف ها را براي افکار عمومي مي زد که نبايد مي زد، وقتي او در برنامه زنده تلويزيوني مي گويد حضور در پرسپوليس برايش مثل زهر خوردن است براي من که سال ها در اين تيم بازي کرده ام خيلي سنگين است، آدم اگر قرار باشد باربري هم کند يک لقمه نان حلال براي خانواده اش مي برد، خودم اينطوري هستم اما رويانيان 20 شغل هم داشت نيازي به زهر خوردن نداشت، وقتي اين حرف ها را مي زند يعني علاقه اي به پرسپوليس ندارد و به زور او را در اين باشگاه بزرگ گذاشته اند.

کاپيتان سابق تيم فوتبال پرسپوليس تصريح کرد: اين استعفاء مربوط به فرصتي 3 ماهه است که به دو شغله ها داده اند تا تنها يک شغل را انتخاب کنند، خيلي از اين استعفاها ظاهري است اما بحث من با رويانيان اين است که شما 20 شغل در اين مملکت داشتي و هيچ کسي تو را نمي شناخت و الان که يک سال است به پرسپوليس آمده اي همه تو را مي شناسند و فرق پرسپوليس با جاهاي ديگر همين است.

وي در ادامه گفت: حسين هدايتي را هم تا 3 سال قبل کسي نمي شناخت اما الان همه ايران او را مي شناسند، هر چند هدايتي در فوتبال پول خرج کرده اما اعتبار به دست آورده و منفعت برده است و نبايد بگويد که پولش را توي جوي آب ريخته است، رويانيان را قبل از حضورش در پرسپوليس يک سري آدم خاص مي شناختند اما الان همه ايران او را مي شناسند.

کاپيتان سابق پرسپوليس اظهار داشت: آقاي شيريني و آقاي رويانيان، پرسپوليس در گذشته بدون پول قهرمان مي شد، فکر نکنيد چون پول آورده ايد تيم نتيجه مي گيرد، ما با پرسپوليس قهرمان شديم و پاداش ما يک صلوات براي سلامتي مان بود که براي ما خيلي با ارزش بود.

رهبري فرد افزود: حرف من با بازيکنان پرسپوليس اين است که اين استعفاء نبايد روي آنها در دربي تاثيري بگذارد.
دربي براي مردم خيلي مهم است و هيچ ربطي به بود و نبود رويانيان ندارد چون وي اگر الان هم نمي رفت 3 ماه  ديگر بايد مي رفت پس نبايد استعفاي او بهانه اي براي بازيکنان در دربي باشد، استقلال و پرسپوليس بدون مديرعامل هم بايد نتيجه بگيرند به همين دليل استعفاي رويانيان فقط بهانه اي براي شسکت احتمالي خواهد بود در صورتي که هيچ ربطي به تيم ندارد و بازيکنان بايد بازي خودشان را انجام دهند.

وي در ادامه گفت:‌ رويانيان گفت که استقلالي ها کمتر از پرسپوليسي ها پول گرفته اند اما باغيرت تر هستند.
رويانيان بايد بداند که پرسپوليس در گذشته بدون پول قهرمان مي شد يا نهايتا دومي ليگ را به دست مي آورد.
رويانيان برود تاريخ پرسپوليس را ببيند، الان کسي که به پرسپوليس مي آيد به خاطر پول بيشتر است و خود رويانيان بازيکنان را پولکي کرده است.

کاپيتان سابق تيم فوتبال پرسپوليس افزود: رويانيان کريم انصاري فرد را با دعوا به پرسپوليس آورد، وقتي مبلغ قرارداد را مدام بالا مي بريد معلوم است که بازيکنان کارآيي لازم را ندارند چون عاشق پرسپوليس نيستند، بعضي از بازيکنان دوست دارند پول جمع کنند و بعضي ها هم دوست دارند ياد و خاطره شان در بين مردم باقي بماند.

رهبري فرد خاطرنشان کرد: رويانيان در اين تيمي که حضور دارد دنبال غيرت نباشد چون بازيکنان را با پول خريده است، کريم انصاري فرد دنبال پول بود و ايرادي هم ندارد اما وقتي بازيکن را با پول آورده اي نمي تواني تعصب را به او تزريق کني.

رهبري فرد در پايان گفت: زمان ما سقف قرارداد 13 ميليون تومان بود و عابديني و پروين اعلام کردند هر کسي که نمي خواهد، از پرسپوليس برود، اين مبلغ را فقط به ملي پوشان تيم مي دادند و بقيه 5 تا 6 ميليون مي گرفتند اما هر کسي که در پرسپوليس مي ماند سرش را جلوي توپ مي گذاشت، رويانيان که با دعوا با فتح اله زاده و با پول بيشتر بازيکنان را جذب کرده است چرا انتظار تعصب دارد، رويانيان در اين تيم دنبال تعصب نباشد، او 20 تا شغل داشت و هميشه منت سر پرسپوليس مي گذاشت گويي که به زور او را در پرسپوليس گذاشته بودند اما بايد به حضور در اين باشگاه بزرگ و پرطرفدار افتخار مي کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۹
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
siamak
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۱ - ۲۸ دی ۱۳۹۱
۲۳۹
۶
انسانهای بزرگ با اعمالشان در دل مردم می مانند نه با مصاحبه ها و انتقادها و با تهمتهای ناروا وقتی به کمیته فنی دعوت می شدی رویانیان خوب بود حالا بد شده از کجا معلوم کریم بی غیرتتر از شماست راستی یادته پرسپولیس رو ترک کردی و به پاس رفتی غیرت داشتی و تعصب بیرون می ماندی اما غیر پرسپولیس هیچ جا بازی نمی کردی پرسپولیس وکیل وصی مثل سما نمی خواهد
پاسخ
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۲ - ۲۸ دی ۱۳۹۱
۲۰۳
۳
این که رویانیان زیاد مصاحبه میکنه و یه جورایی منت گذاشته درسته، ولی در کل خیلی زحمت کشیده و حالا که چم و خم فوتبال دستش اومده، رفتنش بیشتر برای پرسپولیس زهره تا برای خودش. سردار بمون و به کارت ادامه بده.
پاسخ
احمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۶ - ۲۸ دی ۱۳۹۱
۳۳
۳
سلام
اقای رهبری فرد تو دم ار تعصب نزن
پاسخ
هوادار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۱ - ۲۸ دی ۱۳۹۱
۵۰
۳
آقای رهبری فرد شما اصلا جزء تاریخ پرسپولیس نیستی لطفا با اظهار نظرهات خودتو به تیم پرسپولیس نچسبان. آقا ما پیشکسوتی مثل شما را نمی خواهیم. اگه میخوای معروف بشی دنبال یه راه دیگه باش.
پاسخ
زانیار
SWITZERLAND
۱۲:۴۸ - ۲۹ دی ۱۳۹۱
۱۹
۲
سلام دوستان،
بعضی ها میخوان بین شما عزیزان پرسپولیسی تفرقه بیندازند!
هرکی واسه ما پرسپولیسی ها زحمت کشیده قابل احترامه درضمن خوب شد که سردار موندنی شد.
fciran.persianblog.ir
این وبلاگ پرسپولیسیه اگه دوست داشتید منت بذارید دوستان.راستی فقط قرمز ها وارد بشن...
پاسخ
حجت فتاحی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۱ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۱
۲
۰
سلام. اگه یک راستگو و حلال خور تو فوتبال اومده یکیش رویانیان هست. خدا قوت سردار
پاسخ
سینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۲ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۱
۲
۰
حداقل میشه امروزدرترکیب تیم پرسپولیس بچه مثبت ها رادید.شخصااز آقای رویانیان که به این نکته درجذب بازیکنان توجه داشته اند سپاسگزارم.
پاسخ
رضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۰ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۱
۰
۳
من با نظر رهبری فرد موافقم کار کردن تو تیم پرسپولیس که زهر خوردن نیست آقا اینقدر منت نذار سر هوادارا
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۲ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۱
۰
۰
دمت گرم اقا بهروز
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها