کد خبر: ۱۲۳۷۳۵
زمان انتشار: ۱۷:۵۴     ۱۹ فروردين ۱۳۹۲

به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری دانشجو، 775 نفر از فعالان بدنه اجتماعی، طلاب و دانشجویان جبهه گفتمانی سوم تیر در سراسر کشور نامه‌ای خطاب به آیت‌الله مصباح یزدی نوشتند.

 متن کامل این نامه و اسامی امضا کنندگان که یک نسخه از آن در اختیار «خبرگزاری دانشجو» قرار گرفت را در ادامه می‌خوانید:

باسمه تعالی

محضر حضرت علامه آیت‌الله مصباح‌یزدی(حفظه‌الله)

ضمن عرض سلام و آرزوی طول عمر باعزت

همانگونه که مستحضرید انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو با توجه به وضعیت خطیر انقلاب اسلامی در سال‌های اخیر اهمیت زیادی دارد. اگرچه گروه‌ها و دستجات سیاسی، خود را برای تاثیرگذاری بر این رخداد بزرگ آماده می‌کنند اما رقابت کلی در این انتخابات ذیل دو گفتمان پیشرفت و ارتجاع تعریف می‌شود. گفتمان ارتجاع را کسانی راهبری می‌کنند که این روزها صراحتا از اشتباه بودن مسیر عزتمندی که انقلاب اسلامی در این سال‌ها طی نموده سخن می‌رانند و تنها راه برون رفت از مشکلات پیش رو را اعتراف ملت به خطا بودن این راه و بازگشت به روش‌های پیش از 8 سال گذشته می‌دانند.

در مقابل گفتمان پیشرفت را نیز امام خامنه‌ای- مدظله- راهبری می‌کنند و با توجه به دستاوردهای بزرگ ملت ایران پس از نهضت 3 تیر 84 خواستار رفع نواقص، تکمیل و ادامه حرکت رو به جلوی ملت در این مسیر بوده و حتی ایستایی در این حرکت را پرتاب شدن به عقب می‌دانند. چنانچه رهبر حکیم انقلاب در روز اول فروردین 92 فرمودند: «این را همه بدانند که آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعفهائی که وجود دارد. این را همه توجه کنند؛...باید رو به پیشرفت باشیم، رو به تعالی و تکامل باشیم، تدریجاً بهترین های خودمان را بفرستیم»

ما «فرزندان انقلابی» امام خامنه‌ای- مدظله- و ارادتمندان و شاگردان جنابعالی، از مقتدای خویش آموخته‌ایم که با توجه به اصول، خودمان اهل فکر و تحلیل مسائل باشیم و هرگز فریب جریان خبرساز را نخوریم. همان جریانی که با انتساب اخبار مختلف به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مدعی دست‌یابی به «سامانه ای برای کشف نظر رهبری» هستند و البته سخنان قاطع اخیر ایشان در مشهد، بار دیگر نشان داد که معظم له نیز از چنین انتساب های بی مورد به شدت گلایه مند اند . در این مسیر، انگشت اشاره مقام معظم رهبری برای کسب راهنمایی و ارشاد، همواره به‌سوی بزرگانی چون شما بوده و هست. تشکیل یک جبهه گفتمانی در آستانه انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی با بهره گیری از رهنمودهای جنابعالی حرکتی هوشمندانه بود که بساط ائتلاف جریان یاد شده و «ساکتین فتنه» را در هم شکست و بارقه امید را در بدنه جریان اصیل حامی انقلاب پدید آورد.

امضاکنندگان این نامه، جمعی از فعالان دانشجویی - دانشگاهی، حوزوی، رسانه‌ای، سیاسی و فرهنگی بدنه اجتماعی جبهه گفتمانی سوم تیر در سراسر کشور هستند که دغدغه‌شان ادامه یافتن گفتمان پیشرفت انقلاب اسلامی برای گسترش و تحقق عدالت بوده و امید دارند که دولت آینده با موفقیت از «پیچ تاریخی» امروز جهان گذشته و دولتی در تراز بیداری اسلامی و تمدن ساز باشد تا موجبات بسط‌ید ولی‌فقیه را بیش از پیش در عرصه های جهانی فراهم آورد. بدیهی است که طرح برخی نکات در این نامه و نیز انتشار آن، بدین دلیل است که جریان سوم تیر هم اکنون در مرحله گزینش کاندیدای اصلح از میان کاندیداها قرار دارد. از اینروست که معتقدیم در نظر گرفتن این نکات شاید زمینه گزینش اصلح و تبعیت همگان از تصمیمی درست در این جریان را هموارتر نماید.

 بیم های ما!

اما آنچه ما ارادتمندان به شما را دل نگران می‌کند، بیم حرکت برخی از دوستان مان در این جبهه در مسیری است که جریان مذکور آن را طراحی و مهندسی کرده است. ما از شما آموخته‌ایم که در برابر امام خامنه‌ای «لا یسبقونه بالقول و هم بامره یعملون» باشیم. چنانکه هم ایشان از ما می‌خواهند در برخورد با موضوعات، آنها را اصلی و فرعی کنیم. همچنین ایشان بارها موضوع فتنه 88 را یک مسئله اصلی خوانده و خواستار معیار دانستن عملکرد افراد در آن شده‌اند. رهبر فرزانه انقلاب- مدظله- راه اصلاح بعضی ضعف های نظری و عملی برخی دولتمردان را «نُصح» غیرعلنی و «تبیین» عمومی خوانده‌اند.

نیروهای تکلیف مدار، بازوی اجرایی تدابیر رهبری

آنچه ما فراگرفتیم آن است که تدبیر ایشان برای رفع حاشیه سازی های فکری و رفتاری و نیز عدم تحقق نظر آنانکه خواهان «ارتجاع» انقلاب اند، کمک به استراتژی فرود آرام دولت و البته روشنگری و تبیین است. در میان نیروهایی که در دولت حضور دارند، نیز هستند کسانی که براساس همین تدبیر،‌ تکلیف مدارانه و فارغ از حواشی آن و حتی ترس از متهم شدن به انحراف، برای رفع و دفع شبهه چندگانگی در حاکمیت درحال تلاش شبانه روزی هستند و بخشی از تقدیر رهبری فرزانه انقلاب از دولت نیز ناظر به این تلاش هاست.

جابه‌جایی خطوط قرمز دوستان

ما نگرانیم که متاسفانه برخی دوستان مان امروز، شاید در اثر باور کردن برخی اخبار «درگوشی» جریان خبرساز، خطوط قرمزشان جابه جا شده است و علاوه بر آنکه برخلاف راهبرد رهبر معظم انقلاب، برخی حاشیه سازی های فکری و رفتاری را هم‌وزن فتنه می‌خوانند، واژه جعلی «ساکت انحراف» -که روزگاری خود از سوی جریان یادشده بدان متهم می‌شدند- را در کنار واژه اصیل و معنادار «ساکت فتنه» قرار داده‌اند.

از عجایب روزگار این است که برخی دوستان ما ، علی‌رغم افتادن در این دام و فاصله گرفتن از امتیازات دولت و موضع‌گیری روزانه علیه آن، هنوز هم از سوی جریان خبرساز مذکور، ساکت انحراف خوانده شده و به ارتباط با انحراف متهم می‌شوند. نتیجه ادامه این دور باطل آن است که نیروهای انقلابی ای که در دولت به مجاهدت مخلصانه مشغول هستند به انحراف متهم شده و از دایره نیروهای ارزشی و جریان انقلابی، رانده می‌شوند.

گرچه گرایش به برخی حواشی موجود در دولت غیر قابل پذیرش است اما دوستان گفتمانی و عدالت خواه  ما در بدنه دولت که از دلبستگان عمیق به رهبری و ارادتمندان به شما بوده و حتی نقش تاثیر گذاری نیز در تشکیل و تاسیس جبهه گفتمانی اصیل ایفا کردند کجا و اتهام زشت تشکیک در اطاعت از اوامر ولایت مطلقه فقیه و انحرافی گری کجا؟

لزوم معرفی گزینه گفتمانی و عدالت خواه

امروز ترس از متهم شدن به انحراف برای برخی دوستان ما تبدیل به کابوسی شده که عملا موجبات حذف گزینه‌های اصلحی که در بدنه دولت حضور دارند را مهیا ساخته و آنها را به سوی گزینه‌های ضعیف‌تر سوق داده است. این مایه خرسندی است که دبیر کل محترم و متخلق جبهه پایداری اعلام میدارد که برای ما رسیدن به اصلح مهم است نه دولتی بودن یا نبودن گزینه، اما این نگرش در برخی دیگر از دوستان ما به صراحت نفی و تخریب می شود.

درحالی که طبق رهنمودهای امام راحل- ره- و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی و نیز آموخته های ما از جنابعالی، وظیفه ما شناخت اصلح و فعالیت در جهت مقبول نمودن بیش از پیش او در جامعه است و دوستان مان خود اذعان دارند، در بین نیروهایی که ایثارگرانه و تکلیف مدارانه در روزهای پایانی دولت به آن پیوسته و آبروی خویش را کف دست گذاشته اند، گزینه های گفتمانی، کیفی و اصلح، حضور دارند که غفلت از بررسی نام و سوابق آنان در مجموعه جبهه سوم تیر موجب از دست رفتن فرصت‌ها و سوختن ظرفیت‌ها خواهد بود. به ویژه آنکه افراد یاد شده نیز در این مقطع برای خود غیر از کمک به اجرایی شدن تدابیر رهبری، ماموریتی قائل نبوده و از پذیرش کاندیداتوری استنکاف می ورزند. البته ما از شما آموختیم که در این مسیر «به صحنه آوردن» اصلح علیرغم تمایل او، خود وظیفه ای مضاعف برای ما به شمار می آید. از این رو بی‌توجهی بعضی از دوستان به گزینه اصلح و نیز استنکاف او از ورود به این عرصه را، حجتی برای سکوت خودمان نمی‌دانیم.

این در حالی است که با ادامه روند کنونی نه تنها ساکتان فتنه، خود به عرصه داوطلبی وارد شده‌اند بلکه برای فتنه‌گران و عناصر فعال فتنه 88 نیز کارت دعوت برای حضور در انتخابات می‌فرستند!

امروز فتنه گران با صراحت از به زمین زدن دولت حتی یک روز مانده به پایان کار آن سخن می گویند تا ثابت کنند حمایت های رهبری – مدظله- و ملت ایران از این گفتمان اشتباه بوده است. در این میان پرواضح است که مسابقه متهم کردن نیروهای خوب و ارزشی باقی مانده در دولت و‌ غفلت از ظرفیت نیروهای عدالت خواه در بدنه آن، کمک به بازی طراحی شده فتنه گران بوده و نتیجه‌ای جز واگذاری صحنه به جریان ارتجاع دربر نخواهد داشت.

معتقدیم همانگونه که کلام رهبری در نقد و نفی جریان های «ارتجاع»، «خبرسازان موسوم به سامانه کشف نظر» و «توقف در دولت» صریح بود، این صراحت شامل جریان «نفی و طرد «کل» دولت» که متاسفانه برخی دوستان مان آن را نمایندگی می کنند نیز می شود. چنانچه براساس رهنمودهای رهبری، نیاز کشور وانقلاب‌، حفظ امتیازات و طرد نقاط ضعف کنونی است.

 

استاد بزرگوار!

ما ارادتمندان به شما این درد را به کجا ببریم که حتی سخن گفتن در باب این دغدغه ها، برایمان هزینه دارد. الان که دردمندانه و از سر تکلیف این موضوع را با شما درمیان می گذاریم، گرچه مطمئنیم که ظرفیت عظیم جریان گفتمانی ارزشی و انقلابی با هدایت های جنابعالی قابلیت پذیرش و هضم نظرات مان را دارد و سپس «قول احسن» را پی خواهد گرفت اما بیم آن داریم که از سوی دوستانمان به انحراف و انشقاق متهم شویم؛ در حالی که ارادت کنونی ما به جنابعالی، امری مسبوق به سابقه است. ما درس تکلیف مداری را از شما هنگامی که در کوران تخریب ها و تهمت های جماعت مدعی اصلاح طلبی به میدان دفاع از نظام و ولایت فقیه آمده بودید، فراگرفته ایم. ما از مکتب انقلابی امام راحل(ره) آموختیم که فارغ از نتیجه، مامور به انجام تکلیف باشیم و در انجام آن همچون جنابعالی از «لومه لائم» نهراسیم.

 

لزوم هم افزایی همه نیروهای اصیل

نگاه تکلیف مدارانه به ما می گوید که در برهه کنونی بجای آنکه به برخی نگاه‌های تنگ‌نظرانه و غیرمنصفانه از قبیل آنچه ذکر شد مبتلا شویم، باید به هم افزایی و اتحاد و استفاده از تمام ظرفیت خویش مبادرت ورزیده و گزینه ای مورد اجماع همه عدالت خواهان، نیروهای اصیل انقلابی و دلبستگان به ولایت و رهبری‌ معرفی نماییم. این گزینه اصلح بایستی از سویی از ظرفیت های گفتمانی عدالتخواهانه بهره مند بوده و از سویی دیگر توان کسب ظرفیت های مردمی دولت کنونی را دارا باشد و فصل مشترک همه جریانات عدالتخواه تلقی گردد. و الا با ادامه این مسیر بیم آن می‌رود که فضای انتخابات تبدیل به مسابقه‌ای برای «توقف در دولت کنونی» یا «ارتجاع» و عقب راندن ملت گردد که در اینصورت امتیازات مورد تائید این دولت نیز از بین رفته و دغدغه رهبری حکیم انقلاب محقق نخواهد شد.

در پایان با آرزوی طول عمر با عزت برای شما فقیه «بصیر»، «باصفا» و «عالم»، از خداوند متعال، تقاضای رهنمودهای روشنگرانه و مشفقانه تان را داریم.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

جمعی از «فرزندان انقلابی» امام خامنه ای و ارادتمند به شما ؛ فعالان بدنه اجتماعی جبهه گفتمانی سوم تیر در سراسر کشور

 

1- دکتر حسین اردهالی فوق تخصص بیهوشی و ICU عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

2- دکتر محسن سوری فرزند شهید و متخصص جراح عمومی استادیار وعضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

3- دکتر فاطمه اکبری پزشک عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

4- دکتر فاطمه سوری رزیدنت رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران

5- دکتر هادی میر هاشمی متخصص جراحی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

6 – دکتر مرتضی اکبری استاد و عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران

7- دکتر مسلم سوری متخصص دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

8- دکتر سمیه سوری متخصص دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

9- دکتر سمانه سوری متخصص دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

10- دکتر مهدی احمدی متخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

11- دکتر غلامحسین فقیه متخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

12- دکتر رضا حسین پور متخصص جراحی عمومی و استاد دانشگاه علوم پزشکی کهگلویه و بویر احمد

13- دکتر فریبرز رشنو متخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

14- دکتر محسن آرایش خواه متخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

15- دکتر امیر شمس فوق تخصص جراحی قلب دانشگاه علوم پزشکی تهران

16- دکتر رضا شاکری متخصص اطفال دانشگاه علوم پزشکی اراک

17 – دکتر مهدی مرشدی متخصص جراحی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم(عج) تهران

18- دکتر رضا هارمونی متخصص اطفال دانشگاه علوم پزشکی گیلان

19 – دکتر محمد رضایی فوق تخصص ریه اطفال دانشگاه علوم پزشکی البرز

20 – دکتر نیما قمیشی متخصص ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان

21- دکتر رضا هادیلو فوق تخصص جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

22- دکتر مجید درزی متخصص بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

23- دکتر بهادر اوشندری رزیدنت جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

24- دکتر علی میر فخرایی رزیدنت جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

25- دکتر علی نهاوندی رزیدنت جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

26- دکتر محمود ققایی رزیدنت جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

27- دکتر داوود رمزی رزیدنت جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

28- دکتر فلاح استاد دانشگاه علامه طباطبایی تهران

29 – دکتر اباذری استاد دانشگاه علامه طباطبایی تهران

30 – دکتر شیخ الاسلامی استاد دانشگاه علامه طباطبایی تهران

31- دکتر محمد نوع نژاد استاد علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

32- دکتر بهروز رشیدی استاد علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

33- دکتر سبحانی استاد دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب

34- دکتر محمد علی رحیمیان استاد علوم اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه تهران جنوب

35- دکتر محمد عیوضی استاد علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

36- دکتر محمد صالحی استاد علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

37- دکتر حمید نجفی استاد دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال

38 – دکتر مطهر مرادی استاد دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال

39- مهندس عبدالرحمان سنائی استاد الکترونیک دانشگاه علوم تحقیقات تهران

40- دکتر حمید شفاعت استاد دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال

41- دکتر کامران درخشنده استاد دانشگاه پیام نور تهران

42- دکتر محمد جواد شکوهی استاد دانشگاه پیام نور تهران

43- دکتر امیر حسین خرسند استاد دانشگاه فنی و حرفه ای تهران

44- دکتر فرامرز حیدری استاد دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال

45- مهندس محمد سلیمانیان استاد عمران دانشگاه علوم تحقیقات تهران

46- محدباقر جوانبخت پزشک عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران وفعال سیاسی

47- رحمانه غفارزاده دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی تهران

48- مهسا عبدالمناف دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی تهران

49- سمیرا محمود آبادی دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی تهران

50- ثریا محمود آبادی دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی تهران

51- سجاد احیا دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

52- مهیار محمودی پور دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

53- نیما رضوانی دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

54- احمد جباری دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

55- حمید رضا غنچه دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

56- امید جباری دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

57- سید هادی یحیوی دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

58- وحید محدث دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

59- عرفان ادریسی دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

60- محسن احمدی دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه تهران

61- حسام افتخاری دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

62- حمید بابایی دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

63- محمد صداقت دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

64- جواد رنگ آمیز دانشجوی علوم حدیث دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب

65- مصطفی تجملی دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

66- مهرداد محمد پور فوق لیسانس علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

67- علی محمدی فوق لیسانس علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

68-محمد سمیعی دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

69- حسن محمدی دانشجوی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

70- حجت الاسلام محمد حسینی حوزه علمیه حضرت عبدالعظیم

71- حجت الاسلام والمسلمین علی آقاجانی حوزه علمیه حضرت عبدالعظیم

72- محمد امین شریفی دانشجوی رشته فیزیک دانشگاه علوم تحقیقات تهران

73- محمد مهدی نجیب آور دانشجوی علوم حدیث دانشگاه تهران

74- علی فرهادی فعال دانشجویی

75- روح الله پهلوانی فعال دانشجویی

76- سجاد جمشیدی فعال دانشجویی

77- محمد پایدار فر فعال دانشجویی

78- علیرضا خازمی فعال دانشجویی

79- محمد حجازی فعال دانشجویی

80- وحید قادری فعال دانشجویی

81- یوسف محمد زاده فعال دانشجویی

82- علی رهبر فعال دانشجویی

83- حجت الاسلام والمسلمین سعید میرزایی طلبه دروس خارج حوزه علمیه قم

84- مهندس سید وحید هاشمی عضو بنیاد ملی نخبگان و برگزیده کشوری جشنواره جوان خوارزمی

85- مهندس علیرضا نوربالا کارشناسی ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی یزد

86- قاسم شیر محمدی دانشجوی کارشناسی آسیب شناسی اجتماعی بهزیستی قزوین

87- سید باقر حسینی دانشجوی کاردانی برق دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان

88- میلاد خیر علی دانشجوی کارشناسی برق دانشگاه غیر انتفاعی قزوین

89- علی شیرمحمدی دانشجوی کارشناسی علوم و فنون دانشگاه قزوین

90- حمید عارف نیا کارشناس تربیت بدنی دانشگاه قزوین

91- عبدالله احمدی دانشجوی کاردانی عمران ابهر

92- حمزه عباسی دانشجوی برق علوم و فنون قزوین

93- رمضان عباسی دانشجوی کاردانی مکانیک دانشگاه کار شهر صنعتی البرز

94- جواد نوری مهندسی صنایع قزوین

95-اسفندیار علیجانی کارشناس ارشد ادبیات قزوین

96- مرتضی ناصری نژاد دانشجوی رشته مهندسی معدن دانشگاه تهران

97- یوسف جانی جانباز و برادر شهید وفعال سیاسی قزوین

98- محمد علی ابراهیمی برادر شهید و فعال سیاسی قزوین

99- کریم معصومی ایثارگر و فعال سیاسی قزوین

100- عباس خانی جانباز و فعال سیاسی قزوین

101- اباصلت خانی ایثارگر و فعال سیاسی قزوین

102- محمد شیر محمدی ایثارگر و فعال سیاسی قزوین

103- سید علی موسوی  جانباز و فعال سیاسی قزوین

104- کریم افتخاری کارشناس ارشد مطالعات منطقه ای سیاسی دانشگاه تهران

105- محمد رضا نقدی کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

106- محمد رضا پیر هادی دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی دانشگاه تهران

107- احمد حاجیان وکیل پایه یک دادگستری

108-  تهمینه رحمانی حافظ کل قران

109- علی اصغر خانی دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

110-امید دهقانی دانشجوی کارشناسی الهیات دانشگاه پیام نور قزوین

111-جعفر شیر علیان دانشجوی کاردانی علمی کاربردی دانشگاه پارسیان قزوین

112-رحیم صالحی کارشناس مدیریت دانشگاه آزاد قزوین

113- سیروس رمضانی کاردان برق دانشگاه گناباد خراسان جنوبی

114- وحید رضایی کاردانی برق دانشگاه شهید بابایی قزوین

115- سید میثم حسینی کارشناس ارشد عمران

116- قاسم نجف پور دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسلامی سمنان

117- امیر علی شیر محمدی کارشناس حسابداری دانشگاه پیام نور تاکستان

118- فردین رمضانی دانشجوی کارشناسی کشاورزی دانشگاه سمنان

119- علی اصغر خانی دانشجوی ارشد مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

120- احمد توکلی کارشناس ارشد برق دانشگاه آزاد قزوین

121- محسن شیر محمدی کارشناس متالوژی دانشگاه امیر کبیر

122- مرتضی مافی فعال سیاسی قزوین

123- سید جعفر حسینی ایثارگر قزوین

124- سید اکبر حسینی ایثارگر قزوین

125- یوسف جانی جانباز و برادر شهید قزوین

126- کریم معصومی ایثارگر قزوین

127-  مهدی دوستی صنعت گر و تولید کننده

128- محمد شیر محمدی ایثارگر قزوین

129-محمد عظیمی فعال سیاسی قزوین

130-عبدالله عظیمی ایثارگر قزوین

131-محمد علی ابراهیمی برادر شهید  قزوین

132-ابراهیم ابراهیمی فعال سیاسی قزوین

133-محمد معصومی جانباز قزوین

134-ابراهیم معصومی جانباز قزوین

135-حسین حیدری فعال سیاسی و ایثارگر قزوین

136-سیف الله شیر محمدی ایثارگر قزوین

137-عزت الله شیر محمدی جانباز  قزوین

138-سید قاسم حسینی جانباز قزوین

139-سید جلال موسوی رزمنده قزوین

140-سید کاظم حسینی فعال سیاسی قزوین

141-محمد شکری فعال سیاسی قزوین

142-رضا کریم بابایی فعال سیاسی قزوین

143-باقر شیر محمدی فعال سیاسی قزوین

144-عیسی دهقانی فعال سیاسی قزوین

145-باقر بابایی ایثارگر قزوین

146-عباس بابایی فعال سیاسی قزوین

147-احمد رسولی فعال سیاسی قزوین

148-سید کمال موسوی رزمنده و جانباز قزوین

149-محمد یوسف علی ایثارگر

150-علی یوسف علی جانباز قزوین

151-رضا شیر علیان و فرهاد ایثارگر قزوین

152-خلیل جهان تاب پور کارشناس علوم سیاسی بهمئی

153-نصرت الله یوسفی کارشناس ارشد مشاوره بهمئی

154-سیروس خندان دانشجوی دکترای علوم سیاسی و رتبه متاز قرانی قم

155-خدایار فتحی کارشناس مشاوره بهمئی

156-یدالله مرادی کارشناس ارشد سیاسی گچساران

157-حجت الاسلام والمسلمین بابایی فعال فرهنگی و سیاسی بهبهان

158-دکتر علیرضا نقدی پور فعال سیاسی بهبهان

159-ایول بیانی کارشناس تاریخ بهمئی

160-نعیمه السادات رضوی کارشناس ارشد ریاضی محض و برگزیده کشوری قرآنی تهران

161-محمد محسنی کبیر فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران

162- محمد پورامین؛ فارغ التحصیل کارشناسی عمران دانشگاه آزاد شهرقدس

163- سیدمحمد یوسف طاهری؛ دانشجوی کارشناسی ارشد مواد دانشگاه صنعتی امیرکبیر

164-علی میرزایی فعال رسانه‌ای

165-سمانه سلمانی فعال رسانه‌ای

166-محمد اکبرزاده فعال فرهنگی

167-لی اصغر قربانی فعال فرهنگی

168-علی اصغر شیرخانی فعال فرهنگی/دانشجوی کارشناسی ارشد ادبیات دانشگاه پیام نور

169-مجید دانشی کارشناس ارشد حقوق

170-احمد دانشی کارشناس اقتصاد

171-مصطفی دستوری فعال فرهنگی

172-امیر جوکار کارشناس ارشد حقوق

173-سید محمد سادات اخوی دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه علوم تحقیقات

174-سید حسین سادات خوی فعال سیاسی

175-زکیه جهان دیده دانشجوی کارشناسی ارشد فلسفه دانشگاه تهران

176-فضل ا... سرزعیم فعال فرهنگی/ فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران

177-سبا سعیدی نژاد دانشجوی فلسفه مدرسه عالی شهید مطهری

178-حامد قلی پور فعال فرهنگی/ فارغ التحصیل مهندسی برق دانشگاه شاهد/ فرزند شهید

179-محمد دلیری وکیل پایه یک دادگستری

180- محمد رضا زین الدینی، فارغ التحصیل دکتری مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه علامه طباطبایی

181-رضا هاشمی فعال فرهنگی و فارغ التحصیل حقوق دانشگاه تهران

182-میثم ترابی فعال رسانه ای

183-کاوه دلیری فعال رسانه ای

184-نسیبه السادات کاظمی دانشجوی دکتری برق - مخابرات دانشگاه علوم تحقیقات

185-محمد رحمانی روزنامه نگار

186-محمد امین خلیل زاده دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد

187-محمد حسین کاظمی، فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای دانشگاه علامه طباطبایی

188-مرتضی رحیمی یگانه مدرّس زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد تهران جنوب

189-شهاب نونهال فعال سیاسی آذربایجان شرقی

190-سعید فرزانه فارغ التخصیل دانشگاه تهران مهندسی مکانیک

191-مهدی قربانعلی زاده فعال سیاسی

192-احمد عمویی طلبه مشهد مقدس

193-بهنام علیزاده دانشگاه علم و صنعت

194-حمید رضا نوری بصیرت، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی ( MBA ) و دانشجوی دکترا مدیریت استراتژیک ( DBA )

195-جمشید برومند فارغ التحصیل مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد

196-سید مهدی ناری مستند ساز از اصفهان

197-مصطفی زین العابدین از دانشگاه امیر کبیر

198-علیرضا دارابی از دانشگاه شاهرود

199-رضا نوروزی کارشناس دانشگاه صنعتی شریف

200-جواد محرمی فعال رسانه ای و روزنامه نگار

201-محسن زیرک فعال رسانه ای

202-علی نورایی فعال سیاسی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

203-حجت الاسلام والمسلمین حسن امامی نیا استاد حوزه قزوین

204-محمد حاجی آبادی دانشجوی کاردانی برق صنعتی دانشگاه بوئین زهرا

205-رسول یوسف علی دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه پیام نور ابهر

206-علیرضا زهرایی دانشجوی کارشناسی ارشد ادبیات فارسی دانشگاه پیام نور رشت

207-میثم زهرایی دانشجوی کاردانی علوم و فنون قزوین

208-نیما گل رخ دانشجوی کارشناسی مهندسی عمران دانشگاه پارسیان قزوین

209-سجاد ترابی دانشجوی علمی الکترونیک قزوین

210- امین محمدی مهندس عمران دانشگاه آزاد اسلامی تهران

211- محمد نوروزی کارشناس ارشد حقوق جزا دانشگاه آزاد اسلامی تهران

212- امرالله گیوری کاردانی دانشگاه پیام نور تهران

213- حجت الاسلام علی علیجانی طلبه قزوین

214- فاطمه احمدیان دانشجوی کارشناسی علوم اجتماعی دانشگاه پیام نور کرج

215- سمانه عطاران دانشجوی کارشناسی علوم قران و حدیث نظر آباد

216- عباس عطاران جانباز و ایثارگر

217- حسن عطاران تکنسین برق هشتگرد

218- ساسان کرمی طلبه قزوین

219- محمد قمی فعال سیاسی و فرهنگی قزوین

220- علی دانایی کارشناس ارشد جغرافیای برنامه ریزی شهری دهدشت

221- سپهدار طاهری کارشناس ارشد حقوق جزا یاسوج

222- فرزاد نجات نیا کارشناس ارشد عمران دهدشت

223- عباس عسگری کارشناس ارشد حسابداری امیدیه

224- حسن طیبی کارشناس ارشد مشاوره امیدیه

225- حجت الاسلام والمسلمین قربان سعادت نیا استاد حوزه و دانشگاه اهواز

226- علی جشنی کارشناس ارشد حقوق جزا اهواز

227- علی افتخاری کارشناس ارشد زبان انگلیسی

228- غلامرضا فلسفی کارشناس علوم سیاسی شیراز

229- نورمحمد بزمه کارشناس ارشد روانشناسی بهبهان

230- رجب شرافت کارشناس حقوق تهران

231-  جواد درویش فارغ التحصیل کارشناسی ارشد  فلسلفه علم دانشگاه شریف

232- محمد نوری دانشجوی کارشناسی ارشد هوا و فضا دانشگاه صنعتی شریف

233- محمدمعین کامروا فارغ التحصیل کارشناسی  هوا وفضا دانشگاه صنعتی شریف

234- محمدحسین دیانی فارغ التحصیل ارشد ام بی ای دانشگاه صنعتی شریف

235- محمدطاهر رحیمی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ام بی ای دانشگاه مالک اشتر

236- علی نظری، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف

237- محمدحسن مرصعی طلبه و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف

238- یوسف عزیزی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف

239- علی رضا صادقی، دانشجوی رشته مهندسی صنایع

240- عباس دانش طلب دانشگاه علم و صنعت

241- سید ایمان میرزاده دانشگاه علم و صنعت

242- رضا نوروزی دانشگاه صنعتی شریف

243- سید ابوالفضل عطایی دانشجوی دکترای مدیریت دانشگاه پیام نور

244- سجاد کلانتر دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه امام صادق(ع)

245- یاسر زارعی نژاد دانشجوی کارشناسی برق دانشگاه آزاد اسلامی کرج

246- حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی استاد حوزه و دانشگاه قزوین

247- احمد احمدی فعال سیاسی و جانباز قزوین

248- سعید یوسفی پور دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران

249- - زهرا جهان بخشیان، دانشجوی دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری و مسئول بسیج پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

250- سمیه احمدزاده، دانشجوی دکتری ژئوفیزیک پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله. فعال دانشجویی

251-زهرا رودهقان، دانشجوی دکتری رشته پرستاری، دانشگاه تهران، عضو کانون قرآن و فعال دانشجویی

252-سحرشادرام، دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی - بیوتکنولوژی دانشگاه علم و صنعت و پذیرفته شده دوره دکتری دانشگاه علم و صنعت، عضو بسیج فعال پایگاه شهید مطهری حوزه 218

253-هانیه محمدی دوستدار، دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار، دانشگاه آزاد قزوین

254-زینب پروازی، دانش آموخته رشته ژنتیک، عضو بسیج فعال- دبیر شورای جوانان مسجد جامع امام علی (ع) شهرک قدس

255- نعیمه آشوری، دانش آموخته کارشناسی ارشد اصلاح نباتات، مربی طرح حلقه های صالحین بسیج، عضو کانون قرآن و عترت

256- بهجت جلیلوند، دانش آموخته کارشناسی علوم قرآن و حدیث دانشگاه علامه طباطبائی، کارشناس فرهنگی دانشکده بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبائی

257- فاطمه نظری، دانشجوی دکتری ژنتیک پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری و مسئول تحلیل – بررسی بسیج پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری و عضو کانون قرآن و عترت

258- حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر براتی طلبه سطح خارج و فعال سیاسی

259-  علی اصغر علوی دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه کرج

260- ایرج احدی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه قشم

261- محمد هادی معیری کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه پردیستهران

262- مهدی طباطبایی کارشناسی حقوق دانشگاه آزاد تهران

263- سید اسماعیل عبدالرسولی کارشناس ارشد سیاسی قزوین

264- مسعود دهقانی فعال فرهنگی قزوین

265- باقر صفری فعال فرهنگی قزوین

266- مرتضی شیر محمدی فعال سیاسی و فرهنگی قزوین

267- مرتضی خالقی فعال فرهنگی قزوین

268-اصغر کدخدایی فعال فرهنگی قزوین

269- حسین حیدری ایثارگر قزوین

270-محمد رضائیان فعال سیاسی و فعال فرهنگی قزوین

271- حاج صادق دهقانی ایثارگر و فعال فرهنگی قزوین

272- اباصلت خانی ایثارگر و هم رزم شهید دکتر چمران قزوین

273- ولی خیری ایثارگر قزوین

274- مصطفی دهقانی فعال فرهنگی قزوین

275- رضا یوسف زاده ایثارگر و فعال فرهنگی قزوین

276- علی اکبر سیاهکاله مرادی کارگر نمونه قزوین

277- مهدی محمدی فعال فرهنگی قزوین

278- قاسم دهقانی فعال فرهنگی قزوین

279- محمد کریم بابایی فعال فرهنگی قزوین

280- سید هادی حسینی فعال فرهنگی قزوین

281- ابوالفضل شیر محمدی فعال فرهنگی قزوین

282- میثم خالقی فعال فرهنگی قزوین

283- سید احمد حسینی فعال فرهنگی قزوین

284- میثم دهقانی فعال سیاسی و فرهنگی قزوین

285- سید محمد موسوی فعال فرهنگی قزوین

286- مجتبی زهرایی کارگر نمونه وفعال فرهنگی قزوین

287-سعید ترابی فعال فرهنگی قزوین

288- جواد صالحی فعال فرهنگی و سیاسی قزوین

289- حسین شیر محمدی فعال فرهنگی قزوین

290-جواد اسدی فعال فرهنگی قزوین

291-تقی کشاورز فعال فرهنگی قزوین

292- سجاد یوسفی فعال فرهنگی قزوین

293- ابراهیم مداحی فعال سیاسی قزوین

294- عباس محمدی فعال سیاسی قزوین

295- سجاد رفیعی فعال سیاسی قزوین

296-اسماعیل یوسفی جانباز و برادر شهید قزوین

297- حمید خلج فعال سیاسی قزوین

298-مسلم مداحی فعال سیاسی قزوین

299- روح الله بختیاری فعال سیاسی قزوین

300- حمید فرهمند فعال سیاسی قزوین

301- تقی یوسفی فعال فرهنگی و سیاسی قزوین

302- علی شاه حسینی کشاورز نمونه قزوین

303- جواد بختیاری فعال سیاسی قزوین

304-عباس مداحی فعال سیاسی قزوین

305-اصغر بختیاری فعال سیاسی قزوین

306- رضا شاه حسینی فعال فرهنگی قزوین

307- حسین شاه حسینی فعال فرهنگی سیاسی قزوین

308- حجت الاسلام حسین مداحی  طلبه حوزه علمیه و فعال رسانه ای

309- رحمت نبی زاده   فعال فرهنگی تهران

310- محمد رستگار  فعال رسانه ای

311- نرگس جدا دانشجوی دکترای تخصصی علوم تربیتی؛ گرایش برنامه ریزی درسی ‫دانشگاه خوارزمی

312- علیرضا آگاهی  فعال رسانه ای و فارغ التحصیل علوم سیاسی دانشگاه تهران

313- جواد گائینی فرزند شهید فوق لیسانس علوم اجتماعی و فعال فرهنگی

314-  محمد امین خلیل زاده مدیر مسئول و سردبیر نشریه دانشجویی مستقل همت دانشگاه فردوسی

315- حمید حسن پور فرد سردبیر نشریه دانشجویی آسمان دانشگاه صنعت نفت محمودآباد

316-مجید حسین زاده مسئول پشتیبانی کمیته دانش آموزی ستاد هماهنگی حمایت های مردمی از دکتر احمدی نژاد در استان خراسان رضوی در سال88

317-امید رحیمی عضو هیات نظارت بر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سهند تبریز

318-مهدی پیله ور فعال فرهنگی سیاسی دانشگاه فردوسی

319-محمد هاشمی مقدم قائم مقام کمیته دانش آموزی ستاد هماهنگی حمایت های مردمی از دکتر احمدی نژاد در استان خراسان رضوی در سال88

319-سینا ترابی فعال فرهنگی سیاسی دانشگاه ازاد اسلامی واحد مشهد

320-ابراهیم مولایی دبیر سابق انجمن اسلامی دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی

321-فرشید فرهادی مسئول سابق واحد سیاسی انجمن اسلامی دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی

322-احسان علیزاده مسئول روابط عمومی کمیته دانش آموزی ستاد هماهنگی حمایت های مردمی از دکتر احمدی نژاد در استان خراسان رضوی در سال88

323-امین پارسا مسئول واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی

324-بهروز اسماعیل زادگان فعال فرهنگی و دبیر تحرییه نشریه دانشجوی همت در دانشگاه فردوسی

325-سید حسین میرنژاد فعال فرهنگی نشریاتی دانشگاه فردوسی مشهد

326-حمید کیانی فعال علمی سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد

327-روح الله عاشوری فعال نشریات سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد

328-مرتضی نجف زاده تهرانی فعال سیاسی فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد

329-مهدی پاینده نژاد فعال فرهنگی سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد

330-مهدی عباسپور مسئول تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد

331- ناصر بهروز فروبلاگ نویس

332-جلال عباسیان دبیر سابق تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

333-مسعود کارگریان مروستی فعال نشریاتی دانشگاه صنعت نفت محمودآباد

334-مهدی کدخدا مسئول سیاسی کمیته دانش آموزی ستاد هماهنگی حمایت های مردمی در استان خراسان رضوی در سال88

335-محمد صادق هاشمیان فعال رسانه ای وبلاگ نویس

336-مهدی صبری فعال سیاسی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

337-دکتر ملیحه دهقانی محمد آبادی استاد دانشگاه فردوسی مشهد

338-محمد مهدی حسینی وبلاگ نویس

339-جواد براتی عضو کمیته دانش آموزی ستاد هماهنگی حمایت های مردمی در استان خراسان رضوی در سال88

340-مجید خلیل زاده فعال فرهنگی و علمی دانشگاه فردوسی

341-محمد یار احمدی فعال انتخاباتی ستاد دکتر احمدی نژاد در سال 88

342-مهسا امیری فعال سیاسی قم

343-حمید رضا موسوی فعال سیاسی تهران

344-کاوه سخایی وبلاگ نویس

345-سینا قادری عضو کمیته دانش آموزی ستاد هماهنگی حمایت های مردمی در استان خراسان رضوی در سال88

346-محمد میرزاطیبی وبلاگ نویس

347-بنیامین دهقانی فعال فرهنگی سیاسی دانشگاه یزد

348-ندا لشکری وبلاگ نویس

349-امید معصومی فعال رسانه ها ای مجازی

350-حمید کمیلی نژاد فعال مذهبی

351-رویا دهقان فعال فرهنگی  یزد

352-محمد نادی مسئول ارتباطات تشکل های  کمیته دانش آموزی ستاد هماهنگی حمایت های مردمی در استان خراسان رضوی در سال88

353-محمد صادق حقیقت جو فعال سیاسی مذهبی مشهد

354-یاسین سخنور فعال رسانه های مجازی

355-محمد جواد حصاری فعال سیاسی مشهد

356-مهدی مهلوجی وبلاگ نویس

357-مجتبی ذوالفقاری وبلاگ نویس

358-محمد حسن رضوی- فعال ستاد انتخاباتی دکتر احمدی نژاد در سال 88

359- حسین شاه قلعه کارشناس و فعال فرهنگی

360- محمد گل صفتان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هوا وفضا دانشگاه صنعتی شریف

361- محمود محمد زاده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مواد دانشگاه صنعتی امیر کبیر

362- سعید قبادی فعال دانشجویی

363- سجاد کاظمی کارشناس هوا و فضا دانشگاه صنعتی شریف

364- سید آرین آل احمد کارشناسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف

365- سید محمد حسین حسینی مقدم کارشناسی هوا وفضا دانشگاه صنعتی شریف

366- محدثه نوری کارشناسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف

367- رقیه محمد زاده کارشناسی ارشد مدیریت شهری دانشگاه تهران

368- امیر حسین مهندسی دانشگاه تهران

369- محسن میرزا آقایی طلبه سطح 2 حوزه علمیه

370-  فاطمه خداداد طلبه حوزه علمیه خواهران تهران

371-زینب خداداد کارشناسی ادبیات فارسی دانشگاه پیام نور تهران

372- محمد رضا مرادیان کارشناس ارشد هوا وفضا دانشگاه علم و صنعت

373- جلال دارش کارشناس ارشد مطالعات منطقه ای

374- رضا دانایی کارشناس نفت

375- آریو برزن حبیبی اصل کارشناس ارشد تاریخ

376- رضا نقدی کارشناس ارشد زراعت یاسوج

377- هاشم جریده کارشناس ارشد عمران

378- حسن حسین زاده دانشجوی دکتری و فعال سیاسی

379- بهروز بهروزی فعال فرهنگی و سیاسی اردبیل

380- محمد حسن محمدی فوق لیسانس علوم سیاسی دانشگاه تهران

381- حمید زارعی کارشناسی مدیریت دانشگاه آزاد گرگان

382- رضا نقدی کارشناسی ارشد زراعت یاسوج

383- رضا سعیدی کارشناس ارشد علوم سیاسی دانشگاه آزاد تهران

384- احمد کیخواه کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه آزاد تهران

385- عباس حیدری کارشناس ارشد مدیریت فرهنگی دانشگاه آزاد تهران

386- مرتضی مهدوی کارشناس ارشد مدیریت دانشگاه آزاد تهران

387- مصطفی اسکندری دانشجوی دکترای مهندسی مواد تهران

388- رضا رضایی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت

389- یعقوب معصومی کارشناس ارشد علوم قرآنی

390- علیرضا پایاب مدیرعامل عشایری عضور شورای عالی استان اردبیل

391- اکرم غفاری کارشناس ارشد علوم سیاسی دانشگاه آزاد تهران

392- علی صادقی طلبه پایه 6 حوزه علمیه تهران

393- داود قاسم پور طلبه پایه 6 حوزه علمیه تهران

394- حسن محمودی کارشناس مدیریت دانشگاه تهران

395- حسن مصفا فوق لیسانس عمران سمنان

396- عبدالله لطیفی کارشناس ارشد ریاضی اهواز

397- نبی کریم پور دانشجوی دکتری زبان دانشگاه تهران

398- علیرضا ابراهیمی کارشناسی صنایع دانشگاه آزاد تهران

399- علی صادقی دکترای علوم قرآنی

400- عباس جدی کارشناس ارشد صنایع دانشگاه آزاد تهران

401- مجتبی شاکری کارشناس ارشد تربیت بدنی تهران

402- علی بارانی کارشناس ارشد حوزوی

403- علی اکبر عرب یار محمدی کارشناس ارشد حوزوی تهران

404- روح الله حاجی پور کارشناسی مخابرات تهران

405- محمدعلی جعفر پور کارشناس ارشد حمل و نقل تهران

406- سید حسین فاطمی کارشناس حقوق تهران

407- محمد علی فروغی کارشناس ارشد علوم سیاسی تهران

408- رسول جوادی فعال سیاسی و فرهنگی اردبیل

409- شجاع الدین میکائیلی فعال سیاسی و فرهنگی اردبیل

410 – محمد حسن دیاج مندی دانشجوی دکترای حقوق

411- علی سبکبار کارشناسی معدن

412- فرزانه گودرزی کارشناس ارشد مدیریت دانشگاه آزاد تهران

413- امیر حسین میلی کارشناس مدیریت

414- محسن ولی پور کارشناسی مدیریت تهران

415- مهران محمدی فعال سیاسی اردبیل و عضو هیات مدیره خانه مطبوعات ایران

416- شاهرخ یادگاری کارشناسی مدیریت تهران

417- محمد توانا کارشناس ارشد صنایع مشهد

418- جمال عباسپور کارشناس ارشد مدیریت تهران

419- سید حمید حسینی کارشناسی عمران اراک

420- علی طیبی کارشناسی مدیریت تهران

421- علی پیوند کارشناسی ارشد یاسوج

422- سید ابراهیم حسینی کارشناسی ارشد صنایع دانشگاه صنعتی شریف

423- امیر جوادی کارشناس علوم سیاسی تهران

424- سمیه چراغی کارشناسی فلسفه کرج

425- ابوذر عباسی کارشناسی علوم سیاسی اصفهان

426- حجت الاسلام سید محمد انوری طلبه سطح خارج حوزه علمیه قم

427- بهروز گنجی فعال رسانه ای اردبیل

428- محمد تولایی کارشناسی ارشد علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران

429- محمد ابراهیمی کارشناس حقوق و فعال سیاسی اردبیل

430- رضا بهرامی کارشناسی خبرنگاری دانشگاه آزاد تهران

431- رضا کریمی کارشناسی ارشد فلسفه دانشگاه آزاد تهران

432- ابوالحسن مومن کارشناسی ارشد یاسوج

433-محمد عالمی کارشناسی ارشد حقوق شهید بهشتی

434- محمد فارسی کارشناس ارشد علوم سیاسی دانشگاه ازاد تهران

435- روح الله چرنگ کارشناسی عمران یاسوج

436- احمد پورمندی کارشناس ارشد علوم سیاسی دانشگاه آزاد تهران

437- سید عظیم حسینی نژاد کارشناس ارشد مدیریت دانشگاه آزاد تهران

438- نیره قائمی کارشناسی ارشد فقه زابل

439- جعفر حسین پور کارشناس ارشد علوم سیاسی دانشگاه آزاد تهران

440 – مصطفی پور موسوی کارشناس ارشد پژوهش هنر تهران

441- محرم مقتدری کارشناسی بهمئی

442- مصطفی وجدانی دکترای شهرسازی تهران

443- سید حامد طاهری دانشجوی دکترای علوم قرآنی

444- محمد بهرامی دانشجوی دکترای مدیریت تهران

445- حمید محمدی دانشجوی مدیریت فرهنگی تهران

446- مینا توکلی دکترای پزشکی

447- پیمان فرخنده کیش دانشجوی دکترای مدیریت تهران

448- علیرضا هاشم پور دکترای مکانیک دانشگاه صنعتی امیر کبیر

449- مجید عباسی دکترای علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران

450- نیره ملا اسماعیلی دهشیری فارغ التحصیل کارشناسی روانشناسی دانشگاه پیام نور تهران

451- حسن یوسفی دکترای شیمی تهران

452- امیر افشاری دکترای پزشکی

453- مهدی خانعلی دکترای روانشناسی

454- جلال محب نیا دکترای مدیریت دانشگاه آزاد تهران

455- حشمت امیری دکترای شیمی تهران

456- محمد رضا پرمهر کارشناسی الهیات بهبهان

457- سید مهدی موسوی طلبه پایه 8 حوزه علمیه تهران

458- خدیجه قنبری کارشناس ارشد مدیریت فرهنگی

459- زهره ابوالحسنی کارشناس طراحی

460- سمیه مقدم کارشناس ارشد مدیریت

461- فاطمه پورصمد کارشناس علوم سیاسی

462- سید حمید درخشان دکترای پزشکی تهران

463- مهدی مراد قلی کارشناسی عمران

464- محمود زاهدی کارشناسی مکانیک

465- علیرضا شیخ کارشناس ارشد صنایع

466- حمید آذری کارشناس ارشد ژنتیک

467- سیاوش مراد پور کارشناس ارشد فلسفه

468- ابوذر ادیب کارشناس ارشد ریاضی

469- سعید هادی کارشناس ارشد مکانیک

470- فراز حسینی کارشناس ارشد روابط بین الملل

471- امیر حسین اصفهانی کارشناس ارشد علوم سیاسی

472- نرگس غفاری کارشناس ارشد شیمی تجزیه

473- سارا رنجبری کارشناسی ارشد بیولوژی دریا

474- امید درخشان کارشناسی علوم تربیتی بهمئی

475- مهدی قدرتی کارشناس ارشد مدیریت

476- رضا نظامی کارشناس ارشد شیمی

477- رضا کارگر کارشناس ارشد مدیریت

478- علی حمزه لو کارشناس ارشد علوم سیاسی

479- سید اصغر حسینی کارشناس ارشد شیمی تبریز

480- سعید اکبری کارشناس ارشد عمران تهران

481- حسن حسین زاده دکترای پزشکی

482- فرهاد اعظمی دکترای بیو مواد

483- ساسان توکلیان دکترای پزشکی

484- سید علی حسینی دکترای مدیریت

485-محمد سعید ذاکری طلبه حوزه علمیه و دبیر سیاسی هفته نامه 9 دی

486- سید روح الله انوری تفتی طلبه پایه 9 حوزه علمیه و فعال رسانه ای

487- علی رجایی فعال دانشجویی

488- حجت الاسلام سید مهدی سهیلی مقدم طلبه سطح خارج حوزه علمیه قم

489- سید مهدی دستیاران طلبه حوزه علمیه شیراز

490- سید محمد فاطمی طلبه حوزه علمیه شیراز

491- سید مصطفی موسوی نژاد طلبه حوزه علمیه شیراز

492-حجت الاسلام وحید عاملی طلبه 8 حوزه علمیه شیراز

493- دکتر مریم عاملی دکترای صنایع عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت معلم شیراز

494-مسعود کیهان طلبه سطح خارج و استاد حوزه تهران

495- امین جوکار طلبه حوزه علمیه شیراز

496- حمید فرجی طلبه حوزه علمیه شیراز

497- حسن عباسی کارشناس کشاورزی شیراز

498- فاطمه فرهی کارشناس زیست شناسی شیراز

499- زهرا شیر افکن طلبه حوزه علمیه خواهران شیراز

500- زهرا فرهی کارشناسی مواد شیراز

501- اکبر زارع طلبه حوزه علمیه شیراز

502- سید مصطفی هاشمی دانشجوی کارشناس حقوق تهران

503- غلامرضا زارعی کارشناس عمران شیراز

504- هاشم رضا زاده کارشناس کامپیوتر شیراز

505- مهدی جمالی مهندسی پزشکی شیراز

506- مهدی غلامی طلبه حوزه علمیه شیراز

507- حسین قائد شرف کارشناس حقوق شیراز

508- جواد ابوالحسنی کارشناس حقوق شیراز

509- مهدی دشت آبادی طلبه حوزه علمیه شیراز

510- میلاد مسعودی طلبه حوزه علمیه شیراز

511- محمد عوض پور طلبه حوزه علمیه تهران

512- مهدی سلیمانی طلبه حوزه علمیه تهران

513 – سعید زارعی طلبه پایه 6 حوزه علمیه شیراز

514- سید علی هاشمی طلبه حوزه علمیه قم

515-رضا شعبانی طلبه حوزه علمیه تهران

516- حمید غلامپور طلبه حوزه علمیه تهران

517- مهدی عباسی طلبه حوزه علمیه

518- بابک عبدالوند طلبه حوزه علمیه تهران

519- حسن آبسالان طلبه حوزه علمیه شیراز

520- داوود افشاری طلبه حوزه علمیه تهران

521- محمد آقاپور طلبه حوزه علمیه تهران

522- امین محبتی کارشناس حسابداری شیراز

523- حجت الاسلام ایمان انوری طلبه سطح خارج حوزه علمیه قم

524- ابوالفضل عطاری طلبه حوزه علمیه قم

525-وحید چگینی طلبه حوزه علمیه قم

526- ابراهیم معصومی طلبه حوزه علمیه

527- ابراهیم نریمان پور طلبه حوزه علمیه

528- احمد عبداللهی طلبه حوزه علمیه

529- حسین اخوان طلبه حوزه علمیه

530- عقیل نوری طلبه حوزه علمیه قم

531- حجت الاسلام مجتبی احمدی سطح خارج حوزه علمیه قم

532- اکبر بهرامی طلبه حوزه علمیه قم

533- مسعود حفیظی طلبه پایه 6 حوزه علمیه تهران

534- فرشاد قابلفر طلبه حوزه علمیه

535- علی غفوری طلبه پایه 6 حوزه علمیه مشهد

536- علیرضا قاسمی کارشناس کامپیوتر شیراز

537- محمد قاسمی طلبه پایه 6 حوزه علمیه تهران

538- ابوذر فرهادی طلبه پایه 6 حوزه علمیه

539- محسن حفیظی طلبه پایه 6 حوزه علمیه قم

540 – احسان هاشمی طلبه پایه 6 حوزه علمیه

541- محمد جواد علی مددی طلبه حوزه علمیه قم

542- مهدی یعقوبیان طلبه حوزه علمیه قم

543- مهدی صادقی طلبه حوزه علمیه تهران

544- اکبر مقدم مسئول پایگاه بسیج نمونه کشوری تهران

545- اصغر صدیقی پور وکیل پایه یک دادگستری تهران

546- مجید عابدینی دانشجو تهران

547- قاسم عبدی کارشناس علوم سیاسی تهران

548- محمد سلطانی دانشجو تهران

549- اکبر همتی طلبه حوزه علمیه تهران

550- سامان کرمی کارشناس حقوق تهران

551- محسن عبدی کارشناس ادیان تهران

552- حمید قهرمانی طلبه پایه 6 حوزه علمیه تهران

553- رضا هاشم زاده طلبه پایه 6 حوزه علمیه تهران

554- حجت الاسلام علی اصغر تقی لو طلبه پایه 6 حوزه علمیه تهران

555- جواد محرمی طلبه پایه 7 حوزه علمیه تهران

556- حجت الاسلام سید رسول حسینی طلبه پایه 6 حوزه علمیه تهران

557- مهدی شاهمرادی طلبه پایه 6 حوزه علمیه تهران

558- محمد همتی طلبه حوزه علمیه تهران

559- هانیه سادات هاشمی کارشناس تربیت بدنی شیراز

560- حجت الاسلام ابراهیم رسولی طلبه  پایه 6 حوزه علمیه  تهران

561- حسن اسماعیل زاده دانشجوی کارشناسی تهران

562- مهدی مجیدی طلبه حوزه علمیه تهران

563- مجید قاسمی طلبه پایه 6 حوزه علمیه تهران

564- حجت الاسلام هادی منافی طلبه  پایه 10 حوزه علمیه تهران

565- حجت الاسلام علی محمدی طلبه سطح خارج حوزه علمیه تهران

566- حجت الاسلام حامد منافی طلبه پایه 10 حوزه علمیه تهران

567- سید حامد سید قاسم کوهپایه طلبه حوزه علمیه تهران

568- آرزو جلولی کارشناسی مهندسی نرم افزار اراک

569- اصغر محمد زاده کارشناس علوم سیاسی تهران

570- امیر خسروی دانشجوکارشناسی تهران

571- علی یزدانشناس کارشناس شیمی تهران

572- مهدی منصوری طلبه پایه 7 حوزه علمیه تهران

573- یوسف مقانلو طلبه حوزه علمیه تهران

574- یاسر شادمانی فوق لیسانس؛ فعال فرهنگی و اجتماعی و دبیر انجمن دانش آموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران

575- محمد صادق خزایی فوق لیسانس علوم اجتماعی و رئیس انجمن دانش آموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران

576- محمد نصرتی دانشجوی ارشد مدیریت رسانه دانشگاه تهران

577- عاطفه ابراهیمی دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی

578- سمیرا علمشاهی فارغ التحصیل کارشناسی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی

579- جلیل مرادزاده عضوهیئت مدیره و معاون شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل

580- خداکرم فیض اله زاده فعال سیاسی و فرهنگی اردبیل

581- عزیز صحرایی فعال سیاسی و فرهنگی اردبیل

582- محمدرضا فرجی فعال سیاسی و فرهنگی اردبیل

583- مصطفی جوادی فعال سیاسیو فرهنگی اردبیل

584- احمد فریاد فعال سیاسی و فرهنگی اردبیل

585- کلام لمه پور فعال سیاسی و فرهنگی اردبیل

586- حسین شکری فعال فرهنگی و اجتماعی اردبیل

587- علیرضا وکیلی فعال سیاسی و فرهنگی اردبیل

588- مهدی باغجری، دانشجوی کارشناسی شیمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

589- نیما گلزار، فارغ التحصیل کارشناسی فقه و حقوق دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

590- علی نورایی، دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

591- محمد رضا مراقب دانشجوی کارشناسی اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی تهران

592- هاشم تفکری بافقی، دانشجوی کارشناسی نمایش دانشگاه سوره دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

593- حمید فکور، دانشجوی کارشناسی روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی

594- علی شابهاری، دانشجوی کارشناسی شیمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

595- سجاد صادقی، فارغ التحصیل کارشناسی علوم سیاسی دانشگاه تهران

596- محمدجواد بخشعلی، فارغ التحصیل کارشناسی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

597- سید امین بنی هاشمی، فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

598- محسن چخماقی، فارغ التحصیل کارشناسی نقشه کشی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

599- مسعود خاجی، دانشجوی کارشناسی مهندسی الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر

600- علی نقدی، دانشجوی کارشناسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

601- محمد الهامیان، طلبه حوزه علمیه شهید صدوقی قم

602- علی مجتهدزاده، طلبه حوزه علمیه شهید صدوقی قم

603- حامد مشایخی، طلبه حوزه علمیه شهید صدوقی قم

604- امیرحسین طالبی، دانشجوی کارشناسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی ساوه

605- سید ساسان علوی دانشجوی فوق لیسانس عمران دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

606- حسین معیری دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی روستایی دانشگاه آزاد تهران مرکز

607- حاج حسین نائب کبیر از معتمدین محلی و فعالان سیاسی و فرهنگی تهران

608- سید محمد حسین انوری فارغ التحصیل کارشناسی حقوق قضایی دانشگاه جامع علمی و کاربردی

609- مهدی نصری فارغ التحصیل کارشناسی حقوق قضایی دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر

610- احسان گلشنی دانشجوی کاردانی نگارش حقوقی دانشگاه جامع علمی و کاربردی

611- فرهاد غلامی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه قم

612- حسن قلی پور دانشجوی کاردانی حقوق دانشگاه جامع علمی و کاربردی

613- سید مهدی حسینی فر فارغ التحصیل کاردانی کامپیوتر و نرم افزار دانشکده علوم فنی انقلاب اسلامی

614- سید حمید حسینی قیداری فارغ التحصیل کارشناسی حسابداری دانشگاه پیام نور

615- مصطفی ارداقی فارغ التحصیل کارشناسی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی  ورامین

616- مصطفی نایب کبیر فارغ التحصیل کاردانی امور فرهنگی دانشگاه جامع علمی و کاربردی

617- داودملا اسماعیلی دهشیری فارغ التحصیل کارشناسی عمران دانشکده عمران دانشگاه امام خمینی(ره)

618- باقر باصری کارشناسی کامپیوتر استان فارس

619- سعید منوچهری کارشناسی کامپیوتر استان فارس

620- علی اکبر مرادی کارشناسی کامپیوتر استان فارس

621- حوریه رحمانی طلبه پایه 6 حوزه علمیه خواهران تهران

 

622- دکتر مرتضی مجیدی متخصص ارتوپدی همدان

623- دکتر محمد بانصیری متخصص ارتوپدی گرگان

624- دکتر مریم احمدی متخصص گوش و حلق و بینی بوشهر

625- امیر محمدزاده دانشجوی کارشناسی نقشه کشی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

626- مصطفی عسگری دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

627- امیر رهبری دانشجوی کارشناسی مکانیک دانشگاه علوم و تحقیقات تهران

628- علی اکبر رفیعی ایثارگر و جانباز

629-عفت میر مالک فعال فرهنگی و خواهر شهید تهران

630- امید چشم مهتاب کارشناسی عمران استان فارس

631- مجید چشم مهتاب کارشناسی عمران

632- رضا زارعی کارشناسی عمران

633- حمید هاشم پور کارشناسی عمران

634- رضا یوسفی کارشناسی معماری

635- حسن زارع کارشناسی معماری

636- مجتبی رنجبر کارشناسی حسابداری

637- غلامرضا شمس کارشناسی عمران

638- محمد امین مهران فر کارشناسی معماری

639- سعید یزدانی کارشناسی کامپیوتر

640- جواد قیصری کارشناسی کامپیوتر

641- محمد صابر کارشناسی کامپیوتر

642- عماد خیر خواه کارشناسی معماری

643- محسن دریایی کارشناسی معماری

644- فاطمه خوش خو کارشناسی حسابداری

645- سروش جوگندمی کارشناسی کامپیوتر

646- مسعود مباشری کارشناسی الهیات

647- مهدی محمدی کارشناسی الهیات

648- سعید فتحی کارشناسی عمران

649- حسین علی زارع کارشناسی عمران

650- محمد محمودی کارشناسی کامپیوتر

651- سید رضا نتیجه بر کارشناسی کامپیوتر

652- اشکان سبحانی کارشناسی معماری

653- یحیی نظری کارشناسی عمران

654- عسگر نظری کارشناسی عمران

655- حمید رضا روستایی کارشناسی کامپیوتر

656- فرزاد کلمبیا کارشناسی معماری

657- رهام رستمی خو کارشناسی معماری

658- محمد رضا رحمان ستایش کارشناسی معماری

659-سید مصطفی جعفری کارشناسی برق

660-حمید تاجیکی کارشناسی عمران

661- جواد جعفری کارشناسی عمران

662- رضا درستکار کارشناسی حقوق

663- علیرضا زارع کارشناسی عمران

664- امرالله یوسفی کارشناسی کامپیوتر

665- سعید خاکی پور کارشناسی برق

666- محمد تقی شیعه کارشناسی برق

667-محمد حسین قائد شرف کارشناسی حقوق

668- محمد حسینی کارشناسی برق

669- مهدی مصفا کارشناسی برق

670-محمد حسین سوقیان کارشناسی برق

671- رامین اکبری کارشناسی برق

672- فرهاد عسگری کارشناسی برق

673- علیرضا حیات داودی کارشناسی عمران

674- سعید کلاهی کارشناسی عمران

675- محمد فولادی کارشناسی عمران

676-فرهاد صادقیان کارشناسی عمران

677- محمد امین نوروزی کارشناسی کامپیوتر

678- مجید ولی پور کارشناسی معماری

679- رامین جامعی کارشناسی معماری

680- محمد مهدی راستگو کارشناسی معماری

681- احمد رضا مطلق کارشناسی معماری

682- مهرداد خلیلی کارشناسی کامپیوتر

683- محمد حسین ترابی کارشناسی عمران

684- سعید جمالی کارشناسی عمران

685- محمد یوسفی کارشناسی حسابداری

686- ابراهیم روستا کارشناسی حسابداری

687-مجید نوشاد کارشناسی عمران

688- سعید رضوانی کارشناسی برق

689-رضا کشاورز کارشناسی کامپیوتر

690- حسین فلاحتی کارشناسی عمران

691- اسماعیل تدریس خوب کارشناسی عمران

692- جعفر تقی زاده کارشناسی عمران

693- سهند بختیاری کارشناسی معماری

694- محمد حسین معدلی کارشناسی عمران

695-  داریوش برومندی کارشناسی حسابداری

696- حمید خدا ترس کارشناسی معماری

697-محمد زارع کارشناسی حقوق

698- محمد صادقیان کارشناسی حقوق

699- محمد محمودی کارشناسی حقوق

700- غلامرضا پاکدل کارشناسی حقوق

701- محمد جواد طاحونه کارشناسی حقوق

702- محسن باقری کارشناسی معماری

703- فاطمه جرکانی کارشناسی مدیریت

704- فاطمه سبوکی کارشناسی کامپیوتر

705- مریم کریمی کارشناسی حسابداری

706- الهام جمالی کارشناسی حسابداری

707- سیده فاطمه موسوی کارشناسی مدیریت

708- سارا خیبری کارشناسی مدیریت

709- معصومه رحیمی کارشناسی مدیریت

710- هاجر احمدی نژند کارشناسشی مدیریت

711- راضیه نامور کارشناسی مدیریت

712- فاطمه ارجمند نیا کارشناسی حسابداری

713- فیروزه زارع کارشناسی حسابداری

714- فاطمه عسگری کارشناسی حسابداری

715- زهرا شاطر پور کارشناسی حسابداری

716- فاطمه مراد شاد کارشناسی کامپیوتر

717- راضیه سعیدی کارشناسی کامپیوتر

718- فاطمه زارع کارشناسی کامپیوتر

719- رویا مولایی نژاد کارشناسی روانشناسی

720- نفیسه عبیدی کارشناسی روانشناسی

721- زینب حیدری کارشناسی روانشناسی

722- فرشته ظفری کارشناسی مدیریت

723- فاطمه حاج رضایی کارشناسی حقوق

724- سارا خرم کارشناسی حقوق

725- فریده رضایی کارشناسی حقوق

726- فاطمه حیدر نژاد کارنشاسی کامپیوتر

727- مریم خدامی کارشناسی کامپیوتر

728- طاهره کریمی کارشناسی کامپیوتر

729- مهناز حاج زمانی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی

730- خدیجه ظفری سعدی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی

731- سمیه شیعه کارشناسی حسابداری

732- لیلا رضایی کارشناسی حسابداری

733- فاطمه نباتی کارشناسی حسابداری

734- سید امین سجادیان کارشناسی عمران

735- حمید نیکو کارشناسی معماری

736- مهرزاد رجایی کارشناسی عمران

737-علی هادی کارشناسی IT

738- هاشم رضا زاده کارشناسی IT

739-  امین محبتی کارشناسی عمران

740- احمد رضا شیعه کارشناسی کامپیوتر

741-  محمد شیعه کارشناسی کامپیوتر

742-  مرتضی رسولی کارشناسی معماری

743-  مجتبی نباتی کارشناسی عمران

744- سید یحیی یحیوی دانشجوی کارشناسی نقشه کشی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

745- فریده شریفی دانشجوی کارشناسی زبان دانشگاه علامه طباطبایی تهران

 

اسامی محفوظ:

746-  امضاء محفوظ  ، فعال رسانه ای و فارغ التحصیل دانشگاه تهران

747- امضاء محفوظ ، فوق لیسانس مدیریت اجراییMBA و فعال رسانه ای

748- امضاء محفوظ ، دانشجوی دکترای جامعه شناسی و پژوهشگر حوزه فرهنگ

749- امضاء محفوظ ، دانشجوی دکترای ارتباطات فعال رسانه ای

750- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف

751- امضاء محفوظ ، دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

752-  امضاء محفوظ ، دانشجوی دکترای صنایع دانشگاه علم و صنعت

753- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی

754- امضاء محفوظ ، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر

755- امضاء محفوظ ، دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران

756- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فلسفه علم دانشگاه صنعتی امیرکبیر

757- امضاء محفوظ ، دانشجوی کارشناسی ارشد برق دانشگاه صنعتی شریف

758- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر

759- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فلسفه علم دانشگاه صنعتی امیرکبیر

760- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد IT دانشگاه صنعتی امیرکبیر

761- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر

762- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد پدافند غیرعامل دانشگاه صنعتی مالک اشتر

763- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه علم و صنعت

764- امضاء محفوظ ، دانشجوی کارشناسی ارشد مواد دانشگاه صنعتی امیرکبیر

765- امضاء محفوظ ، دانشجوی کارشناسی عمران دانشگاه صنعتی شریف

766- امضاء محفوظ ، دانشجوی کارشناسی فیزیک دانشگاه صنعتی شریف

767- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر، طلبه حوزه علمیه مشکوة

768- امضاء محفوظ ، دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر

769- امضاء محفوظ ، فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه علم و صنعت

770- امضاء محفوظ ، فوق لیسانس مدیریت رسانه ؛ صاحب امتیاز و مدیرمسوول ماهنامه مدیریت رسانه

771- امضاء محفوظ ، لیسانس مدیریت فرهنگی ؛ فعال سیاسی فرهنگی

772- امضاء محفوظ ، فوق لیسانس مهندسی شیمی ؛ مشاور رییس سازمان مدیریت صنعتی

773- امضاء محفوظ ، طلبه حوزه علمیه قم و موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)

774- امضاء محفوظ ، فعال فرهنگی، دانشجوی دکترای جامعه شناسی دانشگاه تهران

775- امضاء محفوظ ، دانشجوی کارشناسی مدیریت فرهنگی دانشگاه سوره

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها