کد خبر: ۱۲۴۵۶۱
زمان انتشار: ۱۱:۱۸     ۲۲ فروردين ۱۳۹۲
مدیریت ورزش - سایت رسمی باشگاه پرسپولیس

به گزارش 598،مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پیام تسلیتی به مناسبت وقوع زلزله در استان بوشهر به بازماندگان قربانیان زلزله تسلیت گفت و تاکید کرد به طور حتم باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تمام تلاش خود را برای کمک به زلزله‌زدگان به کار خواهد بست.
محمد رویانیان گفت: وقوع زلزله در استان بوشهر و خبر فوت هموطنان‌مان و همچنین مجروح و بی‌سرپناه شدن مردم این خطه، خبر تلخ و ناگواری بود که دل همه مردم ایران را به درد آورد. این مصیبت را به قربانیان زلزله تسلیت گفته و به طور حتم باشگاه پرسپولیس که به هنگام وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی اقداماتی بر حسب وظیفه برای کمک به هموطنان استان آذربایجان شرقی انجام داد، با تمام توان و همت به یاری زلزله‌زدگان استان بوشهر خواهد شتافت.
وی افزود: بنده این حادثه ناگوار را به مردم ایران، بازماندگان، درگذشتگان این حادثه و دوستداران پرسپولیس در استان بوشهر تسلیت گفته و می‌خواهم بگویم باشگاه پرسپولیس به واسطه رسالتی که دارد در کمک رسانی به زلزله زدگان اقدام خواهد کرد.این اتفاق در حالی افتاده است که محمد رویانیان با توجه به فعالیت استیلی در تیم شاهین بوشهر و جایگاهی که نزد مردم منطقه دارد، خواست برای دیدار با آنها و ارزیابی شرایتشان راهی بوشهر شود و وضعیت آنها را مورد ارزیابی قرار دهد تا پس از بازگشت ترتیب کمک‌های لازم از سوی باشگاه پرسپولیس اتخاذ شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها