کد خبر: ۱۲۵۴۲۵
زمان انتشار: ۱۹:۵۳     ۲۶ فروردين ۱۳۹۲
سرمربی استقلال در دقیقه ۲۶ مسابقه بر سر دو مهاجم نیمکت‌نشین این تیم فریاد کشید.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در دقیقه 26 و زمانی که ایمان موسوی احساس مصدومیت کرد، به اکبرپور و فریاد حاتمی گفت برای گرم کردن بلند شوند و وقتی این دو نفر کمی شل از روی نیمکت بلند شدند بر سر آنها فریاد کشید.

* جلال مرادی مسئول برگزاری به یک یاز دوربین‌های تلویزیونی ایراد گرفت و گفت مانع دید سرمربیان دو تیم است.

* یک پرچم بزرگ قرمز که بر روی آن لفظ «ابوالفضل عباس» نوشته شده بود در طبقه دوم پهن شده است.

* بعد از اینکه داور به فرشید طالبی مدافع سپاهان کارت زرد نشان داد چلنگر مترجم کرانچار به داور اعتراض کرد.

طالبی پس از این کارت زرد در صحنه ای در حالی که ایمان موسوی با او در کورس بود با تنه این بازیکن را به زمین زد و داور به همین دلیل به طالبی کارت زرد دوم را نشان داد. طالبی که این کارت زرد را باور نداشت به شدت به این تصمیم معترض شد و از شوک این تصمیم سر به زمین گذاشت و گریه کرد. ایمان موسوی نیز سر وی را بوسید و به دلداری او پرداخت. این بازیکن که نمی توانست زمین را ترک کند به گریه خود ادامه داد و سپس امیر قلعه نویی سرمربی استقلال به سمت وی رفت و به او گفت اشکالی ندارد و سر او را بوسید. محمد رضا خلعتبری که تا پیش از این به شدت به داور بابت  این تصمیم معترض شده بود و حتی با تذکر مظفری زاده هم روبرو شد و وقتی دید قلعه نویی در حال دلجویی طالبی است به سمت طالبی رفت و وی را به سمت دیگری برد. طالبی در بیرون زمین مورد حمایت جلال مرادی هم قرار گرفت و وی با دلجویی وی را به سمت رختکن هدایت کرد.

* مهدی رحمتی از هواداران استقلال می‌خواست که علیه خلعتبری شعار ندهند. هواداران استقلال هر زمان که این مهاجم سپاهان صاحب توپ می‌شود او را هو می‌کنند.

* امیر قلعه‌نوی ظاهرا از هواداران استقلال دلخور است زیرا تا دقیقه 17 مسابقه هیچ عکس‌العملی به تشویق‌های شدید آنها نشان نمی‌دهد و در نهایت در دقیقه 17 برای تماشاگران دست تکان داد.

* وقتی حنیف عمران‌زاده یک فرصت عالی گلزنی را از دست داد، سید مهدی رحمتی به این مدافع استقلال آموزش گلزنی داد.

* سوشاک بعد از مصدومیت راهی رختکن سپاهان شد. قلعه‌نویی نیز بر روی سر این مدافع دست کشید.

*علیرضا منصوریان هم در ورزشگاه حضور دارد.

دیدار دو تیم تا دقیقه 42 با نتیجه بدون گل در جریان است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها