کد خبر: ۱۲۶۰۱۰
زمان انتشار: ۱۹:۴۶     ۲۸ فروردين ۱۳۹۲
مسئولان باشگاه سپاهان از باشگاه استقلال بابت حضور مجيدي در اين تيم شکايت کردند.
باشگاه سپاهان از باشگاه استقلال به دليل حضور فرهاد مجيدي و آرزه در استقلال از اين باشگاه به طور رسمي به سازمان ليگ و کميته انضباطي شکايت کرد.

به گزارش فارس، باشگاه سپاهان مدعي است که هنوز قرارداد توزي و ليام ردي در استقلال فسخ نشده است و اين دو بازيکن بابت همين موضوع به فيفا هم شکايت کرده اند.

معاون حقوقي باشگاه سپاهان در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس ضمن اعلام اين خبر تاکيد کرد: باشگاه استقلال بايد در زمان نقل و انتقالات قرارداد توزي و ليام ردي را فسخ مي کرده و حتي متعهد مي شود در قبال مبلغي پول قرارداد ردي را فسخ کند اما اين طور که شواهد و مدارک است قرارداد فرهاد مجيدي و آرزه زماني با استقلال ثبت شده که هنوز تکليف توزي و ردي مشخص نشده بود.

وي در پاسخ به اين سؤال که جانواريو هم از ليست استقلال خارج شده و استقلال براي جذب بازيکن جا داشته است، گفت: حتي اگر به جاي جانواريو هم يکي از اين دو بازيکن قرارداد بسته باشند باز جا براي يکي از آنها نبوده است. گواه اين ادعاي ما هم شکايتي است که اين دو بازيکن از استقلال به فيفا کرده اند. حتي فيفا نامه اي به باشگاه استقلال داده و به آنها اعلام کرده چرا جواب نامه 24 مارچ را نداده اند و از اين باشگاه خواسته هر چه زودتر جواب اين نامه به همراه مدارک تا تاريخ 22 آوريل بدهيد. اين متن نامه نشان مي دهد توزي هنوز قرارداد خود را با استقلال فسخ نکرده است.

وي ادامه داد: ما از باشگاه استقلال مي خواهيم مدارک خود را بابت فسخ قرارداد اين دو بازيکن ارائه کند چون مجيدي مقابل سپاهان به ميدان رفته است. اگر اين مدارک را نشان دهند شکايت خود را پس مي گيريم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها