کد خبر: ۱۲۸۲۰۱
زمان انتشار: ۱۱:۳۲     ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۲
سرمربي پرتغالي رئال مادريد معتقد است که شاگردانش مي‌توانند در دور برگشت نتيجه را جبران کنند.
ژوزه مورينيو پس از شکست 4 بر يک شاگردانش مقابل بورسيا دورتموند در دور رفت مرحله نيمه‌ نهايي ليگ قهرمانان اروپا تأييد کرد که تيمش مقابل تيم برتر ميدان شکست خورده است اما با اين حال ابراز اميدواري کرد که مي‌توانند اين نتيجه را جبران کنند و هيج‌چيز غيرممکن نيست.

به گزارش فارس،وي در اين باره اظهار داشت: تيم برتر ميدان چه از لحاظ فردي و چه از نظر جمعي برنده شد. آنها از لحاظ بدني و ذهني جنگنده‌تر از ما بودند. آنها در تمام نبردهاي تن‌به تن پيروز شدند. آنها با شور فراواني بازي مي‌کردند. ما به راحتي مالکيت توپ را از دست مي‌داديم و نمي‌توانستيم با سرعت آنها در ضد حملات و انتقال توپ مقابله کنيم. هيچ پاسخي در مقابل آنها نداشتيم.

سرمربي پرتغالي رئال ادامه داد: همه گل‌هاي دورتموند در نتيجه اشتباهات ما به ثمر رسيد. اشتباهات ديگري هم داشتيم اما ديگو لوپز مانع از گل شدن آنها شد.

آقاي خاص در پاسخ به اينکه آيا رئال از کمبود انسجام در تيم رنج مي‌برد، خاطرنشان کرد: براي من سخت است که به شيوه‌اي که شما دوست داريد تيمم را آناليز کنم. من فکر مي‌کنم اين مشخص است و يکي از رسوم پايه ورزشي است که تيمي که بهتر است برنده مي‌شود. من نمي‌دانم که آيا پنالتي صحيح بود يا گل دوم آفسايد بود يا خير. برايم سخت است که چنين آناليزي داشته باشم.

وي در خصوص تصميمات داوري اضافه کرد: نمي‌توانم بگويم گل دوم آفسايد بود و خطاي ژابي پنالتي بود يا خير اما تيم برتر ميدان پيروز شد.

مورينيو تأکيد کرد: ما مي‌توانيم اين نتيجه را جبران کنيم؛ هيچ چيز غيرممکن نيست. اميد وجود دارد. درست در حال حاضر همه خواهند گفت ما نمي‌توانيم اما يک روز پس از آن خواهند گفت که مي‌توانيم. بازيکنان پيش از بازي براي انجام هرکاري آماده خواهند بود. نمي‌توانيد بدون اينکه تمام تلاشتان را انجام دهيد از رقابتي کنار برويد. اگر بورسيا مي‌خواهد ما را حذف کند؛ بايد بجنگيم.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها