کد خبر: ۱۴۶۹۴۲
زمان انتشار: ۲۱:۳۰     ۱۷ تير ۱۳۹۲
به گزارش روزنامه‌ها تاتنهام پيشنهادي 11.5 ميليون يورويي براي جذب بازيکن زير 20 سال اسپانيا ارائه داده است.
اکنون که رقابت‌هاي جام‌جهاني زير 20 سال براي اسپانيا به پايان رسيده، رئال مادريد مي‌تواند شرايط خسه رودريگوئز را بررسي کند. مهاجم اهل جزاير قناري توجه باشگاه‌هاي زيادي را به خصوص در ليگ برتر به خود جلب کرده است. بر اساس گزارش «اسکاي اسپورت»، تاتنهام خودش را براي پيشنهاد 11.5 ميليون يورويي به او آماده مي‌کند.

به گزارش فارس،تمديد قرارداد و رفتن به باشگاهي ديگر به صورت قرضي ديگر يکي از انتخاب‌هاي خسه نيست. اين بازيکن بر اين باور است که به اندازه کافي باي به دست آوردن فرصت کار کرده است و دليلي براي يک سال ديگر منتظر ماندن نمي‌بيند. علاوه بر اين زين‌الدين زيدان و به خصوص فلورنتينو پرس دو نفر از تحسين‌کنندگان وي هستند.

اين در حالي است که رئال مادريد علاقمند به جذب هافبک تاتنهام شده و فلورنتينو پرس تمايل زيادي به خريد گرت بيل نشان مي‌دهد. اين حقيقت که بازيکن جوان رئال مادريد مورد توجه تاتنهام قرار گرفته مي‌تواند مذاکرات براي جذب بيل را از نو شروع کند. رئال مادريد که ديگر از خريد بيل صرف‌نظر کرده بود، اکنون ممکن است با حضور خسه رودريگوئز، بزرگترين ستاره تيم زير 20 سال اسپانيا در جام‌جهاني تصميم ديگري بگيرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها