کد خبر: ۱۴۷۴۴۳
زمان انتشار: ۱۲:۵۰     ۱۹ تير ۱۳۹۲
بنگر گفت: «هر کسي دايي را به عنوان سرمربي پرسپوليس انتخاب کرده، بزرگ‌ترين لطف را به پرسپوليس داشته است.»

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ محسن بنگر در خصوص مقايسه پرسپوليس با ساير تيم هاي ليگ برتري اظهار داشت: «ما کاري به ديگر تيم‎‌ها نداريم، خودمان رقيب خودمان هستيم و خوش‌بختانه اين فصل بر‌اساس سيستم تيم يارگيري کرديم.»


وي با اشاره به حاشيه‌هاي فصل گذشته گفت: «کلمه کهکشاني بيشترين ضربه را به پرسپوليس زد. اول فصل گفتند بازيکنان پرسپوليس بنز‌ و پورشه گرفتند، اگر هرکسي از باشگاه پرسپوليس بنز و پورشه گرفته به ما هم بگويد. حتي در نانوايي هم به من مي‌گفتند‌ اين ماشيني است‌ که فتح الله زاده گفته از پرسپوليس گرفتي‌ يا رويانيان اين ماشين را داده‌، در حالي‌که ماشين من پلاک اصفهان بود و من اتومبيل را از باشگاه سپاهان گرفته بودم.»


 بنگر‌ با بيان اين‌که قرارداد فصل گذشته‌اش‌550 ميليون بوده، اظهار کرد: «امسال هم کمتر از آن قرارداد بستم. هيچ بندي هم در قراردادم با پرسپوليس وجود ندارد.»


بنگر همچنين درباره دايي گفت: «به‌نظرم هر کسي دايي را به عنوان سرمربي پرسپوليس انتخاب کرده، بزرگ‌ترين لطف را به پرسپوليس داشته است. من با مربيان زيادي کار کردم اما فکر مي‌کنم بهترين دوران را در دو سالي که با قلعه‌نويي کار کردم، پشت‌سر گذاشتم.»
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها