کد خبر: ۱۴۸۶۸۱
زمان انتشار: ۱۲:۲۱     ۲۴ تير ۱۳۹۲
سرپرست کمیته جوانان گفت: چرا باید مانع حضور برادرم می‌شدم مگر علی دایی برادر خود را نیاورده است؟

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی، میرشاد ماجدی در مورد شائبه حضور فرشاد ماجدی برادرش در کادرفنی تیم ملی جوانان اظهار داشت: ما کسی را به کادرفنی تیم جوانان معرفی نمی کنیم بلکه سرمربی و مدیرفنی تیم افراد را به کمیته جوانان معرفی می کنند و و پس از تایید آنها با افراد صحبت می کنیم. فرشاد ماجدی را هم آقای علی دوستی به کمیته جوانان معرفی کرد و ما هم قبول کردیم. فرشاد به عنوان یکی از نخبه ها به AFC معرفی شده و مدارک خود را زیر نظر AFC گرفته است. او مربی جوانان استقلال بوده است و دستیار مرفاوی هم بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا برای ایجاد نشدن شائبه مانع از حضور برادرش در این تیم نشده عنوان کرد: چرا باید مانع می شدم؟ وقتی یک نفر حقش هست چرا باید جلوی آن را گرفت؟ مگر علی دایی برادر خود را همراهش نمی برد؟ کسانی که چنین مطالبی را می نویسند با ما مشکل دارند. فرشاد به کارش مسلط است و زبان انگلیسی را می داند، ضمن اینکه کار علمی را می داند. خودش بازیکن تیم ملی جوانان بوده است. او فعلا در تیم جوانان است اما امکان دارد بین اعضای تیم های ملی در رده پایه تغییراتی ایجاد شود.

سرپرست کمیته جوانان تصریح کرد: کسانی که دنبال اشکال تراشی هستند بهتر است به این بپردازند که مربیان رده های پایه با کمترین حقوق مشغول به کار هستند و ما با تلاش فراوان هزینه های برگزاری اردوها را فراهم می کنیم. ما می خواهیم از نیروهای جوان در کنار افراد با تجربه استفاده کنیم. در تیم نونهالان این کار را با حضور حمید راستی و وحید طالب لو انجام دادیم و خوشبختانه نتیجه خوبی هم گرفتیم.حتی من علاقه مند بودم از مهدوی کیا هم استفاده کنیم اما او گفت می خواهد دوره های مربیگری را طی کند. وقتی مربیان مطرح مبالغی را می خواهند که فدراسیون نمی تواند آنها را تامین کند باید از نیروهای جوان و با انگیزه استفاده کنیم.

سرپرست تیم استقلال در ادامه گفت و گو با فارس درباره شرایط استقلال و آخرین وضعیت جواد نکونام اظهار داشت: شرایط تیم خوب است. در حال رتق و فتق امور بازیکنان جهت ثبت شدن قراردادها هستیم. باید مدارک را کامل کنیم. در مورد نکونام هم می گویم همه چیز درست می شود و باید او را استقلالی دانست. همه چیز سوء تفاهم است و برطرف می شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها