کد خبر: ۱۴۸۹۹۵
زمان انتشار: ۱۶:۳۱     ۲۵ تير ۱۳۹۲
مسعود شجاعی به صورت جدی مورد توجه مسئولان باشگاه رئال وایادولید قرار گرفته است.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ بعد از آنکه مدیران اوساسونا اعلام کردند برای فصل جدید دیگر به بازیکن ایرانی شان نیازی ندارند، مسعود شجاعی و مدیر برنامه هایش شروع به بررسی گزینه های موجود برای فصل 2013 کردند.


با اینکه شایعاتی درباره بازگشت مسعود به فوتبال ایران و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس به گوش می رسید، اما بازیکن تیم ملی اعلام کرد که دوست دارد در اروپا به فوتبالش ادامه دهد.


گفته می شد که او از چند تیم لالیگایی و بوندس لیگایی پیشنهاد دارد و حتی سایت ویکی پدیا از مالاگا به عنوان تیم جدید شجاعی نام برد اما مسعود هنوز با هیچ باشگاهی به توافق نرسیده است.


در چنین شرایطی سایت blanquivioletas اسپانیا خبر داده که بازیکن تیم ملی ایران مد نظر باشگاه رئال وایادولید قرار دارد. آلبرتو مارکوس یکی از مدیران این باشگاه اعلام کرده که علاقه زیادی به سبک بازی بازیکن فصل گذشته اوساسونا دارد و از نظر او، شجاعی بازیکن بسیار تکنیکی است.


در این حال اما مشکل اینجاست که وایادولید در پست شجاعی بازیکنی به نام مانوئل کورونادو دارد که محصول آکادمی این باشگاه است و مدیران وایادولید علاقه ای به چشم پوشی از این بازیکن 20 ساله ندارند.


با این همه آنها به این راحتی قید شجاعی را نخواهند زد. به گفته مدیر ورزشی باشگاه وایادولید، نمی توان از بازیکنی مثل شجاعی چشم پوشی کرد و در این باشگاه همیشه به روی بازیکنان خوب، باز است.


وایادولید فصل گذشته در رده چهاردهم لالیگا قرار گرفت. در فهرست کنونی این باشگاه نام 11 بازیکن خارجی دیده می شود و باید دید مسعود شجاعی تبدیل به دوازدهمین بازیکن خارجی وایادولید می شود یا نه.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها