کد خبر: ۱۴۹۶۹۷
زمان انتشار: ۲۲:۰۹     ۲۷ تير ۱۳۹۲

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از گاردین، فیلیپ هامند وزیر دفاع انگلیس گفت: هیچ گزینه‌ای برای برخورد با بحران سوریه از روی میز برنداشته شده است.

وزیر دفاع انگلیس در ادامه اظهار داشت: من فکر می‌کنم غیرمحتمل است که نیروهای زمینی در سوریه پیدا کنیم اما ما هیچ گزینه‌ای را هیچ وقت از روی میز برنخواهیم داشت.

این اظهارات هامند پس از آن مطرح می‌شود، که ژنرال دیوید ریچاردز رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انگلیس که امروز بازنشسته شد، نسبت به اعمال منطقه پرواز ممنوع و یا حمله نظامی به این کشور هشدار داد.

ریچاردز در همین خصوص خاطر نشان کرد، اگر شما به دنبال سرنگونی حکومت بشار اسد هستید اعمال منطقه پراوز ممنوع بر فراز سوریه به تنهای نمی‌تواند کافی باشد و عواقب خطرناکی در پی دارد.

وی که با روزنامه دیلی‌تلگراف مصاحبه کرده بود، افزود: اگر شما می خواهید همانند آنچه در لیبی اتفاق افتاد به موفقیت دست یابید باید به اهداف زمینی حمله کنید، شما باید قدرت دفاعی آنها را از کار بیاندازید.

این ژانرال انگلیسی همچنین با اشاره به ماهیت برخی گروه‌های مخالف دولت سوریه و نبود اجماع بین‌المللی، گفته است، حمله نظامی به این کشور کاری خطرناک و با مشکل مواجه است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها