کد خبر: ۱۴۹۷۲۴
زمان انتشار: ۰۳:۲۲     ۲۸ تير ۱۳۹۲
سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در مورد اینکه آیا فکر می‌کند جواد نکونام و استقلال توافق کرده‌اند،‌ گفت: فکر می‌کنم این اتفاق افتاده است.
 به گزارش خبرگزاری فارس، میرشاد ماجدی در مورد تساوی بدون گل تیمش در دیدار دوستانه مقابل ذوب‌آهن گفت: بازی خوبی بود دو تیم میزان توانایی های خود را سنجیدند و این مسابقه به هر دو تیم کمک می کند تا بهتر با توانایی ها و نقاط ضعف خود آشنا شوند. در طول مسابقه دو تیم بسیار محکم در میدان حاضر شدند و بازی خوبی ارائه کردند.

وی در مورد اینکه چرا از کمیته جوانان فدراسیون فوتبال استعفا کرد،‌ اظهار داشت: هرکسی شرح وظایفی دارد و باید در کار خود استقلال داشته باشد. احساس کردم استقلال من گرفته شده و آدمی نیستم که دستوری کار کنم. چون اختیاراتم کمرنگ شد ترجیح دادم استعفا دهم.

سرپرست استقلال در مورد وضعیت توافق با جواد نکونام و آندرانیک تیموریان گفت: شنیدم توافقات انجام شده است. وظیفه سرپرست این است از زمانی است که بازیکن در زمین و تمرین حاضر می شود و وظیفه سرپرستی آن ها را پیدا می کند. تا وقتی بازیکنان به تمرین نیایند از وضعیت آن ها اطلاعی ندارم.

ماجدی در مورد اینکه نکونام چه شرایطی دارد، خاطرنشان کرد:‌ حقیقت این است که نکونام با ما قرارداد دو ساله دارد. در قرارداد او بندهایی وجود دارد که مربوط به مدیریت است و آن ها باید آن را حل کنند. امیدوارم این موضوع هرچه زودتر قطعی شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: شنیدیم قرارداد آندرانیک تیموریان رسمی شده است. نکونام نیز قرارداد دارد که بندهایی در آن وجود دارد که به مدیریت بر می گردد. اگر در این مورد توافق شود نکونام در تمرینات حاضر می شود.

سرپرست استقلال در مورد اینکه آیا فکر می کند نکونام و استقلال توافق کرده اند، اظهارداشت: فکر می کنم این کار انجام شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها