کد خبر: ۱۵۹۰۹۸
زمان انتشار: ۰۲:۱۸     ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
عضو فراکسیون افراطیون در مجلس ششم ضمن اهانت به اکثریت نمایندگان مجلس مدعی شد مجلس ضعیف است و روی حرف اغلب نمایندگان نمی‌شود حساب کرد.
احمد شیرزاد عضو فراکسیون مشارکت در مجلس ششم بود که هم‌زبان با رادیو اسرائیل و سازمان منافقین از پشت تریبون مجلس ادعا کرد ایران درباره برنامه هسته‌ای خود 19 سال به دنیا دروغ گفته و حالا دم خروس بیرون افتاده است. این اظهارات خیانت‌آلود شیرزاد با اعتراض رئیس و بسیاری از نمایندگان دوم‌خردادی مجلس ششم مواجه شد.
وی در مصاحبه با سایت آریا- که مدتی است به انعکاس‌دهنده نظرات افراطیون و اصحاب فتنه تبدیل شده است- مجلس را تخطئه کرده و می‌گوید: مجلس از نظر کارشناسی ضعیف است چون برخاسته از انتخابات سال 90 است که پیامد مجلس هفتم و هشتم بود و نمی‌توانیم انتظار یک مجلس قوی داشته باشیم.
وی می‌افزاید: نمایندگانی که در جلسه رأی اعتماد به عنوان موافق دولت در مجلس صحبت کردند به جز تعداد محدودی از آنها که واقعا خبره بودند و کارشناسانه سخن گفتند بسیاری از نمایندگان در نوع استدلال و دفاع از دولت ضعیف عمل کردند به هر حال افرادی که به عنوان نقاد در مجلس حضور داشته باشند و بشود روی حرف آنها حساب کرد خیلی کم است.
او این را هم گفته که «مجلس ضعیف عمل کرد» البته وی تاکید کرد: مسئولین امور انتخابات باید فضا را باز کنند تا نیروهای قوی‌تر بتوانند در عرصه انتخابات آتی ظاهر شوند و یادآور می‌شود سایت آریا توسط امیر محبیان از اعضای شورای سردبیری روزنامه رسالت اداره می‌شود و طی روزهای اخیر ضمن اظهار نزدیکی به دولت، درصدد تخطئه شهرداری قالیباف و روی کارآمدن یکی از افراد وابسته به اصلاح‌طلبان-محسن هاشمی- در ریاست شورا و شهرداری است. اتفاق مشابهی نیز در برخی سایت‌های سابقا متظاهر به حمایت از شهرداری- و نیز روزنامه‌های تأمین اجتماعی و هلال‌احمر- قابل مشاهده است.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها