کد خبر: ۲۲۶۹۰
زمان انتشار: ۱۷:۱۲     ۱۸ مهر ۱۳۹۰
به گزارش 598، حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص برنامه‌های فتنه‌گران برای حضور مجدد در انتخابات مجلس با تأکید بر اینکه جریان فتنه هیچ آرایش سیاسی ندارد، اظهار داشت: اگر فتنه‌گران بخواهند از مباحثی چون آزادی، حقوق بشر و خط امام(ره) استفاده کنند، باید بدانند چنین ادعاهایی کهنه شده است و طبق حقوق بشر هر فردی که صلاحیت داشته باشد، می‌تواند برای انتخابات کاندید شود.

وی با بیان اینکه افراد وطن‌فروش که پرونده سنگینی در انتخابات داشته‌اند، هیچ آرایشی برای انتخابات ندارند، تصریح کرد: شورای نگهبان به خائنان اجازه فعالیت نخواهد داد.

شجونی تأکید کرد: کسانی که بین مردم دارای وجهه و صلاحیت هستند، به نظام وفادارند و سابقه خدمت در انقلاب دارند، برای انتخابات نام‌نویسی می‌کنند و در صورت تأیید شورای نگهبان وارد عرصه کشور می‌شوند، بنابراین‌ نیازی به وجود رقیبی خائن و بدسابقه همچون فتنه‌گران وجود ندارد.

* ملت ایران در انتظار بازگشت ‌اصلاح‌طلبان نیستند

دبیرکل جامعه وعاظ تهران درخصوص تقسیم کار فتنه‌گران برای تحریم و مشارکت مشروط در انتخابات توسط مهره‌های سفید، اظهار داشت: باید از آنها پرسید چرا مهر‌ه‌های به اصطلاح سفیدشان نگران عدم حضور مردم هستند؟ بنابراین، مشخص است که این مهره‌ها، سفید و شفاف نیستند و اگر عده‌ای در مجلس نام خود را اصلاح‌طلب گذاشته‌اند، اما پرونده‌شان با فتنه‌گران مرتبط است و از این رو اصلاح‌طلب نیستند.

وی با بیان اینکه هر اصولگرایی اصلاح‌طلب است، اما اکثر اصلاح‌طلبانی که خود را به این نام می‌شناسند، قصد اصلاح حقیقی ندارند، تصریح کرد: اصلاح‌طلبان می‌خواستند ریشه نظام و انقلاب را از بین ببرند؛ بهزاد نبوی مدعی بود "آقای خامنه‌ای باید از علی‌بن‌ابیطالب (ع) یاد بگیرد و خانه‌نشین شود" بر همین اساس این جریان دیگر هیچ آبرویی ندارد و سرمایه خود را سوزانده است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تأکید کرد: ملت ایران در انتظار بازگشت اینگونه اصلاح‌طلبان نیست، خواه آنها در مجلس باشند یا زندان اوین، چراکه آنها صرفاً مهره‌های سوخته محسوب می‌شوند.

* فتنه‌گران ادعای تقلب را در شهرستان‌ها مطرح می‌کنند

وی به برنامه فتنه‌گران برای انتخابات پیش رو اشاره و خاطرنشان کرد: فتنه‌گران دوباره به دنبال ادعای تقلب در شهرستان‌ها هستند چرا‌که در تهران شناخته‌شده‌اند و نمی‌توانند چنین کاری کنند، بنابراین آنها با تعویض نقاب خود با عنوان اصولگرایی و خط امام(ه) وارد عرصه می‌شوند و این منافقان پس از ورود به مجلس چهره حقیقی خود را نشان خواهند داد.

* مجمع روحانیون و احزاب اصلاح‌طلب به حزب شیطان پیوسته‌اند

شجونی با اشاره به اینکه مهره‌های به اصطلاح سفید اصلاح‌طلبی ادعای انحصاری بودن خط امام (ره) را دارند، توضیح داد: این جریان امتحان خود را پس داده‌اند، احزاب آنها و مجمع روحانیون به حزب شیطان پیوسته و به نظام خونبار جمهوری اسلامی، شخصیت بلندپایه امام(ره) خیانت کرده است، لذا مردم آنها را کاملاً می‌شناسند.

* کروبی با 300 هزار رأی هیچ جایی در بین مردم ندارد

وی با تأکید بر اینکه نباید برای این جریان اصلاحات و فتنه دلسوزی کرد و آنها باید در زندان بمانند، اضافه کرد: کروبی با 300 هزار رأی و سوابقش که مربوط به شهرام جزایری است، آیا می‌خواهد وکیل و وزیر شود؟ یا میرحسین موسوی که سابقه نفاق دارد و همسرش که کاندیدای نمایندگی مجلس شورای تهران از طرف مسعود رجوی بوده است و شیرین عبادی یا فاطمه حقیقت‌جو هرگز جای دلسوزی ندارند.

شجونی گفت: رجبعلی مزروعی که در مجلس ششم نماینده بود و دائم حرف‌های نامربوط می‌زد، حالا به اروپا پناهنده شده و خود را سخنگوی بهزاد نبوی می‌داند، بنابراین‌ نباید به آنها توجه کرد.

وی با اشاره به اتاق به اصطلاح فکر فتنه‌گران در لندن، افزود: وزیر ارشاد اصلاح‌طلبان، مهاجرانی، حتی زمانی که در ایران بود، به اسلام و ارشاد اعتقاد نداشت و اکبر گجی که در حال حاضر از لندن صدا درمی‌آورد، نیز همینطور است بنابراین هیچ‌گاه ملت زحمتکش و شهیدپرور ایران منتظر بازگشت و اقدامات این اصلاح‌طلبان نیستند چراکه آنها سابقه بدی داشته و از بیت‌المال سوءاستفاده کرده‌اند.

به گفته وی، "فتنه‌گران اصلاح‌طلب شهیدفروشی و اسلام‌فروشی کرده و به اسرائیل و امریکا و اروپا سیگنال فرستاده‌اند."

* اصولگرایان در پایان کار به یکدیگر خواهند رسید

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در ادامه به حضور برخی اصلاح‌طلبان مجلس در جلسه انتخاباتی لاریجانی پرداخت و تأکید کرد: لاریجانی و قالیباف هر دو اصولگرا هستند، اما شدت و ضعف دارند، ممکن است آنها از نظر سلیقه اختلاف‌نظر داشته باشند، اما به هر حال اصولگرا هستند.

وی تأکید کرد: اینکه گفته می‌شود ما اصولگرایان در پایان کار به یکدیگر می‌رسیم، حقیقت دارد اما ممکن است اختلاف سلیقه باشد، مثلاً جبهه پایداری با جامعه روحانیت بر سر دو نفر در جبهه اصولگرایی که به‌شکل کامل اصولگرا نیستند، اختلاف دارند.

شجونی درخصوص ژست تحریم از سوی فتنه‌گران برای انتخابات مجلس نهم نیز یادآور شد: این جریان بسیار کوچک‌تر از آمریکاست در حالی که آمریکا و اروپا 30 سال جمهوری اسلامی را تحریم کرده‌اند، هیچ غلطی نتوانسته‌اند‌ انجام دهند حال این فتنه‌گران که قابل نیستند و تحریم انتخابات از سوی آنها اصلاً مهم نیست.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران مهره سوخته هستند و اگر دست به تحریم بزنند، آبروی خود را بیشتر از بین می‌برند، در خاتمه متذکر شد: بعید است اصلاح‌طلبان آنقدر بی‌عقل باشند که انتخابات شفاف و سالم جمهوری اسلامی را تحریم کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها