کد خبر: ۲۳۸۰۴۸
زمان انتشار: ۲۲:۰۹     ۰۱ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش پایگاه 598،ژردان شاقيري يکي از بهترين بازيکنان تيم ملي سوئيس در رقابت‌هاي جام جهاني 2014 برزيل بود و همين درخشش باعث شده تا تيم‌هايي همچون رم و ليورپول در پي به خدمت گرفتن وي باشند، البته در اين بين يوونتوس، قهرمان سري A ايتاليا هم وضعيت هافبک بايرن را زيرنظر دارد تا در صورت امکان او را به ترکيب خود اضافه کند.

شاقيري در گفت‌وگو با روزنامه ايتاليايي «توتو اسپورت» در خصوص شايعه پيوستنش به بيانکونري گفت: يوونتوس به طور حتم گزينه خيلي خوبي است. يووه باشگاه بزرگي است و چه کسي است که نخواهد براي اين تيم بازي کند. فکر نمي‌کنم در صورت پيوستن به اين تيم گام رو به عقبي در دوران حرفه‌اي‌ام برداشته باشم ولي در حال حاضر در تعطيلات به سر مي‌برم و برادرم سرگرم بررسي پيشنهاداتم است.

هافبک بايرن‌مونيخ تصريح کرد: نمي‌دانم که يوونتوس با بايرن مذاکرده‌اي در خصوص من داشته يا خير! در اين مورد هم نه از باشگاه بايرن‌مونيخ و نه از باشگاه يوونتوس چيزي نشنيده‌ام.

شاقيري در تابستان 2012 از بازل سوئيس به جمع باواريايي‌ها پيوست و تلاش کرد تا خود را به ترکيب اصلي اين تيم راه برساند هرچند در اين راه خيلي موفق نبود و همين موضوع نارضايتي‌هايي را براي وي در برداشت.

شاقيري 22 ساله تا ماه ژوئن 2016 با بايرن قرارداد دارد و اخيراً باشگاه بايرن هم اعلام کرده برنامه‌اي براي فروش وي ندارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها