کد خبر: ۲۳۸۲۲۸
زمان انتشار: ۱۳:۳۰     ۰۲ مرداد ۱۳۹۳
سرپرست باشگاه تراکتورسازی می گوید باید تقدیر ویژه ای از علی کریمی انجام شود.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرانلاین،ایوب ذوالفقاری، سرپرست تیم تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خبر آنلاین در خصوص دیدار این تیم مقابل پیکان گفت:«بازیکنان ما بازی خوبی انجام دادند و انشالله بازی های بهتری را در آینده شاهد خواهیم بود. تلاش اعضای تیم کسب نتایج شایسته برای باشگاه است.»

او درباره وضعیت آمادگی این تیم برای بازی با استقلال تهران در جام شهدا هم حرف زد و گفت:« تلاش می کنیم در مقابل این تیم بهترین نتیجه را کسب کنیم و به قهرمانی در این جام برسیم.»

از سرپرست تراکتور سازی در باره خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال سوال کردیم که او گفت:«علی کریمی اسطوره فوتبال ایران و آسیا است. در سال های دور از بازیکنان در هنگام خداحافظی به شایستگی تجلیل می شد ولی این موضوع در حال حاضر دیده نمی شود.امیدوارم این مراسم تجلیل بار دیگر احیا شود. مسائلی رخ می دهد که بازیکن با دل شکسته از فوتبال می رود و برگشتنش مشکل است.علی کریمی کمک زیادی در کسب جام قهرمانی مسابقات حذفی به ما کرد و از بازیکنان تاثیر گذار تیممان بود. باید از زحمات او تشکر کنیم.»

ذوالفقاری در پایان خصوص بازیکنان جذب شده تراکتور سازان و کریم انصاری فرد،گفت:« کادر فنی دست به دست هم داده بودند تا بهترین ها جذب تیم شون.ما به 2 بازیکن دیگر نیاز داریم تا تیممان قدرتمند تر شود. مدیریت باشگاه تراکتور سازی تلاش زیادی انجام داد تا کریم انصاری فرد در تراکتورماندگار شود ولی او گفته بود اولیویتش بازی کردن در تیم های اروپایی است و اگر با تیم های اروپایی به توافق نرسد، قراردادش را با تراکتور سازی تمدید خواهد کرد.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها