کد خبر: ۲۳۸۴۴۵
زمان انتشار: ۱۱:۳۰     ۰۴ مرداد ۱۳۹۳
این اتفاق جدیدی نیست. تامین جهیزیه دختران نیازمند اتفاقی است که بارها در باشگاه پرسپولیس افتاده است.
علی دایی اخلاق تندی دارد و انتقاد را قبول نمی کند. او غرور زیادی هم دارد. البته در کنار این خصوصیات منفی علی دایی اخلاق بسیار خوبی دارد و آن هم حضور مداوم او در کارهای خیر است.

 

از درج این خبر که علی دایی در تمرینات پرسپولیس جهیزیه یک دختر را تامین کرده است مدت زمان زیادی نمی گذرد اما گویا باید همان خبر را تکرار کنیم چرا که علی دایی باز هم جهیزیه یک دختر نیازمند را خریداری کرده است.

 

در روزهای اخیر زنی میانسال بارها به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرده و سراغ علی دایی را می گیرد. عاقبت با کمک خبرنگار یک روزنامه ورزشی وی علی دایی را مقابل درفشی فر پیدا می کند و آنطور که خبرنگار می گوید به علی دایی گفته که مشکلات مالی زیادی دارد و در تامین جهیزیه دختر یتیمش با مشکل مواجه شده است.

 

از آنجایی که افراد زیادی برای تامین نیازهای مالی خود به علی دایی مراجعه می کنند سرمربی سرخ ها ابتدا تحقیقات لازم را در صدد مشخص شدن صحت و سقم آنها انجام می دهد و سپس اقدام به کمک به آنها می کند.

 

سرمربی پرسپولیس در رابطه با این زن میانسال نیز تحقیقات لازم را انجام داده و پس از اطمینان از صحت ادعای وی جهیزیه دختر وی را تامین کرده است.

جام جم

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها