کد خبر: ۲۳۸۵۹۶
زمان انتشار: ۱۵:۰۴     ۰۴ مرداد ۱۳۹۳
معاون باشگاه فولاد خوزستان گفت: سازمان لیگ و مهدی تاج اعلام کردند که حوزه نظام وظیفه قصد بررسی مدارک پایان خدمت بختیار رحمانی را دارد.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، اسماعیل عسگریان در مورد اینکه گفته می‌شود کارت پایان خدمت بختیار رحمانی مشکل دارد، عنوان کرد: این خبر را از مهدی تاج شنیدیم و سازمان لیگ اعلام کرده حوزه نظام وظیفه می‌خواهد پایان خدمت رحمانی را بار دیگر بررسی کند.
 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به همین دلیل قرارداد رحمانی منتشر نشده است، عنوان کرد: بله به خاطر مشخص نبودن وضعیت این بازیکن قرارداد او را اعلام نکردیم.
 

معاون باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: از تاج شنیدیم که مدارک این بازیکن باید بار دیگر بررسی شود، از صحت و سقم این مسئله که کارت پایان خدمت رحمانی مشکل دارد بی‌خبریم.
 

عسگریان در پاسخ به این سؤال که در صورت محرز شدن مشکل کارت پایان خدمت رحمانی آیا این بازیکن می‌تواند برای تیمش به میدان برود، اظهار داشت: این مسئله را قانون مشخص می‌کند. اگر او سرباز باشد مسئله فرق می‌کند و سازمان لیگ تصمیم می‌گیرد که چه شرایطی حاکم باشد.
 

وی در مورد اینکه فصل نقل و انتقالات تمام شده و در صورت اثبات مشکل کارت پایان خدمت رحمانی فولاد خوزستان متضرر می‌شود و آیا رایزنی برای این مسئله انجام داده‌اند، خاطرنشان کرد: شدیدا از این مسئله متضرر می‌شویم، هنوز چیزی قطعی نشده که بخواهیم رایزنی کنیم. باید ببینیم شرایط چطور می‌شود تا در این مورد فکری انجام دهیم.
 

معاون باشگاه فولاد خوزستان در مورد اینکه آیا باشگاه بازیکن جدیدی به این تیم اضافه می‌شود، گفت: فرصت نقل و انتقالات بازیکنان داخلی تمام شده اما احتمال جذب بازیکن خارجی و یک مهاجم نوک خط حمله وجود دارد.
 

گفتنی است اگر چه بحث معافیت های جعلی مانند یک جرقه مطرح و بعد مانند هر خبری از این دست به بایگانی یادها سپرده شد اما گویا  این ادعای علی دایی وارد مراحل جدیدی شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها