نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: اینستاگرام: https://www.instagram.com/hashtag_598                                  ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۲۴۰۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۵
پایگاه 598 برگزار می کند:
به مناسبت روز خبرنگار و بیان دغدغه ها و نگرش های این عزیزان، پایگاه 598 با همکاری شبکه اینترنتی افسران اقدام به برگزاری میزگردی با همین موضوع نموده است. این برنامه با موضوع "آزادی قلم و نوع برخورد دولت های پس از جنگ با مطبوعات" با حضور آقای علیرضا معاف (سردبیر هفته نامه 9دی) خانم مطهره شفیعی (دبیر سیاسی روزنامه آرمان) و آقای امین شریف (معاون خبرگزاری ایرنا در دولت سابق) برگزار می گردد

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598؛ به مناسبت روز خبرنگار و در راستای تکریم فعالان رسانه ای و همچنین بیان دغدغه ها و نگرش های این عزیزان نسبت به سیاست دولت ها در مواجهه با فضای رسانه ای کشور، پایگاه 598 با همکاری شبکه اینترنتی افسران اقدام به برگزاری میزگردی با همین موضوع نموده است. 

این برنامه با موضوع "آزادی قلم و نوع برخورد دولت های پس از جنگ با مطبوعات" با حضور آقای علیرضا معاف (سردبیر هفته نامه 9دی) خانم مطهره شفیعی (دبیر سیاسی روزنامه آرمان) و آقای امین شریف (معاون خبرگزاری ایرنا در دولت سابق) برگزار می گردد.

علاقه مندان میتوانند در روز پنج شنبه 16 مرداد 93 در ساعت 6 بعداز ظهر این مناظره را از طریق لینک www.afsaran.ir/stream به صورت زنده مشاهده نمایند.

همچنین سوالات و پرسش‌های شما در حین برنامه از طریق بخش "نظرات" (ذیل همین صفحه) دریافت و از مهمانان ارجمند پرسیده خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: