کد خبر: ۲۶۳۳۱۱
زمان انتشار: ۱۳:۰۹     ۳۰ مهر ۱۳۹۳
سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: «هیچ برنامه ای برای تغییرات در پرسپولیس نداریم و تمام حرف هایی هم که در این خصوص زده می شود، کذب است.»

به گزارش پایگاه 598 به نقل از کاپ،مهدی خواجه‌وند درباره شایعه برکناری حمید درخشان از سرمربیگری پرسپولیس و اینکه گفته می شود بعد از دربی پایتخت زلاتکو کرانچار هدایت این تیم را برعهده می گیرد، اظهار داشت: «چنین چیزی صحت ندارد. درخشان سرمربی تیم ما است و فعالیتش را ادامه می دهد. او برای تیم زحمات زیادی می کشد و هیچ برنامه ای برای تغییرات در پرسپولیس نداریم. تمام حرف هایی هم که در این خصوص زده می شود، کذب است.»

 

وی درباره شائبه کم کاری بازیکنان و اینکه گفته می شود قرار است با تشکیل کمیته انضباطی آنها با جریمه مواجه شوند، عنوان کرد: «بازیکنان زحمت خود را کشیدند و مشکلی در این خصوص وجود ندارد. هیچ صحبتی درباره جریمه مطرح نشده و قرار هم نیست کمیته انضباطی تشکیل شود.»

 

خواجه وند در پایان درباره اسپانسر باشگاه افزود: «هنوز اتفاق جدیدی درباره اسپانسر رخ نداده است. ما در صدد هستیم تا در جلسه آینده هیات مدیره درباره اسپانسر صحبت کنیم و به نتیجه برسیم. این داستان را هرچه زودتر جمع می کنیم تا مشکلی پیش نیاید.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها