کد خبر: ۳۱۷۵۳۲
زمان انتشار: ۰۸:۵۱     ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: برای تامین بازار مصرف گوشت مرغ در ماه رمضان مشکلی نداریم و در مورد قیمت نیز منتظر تصمیم شرکت پشتیبانی امور دام هستیم.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، محمد یوسفی با بیان اینکه افزایش قیمت با گران‌فروشی دو مقوله جدا از یکدیگر هستند، اظهار کرد: با توجه به اینکه قیمت مرغ در حال حاضر کمتر از میزان معقول است لذا برای ماه رمضان مقداری افزایش قیمت خواهیم داشت.

به گفته وی در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ کمتر از 6000 تومان است که اگر این روال ادامه یابد، فعالیت بسیاری از مرغداری‌ها متوقف می‌شود.

یوسفی اظهار کرد: در حال حاضر شرکت پشتیبانی امور دام 100 هزار تن ذخیره گوشت مرغ دارد. همچنین جوجه‌های یک‌روزه به منظور تولید مرغ گوشتی در سالن‌های پرورش هستند تا عرضه در بازار ماه رمضان آماده شوند؛ بنابراین برای تامین نیاز ماه رمضان با کمبود مرغ گوشتی مواجه نخواهیم بود و اوضاع مطلوب ارزیابی می‌شود.

رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی میزان تولید مرغ گوشتی در سال گذشته را دو میلیون و 200 هزار تن عنوان کرد و گفت: برای سال جاری احتمال افزایش این میزان تولید وجود ندارد چراکه شرکت پشتیبانی امور دام امکان ذخیره گوشت مرغ را ندارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها