کد خبر: ۳۱۷۶۴۸
زمان انتشار: ۱۳:۵۴     ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: هرگونه افزایش قیمت کرایه تاکسی ها ممنوع است و رانندگان تاکسی حق ندارند به هیچ عنوان کرایه اضافه از شهروندان دریافت کنند.
به گزارش پایگاه 598 ، ابولفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در  گفت و گو با راه دانا در خصوص احتمال افزایش قیمت تاکسی ها با توجه به تک نرخی شدن قیمت بنزین اظهار داشت: تاکسی ها به همان روال سابق سهیمه بنزین دریافت می کنند و هیچ تغییری هم در میزان سهمیه دریافتی آنها صورت نگرفته است.

 

وی در ادامه افزود: هرگونه افزایش قیمت کرایه تاکسی ها ممنوع است و رانندگان تاکسی حق ندارند به هیچ عنوان کرایه اضافه از شهروندان دریافت کنند.

 

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد: ما امسال نسبت به سال های گذشته در خصوص افزایش تاکسی و اتوبوس قیمت مناسبی را در نظر گرفته ایم و باتوجه به تورم سالیانه و همچنین افزایش حقوق کارمندان که ۱۴ درصد بود ماهم باید کرایه تاکسی ها را بالا می بردیم که فکر می کنم منصافانه بود.

 

قناعتی در پابان تاکید کرد: شهروندان اگر هرگونه افزایش کرایه از تاکسی ها مشاهده کردند می توانند رانندگان متخلف را به ارگانهای مربوطه معرفی کنند تا با آنها برخورد قاطع صورت بگیرد.
اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۲
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
ارسال نظرات
سید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۷ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
آقایون خجالت نکشین و برای نفس کشیدن هم از مردم درخواست پول کنید.
پاسخ
عزیزی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۴ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
بابا یکی این عضو شورا را توجیه کنه، سهمیه تاکسی پر!!!!!
ببخشید تاکسیدار به هیچ رانتی دسترسی نداره تا ۵/۲میلیارد برداره!
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها