کد خبر: ۳۱۹۳۹۸
زمان انتشار: ۰۸:۵۰     ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
هاشمی؛ از دیدار گزینشی دانشجویان تا حضور در دانشگاه امیرکبیر
سخنان هاشمی پیرامون موضوع رفع حصر سران فتنه که در واقع پاسخی بود به انتقاد تعدادی از حاضرین درباره موضوع حصر سران فتنه، وی از شرایط خوب سران فتنه در حصر سخن گفته شده و با انتقاد از دانشجویان، اعلام شده است که شرایط سران فتنه آنچنان هم که در اخبار تبلیغ می شود بد نیست.
به گزارش پایگاه 598، فردا نوشت: دیدار اخیر طیفی از دانشجویان با هاشمی رفسنجانی که بصورت گزینشی صورت گرفته، برخلاف اخبار رسمی منتشر شده در رسانه‎ها با حاشیه‎های قابل توجهی روبرو بوده که از آن جمله می‎توان به اعتراض برخی از دانشجویان به بخش‎هایی از سخنان هاشمی رفسنجانی اشاره کرد.

در حالی که سایت هاشمی رفسنجانی با انتشار خبر دیدار گزینشی دانشجویان و هاشمی رفسنجانی و شرح حاشیه‎نگاری‎های احساسی تلاش کرد این دیدار را یک دیدار دانشجویی موفق توصیف کند، اخبار غیر رسمی حاکی از اعتراض تعدادی از حاضرین در جلسه به سخنان هاشمی رفسنجانی در این دیدار بوده است.

برخی حاضرین در جلسه مذکور به خبرنگار فردا اعلام کردند، پس از سخنان هاشمی پیرامون موضوع رفع حصر سران فتنه که در واقع پاسخی بود به انتقاد تعدادی از حاضرین درباره موضوع حصر سران فتنه، وی از شرایط خوب سران فتنه در حصر سخن گفته شده و با انتقاد از دانشجویان، اعلام شده است که شرایط سران فتنه آنچنان هم که در اخبار تبلیغ می شود بد نیست.

این در حالی است که همین سخنان موجبات اعتراض تعدادی از حاضرین را فراهم کرده است به نحوی که معترضین از سوء استفاده جریان حامی هاشمی از بدنه فتنه برای تحقق اهداف خود و رسیدن به قدرت سخن گفته و ابراز گلایه کرد‎ه‎اند.

به نظر می‎رسد بر همین اساس برنامه جدیدی مبنی بر حضور هاشمی در جمع دانشجویان دانشگاه امیر کبیر تدارک دیده شده تا شکافی که با گذشت زمان بر عمق آن افزوده می شود مدیریت شود، دیداری که البته با اعتراض جریانات دانشجویی این دانشگاه نیز همراه بوده است و بر این اساس برگزاری آن در هاله‎ای از ابهام قرار گرفته است.

گفتنی است پیش از این نیز حضور هاشمی رفسنجانی در دانشگاه امیرکبیر با حاشیه و اعتراضاتی همراه بوده است که بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها