کد خبر: ۳۱۹۹۷۱
زمان انتشار: ۱۴:۱۶     ۲۰ خرداد ۱۳۹۴
فرماندار شهرستان فردیس گفت: حمایت از تولیدکنندگان داخلی مهمترین اولویت است و می‌تواند گامی مهم در جهت توسعه اقتصاد مقاومتی باشد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری فارس از فردیس، مهدی مهرور ظهر امروز در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان اظهار کرد: با حمایت از تولیدکنندگان داخلی علاوه بر توسعه و رشد تولید می‌توانیم در ارتقای اقتصاد نیز گام‌های موثری را برداریم.برای اینکه بتوانیم در مبارزه با قاچاق کالا نیز اقدامات اساسی را انجام دهیم باید با توسعه تولیدات داخلی و حمایت از تولیدکنندگان از ورود کالاهای قاچاق نیز جلوگیری به عمل آوریم.

فرماندار فردیس با تأکید بر اینکه مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا نیز در سطح شهرستان از مهمترین اولویت‌هاست، افزود: باید با فرهنگ سازی مناسب در عدم استفاده از کالاهای خارجی در حمایت از تولید کنندگان داخلی تلاش کرده و با به‌کارگیری از منویات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی در جهت رشد اقتصاد کشور گام‌های موثری را برداریم.

مهرور گفت: مقابله جدی با پدیده‌های شوم و قاچاق کالا و ارز وظیفه همگانی است. به طور قطع این عناصر نابود کننده بنیان‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه بوده و برخورد با این پدیده شوم یک وظیفه انسانی، ملی محسوب می‌شود

وی ادامه داد: قاچاق کالا و ارز ابزاری در دست استعمارگران و در جهت حمله به ساختارهای مختلف اقتصادی یک کشور است. علاوه بر اینکه باید با این پدیده شوم مقابله شود که فرهنگ‌سازی نیز یکی از اصلی‌ترین راهکارها در این زمینه است که به عنوان یک پشتوانه جدی مردمی برای دستگاه های مقابله کننده کاربرد دارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها