کد خبر: ۳۴۴۳۵۳
زمان انتشار: ۱۳:۵۷     ۱۸ مهر ۱۳۹۴
رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم از بی‌حرمتی به عکس و نمایشگاه شهدا توسط مسئولان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، روح‌الله قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران اظهار کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم همه ساله به مناسبت هفته دفاع مقدس اقدام به برپایی نمایشگاه مرتبط با این هفته می‌کرد.

وی بیان کرد: امسال نیز بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم با توجه به تجربیات خود، اقدام به برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس با برنامه‌ریزی و شرایط بهتر کرد، در این نمایشگاه ورودی خواهران و برادران از هم جدا و از تور استتار، عکس شهدا، سربند، منویات مقام معظم رهبری و ... در این نمایشگاه استفاده شد.

رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم تصریح کرد: چون زمان این نمایشگاه هفته اول ماه مهر بود، برای اینکه دانشجویان بتوانند به نحو مطلوب‌تری از این نمایشگاه استفاده کنند، با هماهنگی رئیس و دیگر مسئولان دانشگاه مقرر شد تا این نمایشگاه با برخی از تغییرات برای عید غدیر خم هم استفاده شده و مورد بازدید دانشجویان قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مراسمی هم در این نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، بعد از یک روز با ما تماس گرفته شد و گفتند که به دلیل اینکه هفته دفاع مقدس تمام شده است باید نمایشگاه را جمع کنیم، ما گفتیم که بنرهای هفته دفاع مقدس را از نمایشگاه برداشته‌ایم و با هماهنگی رئیس دانشگاه بنرهای عید غدیر خم را نصب کرده‌ایم تا برای این مناسبت نیز از نمایشگاه استفاده کنیم.

قربانی گفت: وقتی اصرار طرف مقابل را دیدیم، مقرر شد تا دو روز بعد اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم با حضور در دانشگاه و رایزنی با مسئولان مشکل را حل کنند.

وی اظهار کرد: وقتی که در مقرر به دانشگاه رفتیم، دیدیم که برخلاف وعده رئیس دانشگاه، نمایشگاه جمع شده است و سربندها و دیگر وسایل نمایشگاه را زیر پله ریخته‌اند و با بی‌حرمتی به ساحت شهیدان، عکس آنها را پاره کرده‌اند.

رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم بیان کرد: وقتی که علت را از نیروهای خدماتی، حراست و دفتر فرهنگ دانشگاه جویا شدیم، به ما گفته شد که این امر با دستور مستقیم عبدالله قاسمی رئیس دانشگاه صورت گرفته و عامل اصلی بی‌حرمتی به ساحت شهدا رئیس دانشگاه آزاد رباط کریم بوده است.

وی تصریح کرد: البته در برگزاری نمایشگاه هم با مشکلاتی مواجه بودیم، مثلاً در نصب پرچم رژیم صهیونیستی با مشکل مواجه شدیم، جلوی نصب پرچم آمریکا در نمایشگاه توسط مسئولان گرفته شد و همچنین اجازه فعالیت و اعتراض مکتوب ما برای فاجعه منا را ندادند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۶
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
ارسال نظرات
محمود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۰ - ۱۸ مهر ۱۳۹۴
۱
۱
از الان رد پای آمریکا را در ادارات و دانشگاهها حس میکنیم رییس دانشگاهی که به عکس شهدا اهانت کند بدرد لای جرز میخورد مرتکه اجنبی پرست
پاسخ
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۰۲ - ۱۹ مهر ۱۳۹۴
البته برادر عزیزم هنوز هیچی معلوم نیس.قطعا اگر کسی به شهدا اهانت کنه جرز دیوار هم براش کمه اما گاهی پاره شدن عکس شهدا(که با پاره کردن) فرق داره اهانت نیست.بهتره به فرمودۀ حضرت آقا اینقدر جو متشنج نشه.البته اگه اثبات بشه ما کوتاه نخواهیم اومد تا عذرخواهی رسمی.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۷ - ۱۸ مهر ۱۳۹۴
۰
۰
مرگ بر چنین ریاست دانشگاهی اخراجش کنید این ضد انقلاب و نظام رو
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۵ - ۱۸ مهر ۱۳۹۴
۰
۰
افسوس از این همه افراد بی حیا و ...که این طوری به شهدا اهانت می کنند و کار به جایی دارد می رسد که بچه های حزب الله را کم کم از ادارات و جاهای مختلف به حاشیه می رانند و تا آدم های ....جای آنها و فعالیت خودشان را هر طوری که می خواهند انجام دهند.
پاسخ
ناشناس
ROMANIA
۲۰:۵۵ - ۱۸ مهر ۱۳۹۴
۰
۰
مرگ بر شیطان بزرگ
پاسخ
ناشناس
ROMANIA
۲۰:۵۵ - ۱۸ مهر ۱۳۹۴
۰
۰
مرگ بر شیطان بزرگ
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها